SDN bugün neden çok yavaş

Bu konuyu okuyanlar

magicxxL

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Gerekse forum gerekse anasayfa neden bu kadar yavaş anasayfa yine bir nebzede forum çook çook çok yavaş. Sizlerde durum nedir? Hız testi yaptım net hızı normal değerlde çıktı.

mned

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Evet yaa ben de ana sayfaya baktım sorunun sebebi yazıyor mu diye? gerçekten çok yavaş bir açıklama da konulmamış.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Forum bugün yerlerde sürünüyor. :)

captaingreen

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Ben arada denk geldim yani böyle yavaşlamaya ilk değil,buna kısa sürede çözüm bulmak zorundasınız SDN ekibi

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Herzaman böyle değil hocam. Uzun zamandır ilk defa bir yavaşlık var.

SDN'den bu yüzden soğumak biraz mantıksız.

justforden

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben arada denk geldim yani böyle yavaşlamaya ilk değil,buna kısa sürede çözüm bulmak zorundasınız SDN ekibi

Forumu ve SDN'yi hergün sık sık takip ediyorum, fakat bu derece emri vaki mesaja istinaden üye olup yazma gereksinimi duydum.

SDN ekibinin bu iş için 7/24 mesai tükettiğini, her geçen gün bir yenilik yaptığını hepimiz beraber görmekteyiz, buraya kadar bir sıkıntı yok, fakat gerek Internet, gerek donanımsal olarak bu tür sorunlar her zaman yaşanır, sizin başınıza gelmiyormu, hergün çalışan bir bilgisayar ertesi gün bir şekilde çalılmaz oluyor. Bilişim sistemlerinde ve internet altyapı sistemlerinde kısa süreli bu tip problemler her firmada her donanımda yaşanabilir.

Uzun süredir SDN'de herhangi bir problem yok, belkide bugün pazar olarak bilerek ufak tefek bir çalışma yapmış olabilir, veya internet aldıkları firma networkunda ufak tefek değişiklikler yapmış olabilir.

Mühim olan kısa süreli yaşanması ve çözülmesidir. SDN'de bunun için çalışıyor bence. emri vaki yapmanıza gerek yok. üslup çok önemli.

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Yavaşlık var ama okadarda önemli ölçüde değil..

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Sen sabah yoktun tabi burada. :) Bir konuya girmek için 10 dakika bekliyorduk. :D

googlog

Müdavim
Reaksiyon puanı
46
Ben sabah yoktum,ama gecede çok yavaşlamıştı . :) Bu aralar bazen oluyor.Nedense artık.Düzelir inşallah

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Bizde de ne olursa TTnete düz gidiyoruz :D Bu sabah da ben boşuan gitmişim sebep forumun kendisi imiş. Neyse ben yine düz gidiyorum :D