Erdem Polat - Çakıl Taşları

Bu konuyu okuyanlar

erdempolat

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar, kafama esti çakıl taşlarını FL Studio'dan çıkarmaya çalıştım. Davulları, melodileri ve basları FL Studio'da çaldım, gitarları normal Windows Ses Kayıt'tan kaydedip FL Studio'da mixledim. Şu an yaklaşık bir buçuk dakikası hazır. Bitirince söyleyip tekrar koyacağım siteye. Şİmdiden dinlediğiniz için teşekkürler.

Erdem Polat - Çakıl Taşları (buradan indirebilirsiniz)

Not: FL Studio ile müzik adına hayal ettiğiniz her şeyi sıfırdan üretebilirsiniz. Şiddetle tavsiye ederim. Yalnız biraz üzerinde vakit harcamanız gerek, ben 4 senedir kullanıyorum.

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Arkaplanda def sesine benzer bir ses var.Tonu çok iç gıcıklayıcı onu değiştirirsen iyi olur.
Onun dışında gayet güzel.

erdempolat

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Şimdi ses sistemim yok, laptop hoperlörlerinden ancak bu kadar duyabiliyorum, anlayamıyorum o yüzden hataları, başka duyduğun bir hata varsa da söylersen iyi olur, çok sağol.

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Bence gayet başarılı. Sözleride eklenince süper olacaktır.

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
çok güzel bi çalışma olmuş ama korkma tellere biraz daha sert vur :D
belki kayıttan olabilir ama bu müzik tarzında biraz daha sert vurmak lazım !!!
perdeleri çok iyi kullandığın geçişlerden belli ;)

erdempolat

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ben hep forumdayım da kimse cevap yazmamıştır diye bakmıyordum :D Sağolun yorumlar için. Tellere sert vurdum da işte mikrofon masaüstü mikrofonu dandik. (Teknik işleri de amma bahane ettim haa :D ) Sağolun yorumlar için bir de Süper Mario Cover'ımı ekliyorum o da tam bitmedi. Şu sıralar vizeler var, onlar bitsin hepsini tamamlayacağım :)

Not: Yine herşey yerli malı :) (FL Studio 7 RC6)
Erdem Polat - Süper Mario Biraderler

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Çakıl taşları daha iyiydi. Bu arada birini de tamamlada ekle artık bu iki oldu. :D