Türkiye Voleybol Federasyonu

Bu konuyu okuyanlar

Fantoma

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Sevgili dostlar,
Ülkemizde futbol ağırlıklı spor anlayışımız olsa da ben voleybola da sempati duymaya başladım. Özellikle takım bazında değil de milli karşılaşmalar ilgimi daha çok çekiyorsa da, maalesef spor adına ülkemizde bu dallar pek rağbet görmüyor.
Konumuz web siteleri olunca, nette voleybol için yapılmış bir iki web sitesinin içinde genelde fikstür için ülkemizin voleybol federasyonu resmi sitesini izlemek gerekiyor. Konumuz da bu site. İlgili siteye herhangi bir arama motorundan ulaşabilirsiniz.
Bu konuda siz, özellikle genç ve web sitesi yapma hevesinde olan dostlarıma özellikle bahse konu siteyi incelemelerini öneriyorum.
Önce inceleyin ve sakın ha örnek almayın. :)
Devamlı tekrarlar, bazı şeyleri öğrenmek için tıkladığınızda web sayfası yerine hazırlanmış PDF, DOC veya XLS gibi anlamsız dosyalar, gazete başlıkları diye yönlendirilen sayfalarda yarım, daha açıkçası tam açılmayan garip iframe veya frame sayfaları, ötesi inceleyin görün.
Ama sakın gülmeyin sadece örnek almayın.
Koskoca Türkiye Voleybol Federasyonu resmi sitesi. Yazık, çok yazık.
Sevgiler

karcx

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Özellikle kural değişmeden önceki bayan voleybol karşılaşmaları harikaydı...

ahlatt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya burda gördüm baktım zaten siteye giriş 1-2 dk sürüyor...... gerisini boşver

Fantoma

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Yakında maçlara gitmeye başlayacağım. Eğer Federasyon Başkanı'na denk gelirsem mutlaka ileteceğim iki konudan biri bu olacak.
Gıcık olduğum bir konu daha var.
Türk Milli Voleybol takımları neden siyah forma giyer?
Ulusal renklerim kırmızı, beyaz. Şu acemiliğimle 2 saat otursam, 200 değişik kırmızı beyaz forma kombinasyonu oluştururum.
Bunlara bu formayı kim çakmışsa sazan gibi atlamışlar.
Hani Ulusal futbol takımımız da acayip renkler giyiyor ya.
Nasıl bir saçmalıktır anlamadım gitti.