Bu konuyu okuyanlar

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150

En son hangi filmi izlediniz?

İzlediğiniz filmleri spoiler vermeden, birkaç cümle ile anlatırsanız süper olur :)

MW-IG985_Movies_20200521113911_ZH.jpg

Son düzenleyen moderatör:

doctor

Asistan
Reaksiyon puanı
3
En son film izlemedim... :)

Favori: Lolita

mavinok.ta

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Az önce Lost dizisinin 2. sezonunu bitirdim fakat burda sorulan sinema filmi oluyor sanırım :) Lost 2. sezon bölümlerinden önce ''yaşamın kıyısında'' filmini izleyeyim dedim pişman oldum yarısına gelmeden kapattım ne berbat bi film bide ödül almış pehh iğrençti

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
mavinok.ta dedi ki:
Az önce Lost dizisinin 2. sezonunu bitirdim fakat burda sorulan sinema filmi oluyor sanırım :) Lost 2. sezon bölümlerinden önce ''yaşamın kıyısında'' filmini izleyeyim dedim pişman oldum yarısına gelmeden kapattım ne berbat bi film bide ödül almış pehh iğrençti

Bu diziyi çok met ettiler bende DVD lerini bulmaya çalışıyorum inşallah anlatılan kadar vardır

mavinok.ta

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
amesfa dedi ki:
mavinok.ta dedi ki:

Bu diziyi çok met ettiler bende DVD lerini bulmaya çalışıyorum inşallah anlatılan kadar vardır
sahiden abartıldığı kadar var çok sürükleyici insan bi başladımı bırakamıyor

mozasur

Asistan
Reaksiyon puanı
1
zor ölüm 4 filmini indirdim bruce wills kendini öve öve bitiremiyor filmde bu adam kendini beğenmiş pis koyu amerikancı. Geri kafalı serseri!!!

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
mozasur dedi ki:
zor ölüm 4 filmini indirdim bruce wills kendini öve öve bitiremiyor filmde bu adam kendini beğenmiş pis koyu amerikancı. Geri kafalı serseri!!!

Dur sakin ol, filmi beğenmedin sanırım ???

exantric

Doçent
Reaksiyon puanı
9
karayip korsanları 3
favori filmim eraynı kurtarmak çok seviyorum bu filmi

mozasur

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bu bruce wills ten nefret ediyorum geçen yıllarda bir açıklama yaptı amerikanın ıraka saldırmasını destekliyorum dedi geri zekalı ayrıca gider orada savaşırım dedi. Keşke gidip şavaşa katılsa görür o geri zekalı gidipde gerçek mermilere hedef olsada göreyim onu valla üç bucuk atar geri zekalı tırsak olduğundan eminim sadece yahudilere yağ çekmek için o açıklamayı yaptı. Hayat filme benzemez gerizekalı kafa manyak dangalak senden nefret ediyorum zaten yaşlanmışsın yarın öbürgün seni görürüm köprü altlarında...

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
mozasur dedi ki:
Bu bruce wills ten nefret ediyorum geçen yıllarda bir açıklama yaptı amerikanın ıraka saldırmasını destekliyorum dedi geri zekalı ayrıca gider orada savaşırım dedi. Keşke gidip şavaşa katılsa görür o geri zekalı gidipde gerçek mermilere hedef olsada göreyim onu valla üç bucuk atar geri zekalı tırsak olduğundan eminim sadece yahudilere yağ çekmek için o açıklamayı yaptı. Hayat filme benzemez gerizekalı kafa manyak dangalak senden nefret ediyorum zaten yaşlanmışsın yarın öbürgün seni görürüm köprü altlarında...

Arkadaşım seni anlıyorum ama yazdıklarının açılmış olan konu ile alakası yok ""bruce wills "" karşı bir nefretin varsa başkabir konu başlığında bunu paylaşabilirsin , mevcut konunun içeriği hakkında yorum yaparsan seviniriz...

FeeLiT

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Zor Ölüm 4

Bruce wills e gelince o işini en iyi şekilde yapan biri :*

blackwhite

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Benim ne izledigime gelince, genelde dizi seyrederim o da en son HEROES dizisi....Buyuk bir merakla hep bir sonraki bolumunu bekliyorum....

JuLiuSiuS

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
The Ultimate Gift izledim harika bir film tavsiye ederim,alınacak cok dersler var film içinde...

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Dick ve Jane İş Başında
Jim Carrey

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
ZOR ÖLÜM 4
Tavsiye ederim ;)

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Melih_78 dedi ki:
Neşeli Gençlik:)) Bu Filmi Kesinlikle İzleyin Cok Dehset Bi Film.

Bugune kadar izlediğim en berbat türk filmlerinden biri,izleyerek geçirdigim zamana yazık oldu sadece...

titanyum

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
online destek dedi ki:
Melih_78 dedi ki:
Neşeli Gençlik:)) Bu Filmi Kesinlikle İzleyin Cok Dehset Bi Film.

Bugune kadar izlediğim en berbat türk filmlerinden biri,izleyerek geçirdigim zamana yazık oldu sadece...

aynı fikirdeyim berbat bişey hele sesler ıyyy

bu arada matrix 1 izledim arşivdeki filmlerimden

EzOhİsTaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
en son 2 gün önce söz ve müziği izledim. fazla beğenmedim :) tavsiye etmem..

honen

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Musallatı izledim güzel bir film yapmış arkadaşlar :)