Hafıza Kartı hatası ?

Bu konuyu okuyanlar

enderknt

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar microsd telefon kartını usb ile bilgisayara taktım tekrar telefona taktığımda dosyalar kullanılamaz haldeydi. Ya bir sürü resim vardı bi çözüm yolu varmı acaba ? Yardım ederseniz çok sevinirim...

---------- saat 18:42 eklendi ---------- önceki mesaj saat 18:22 eklenmişti ----------

Yokmu yardım etçek kimse ? =(

---------- saat 19:32 eklendi ---------- önceki mesaj saat 18:42 eklenmişti ----------

Arkadaşlar kimsenin bir fikri yokmu ya ? :crying:

jonjon

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
hmm hafıza kartlarından veri kurtaran programlar var , olmazsa o yolu dene..

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Keşke telefonun markasını felan yazsaydın çünkü her marka telefon boş hafıza kartı taksan bile kendine göre dosyalar oluşturuyor örnek nokia images, videos, document vs dosyalar açar ama senin sorununun bu olduğunu sanmıyorum bence senin resimler duruyordur hafıza kartında ama o resimlere bilgisyara takarak daha kolay ulaşırsın

cobra11

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
kullanılmaz haldeydi derken yani içinde varda yazıma karşı korumalı gibi bi hatamı veriyo biraz aç konuyu

enderknt

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Arkdaşlar öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkürler. Telefonumun modeli nokia N79. Resimler içinde duruyor ama açılımıyor, bilgisayara taktığımda resimler dosyasını tıkladığımda bozuk diyor ? Ne yapmalıyım ?

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
hafıza kartı bilgisayarında takılı iken pc yi kapat geri aç ve açılırken disklerden birinin kontrol edilmesi gerekiyor bu işlemi iptal etmek için bir tuşa basın derse sen hiçbir tuşa basma ve scandisk in bitmesini bekle bence sen karta bişey yüklerken yada silerken fişini çekmişsin sorunun nedeni bence bu