Digitürk yardım?

Bu konuyu okuyanlar

EzeLL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar bu konuda yardıma ihtiyacım var inşllah yardımcı olursunuz elinizden geldigi kadar

Digitürk aldım aylık 68 ytl oduyorum lig tv maclarını izliyorum 1 kac arkadaş daha var onlarında var digitürk 40 ytl 30 ylt odeyende var anlam veremiyorum acaba kazıkmı yiyorum? Birde istedigim zaman kapattıra biliyorum ücret odemeden..

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Digitürkten ayrılmak öyle sandığın kadar kolay değiil:)

Birsürü iş çıkarıyorlar sözleşmeyi alın verdğimiz decoderi alın sözleşme yaptıgınız bayiye gidin v.s v.s ..Üstelik bunu demeden önce arayıp aman efendim neden kapatıyorsunuz vs. diyorlar.Kararlıysan fiyyatı indiriyorlar..:)

Benim lig tv abonelğim var ancak bu sene bir arkadaşa verdim o ödüyor parasını..Bu sayede iptal olmayan abonelikle daha ucuza izleyebileceğim maçları.

Son oalrak şuan aylık 35 tl ile lig tv aboneliğim devam ediyor.

EzeLL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Digitürkten ayrılmak öyle sandığın kadar kolay değiil:)

Birsürü iş çıkarıyorlar sözleşmeyi alın verdğimiz decoderi alın sözleşme yaptıgınız bayiye gidin v.s v.s ..Üstelik bunu demeden önce arayıp aman efendim neden kapatıyorsunuz vs. diyorlar.Kararlıysan fiyyatı indiriyorlar..:)

Benim lig tv abonelğim var ancak bu sene bir arkadaşa verdim o ödüyor parasını..Bu sayede iptal olmayan abonelikle daha ucuza izleyebileceğim maçları.

Son oalrak şuan aylık 35 tl ile lig tv aboneliğim devam ediyor.

aylık 35 liramı cok ucuz ama dekedore para vermedik üyeligi verirken de kedoride geri vercez acaba bundanmı 68 ylt alıyorlar

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Paket içeriğini bilemiyorum en güzeli 473 73 73 ü ara..(numara doğru kalmıştır inşallah aklımda)

Sor müşteri temsilcisine ...