CHP, MHP, DTP aynı amaca hizmet ediyor

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tempex

Asistan
Reaksiyon puanı
0
abdulkadir6aksu.jpg

“CHP, MHP, DTP aynı amaca hizmet ediyor"

AKP Genel Başkan Yardımcısı Abdülkadir Aksu, Kürt açılımı konusunda muhalefeti eleştirerek “Hem DTP hem diğer iki muhalefet partisi aynı amaca hizmet eden bir siyasi tavır içinde. Ne solculukları solculuk ne milliyetçilikleri milliyetçilik ne de samimiyetleri samimiyet” diye konuştu.

AKP Genel Merkezi’nde düzenlediği basın toplantısındagündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. AKP’nin siyaset yapma tarzının “Hiçbir sorunu artık halının altına süpürmeyeceğiz. Ne kadar büyük olursa olsun, partimiz için ne ölçüde risk taşırsa taşısın bütün sorunların çözümü için elden gelen her türlü samimi çabayı sarf edeceğiz” şeklinde olduğunu belirten Aksu, demokratik açılımın hedefinin ise annelerin gözyaşını ve babaların feryadını dindirmek olduğunu kaydetti.

Aksu “Ellerinde silah olanlar silahlarını bıraksınlar ve ülkelerinde onurlu vatandaşlar olarak hayatlarını sürdürsünler istiyoruz. Devletin dağlarında silahlı çatışmalarla kimsenin elde edeceği en ufak bir şey yoktur. 30 yıllık geçmiş bunu herkese göstermiştir” dedi.

Demokratik açılım sürecinin devam edeceğini herkesin bilmesi gerektiğini kaydeden Aksu, dağlarda boşu boşuna heder olan insanların artık gelip adalete sığınacağını ve bundan sonraki hayatlarını ailelerinin yanında huzur içinde yaşayacaklarını söyledi.

Kaynak + Devamı

legolas4444

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
muhahaha :) diyene bak hizaya gel. Akp li kendi suçunu başkasına yüklüyor. Muhahaha :)

windows7seven

Asistan
Reaksiyon puanı
6
muhahaha :) diyene bak hizaya gel. Akp li kendi suçunu başkasına yüklüyor. Muhahaha :)

Adam yalan mı söylüyor?
Biraz bu konuya bari tarafsız bak.
Mantığını kullan.

Savaşı kazanmak için tank tüfek füze gerekmez.
Kaldıki senelerdir yaptığımız bu ama beceremediğimiz hatta başaramadığımız bir konu.

Sana diyorumki adamlar ülkeyi bölmek istemiyor. Sadece ekonomiyi çökertip güçsüz duruma düşürmek istiyor. Anlamıyorsun.

Adamda bomba var bazuka var ufakta olsa güçleri var. Çıksa taksimde patlatsa kim engel olur?
Bir ay devlete bağırır çağırırsın nasıl devlet diye.

Türkiyede 50 binden fazla insan öldü sen diyorsunki bir 50 bin daha bu vatana feda olsun. Sen savaşırsan silah alman lazım. memurdan çifçiden emekliden gidiyor bu para. Devletin kendi parası yoktur. giden hep bizden gitmiştir. ama anlamıyorsunuz.

Savaş yürek ile yapılır ama Devlet yürek ile yönetilemez.

BaRY

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.

zelenga

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Aksu “Ellerinde silah olanlar silahlarını bıraksınlar ve ülkelerinde onurlu vatandaşlar olarak hayatlarını sürdürsünler istiyoruz. "

"Ellerinde silah olanlar" diyerek "Terörist"leri mi kastediyor... Silah bırakmaları için daha neler yapmamız gerekiyor..
Silah bırakmayanı gebertirsin gider..İlle de kazanmamız mı gerekiyor.
Sen okullarda insanları şucu bucu diye ayır, böl sonra da "-eli kanlı arkadaş gel de elini demokrasiyle yıka" de..bu mudur rezil açılımınız??!!

MdbK

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Size de sorarlar o zaman; "Sizin Müslümanlığınız da Müslümanlık mı?" :thumbdown:

adoganses

Doçent
Reaksiyon puanı
28
Kim? kendi suçunu kime yüklüyor ?
açık konuşta herkes hizaya gelsin!..:thumbdown:

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
AKP, CHP, MHP, DTP aynı amaca hizmet ediyor.

-mert

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kör koyunlar oldugu sürece herkezi herşeye inandırırlar snde bnde bunlar yüzünden sürünürüz ;)
onuru olan ihanetmi eder onurlu bir şekilde geri gelsin istiyoruz diyorlar sonradan kazanılan birşeymiş bukadar hain oldugunu bi milletvekili nasıl göz önüne sergiler ...

BaRY

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Ülkeyi kamplaştır, etnisite üzerinden siyaset yap, getir teröristleri sınırda hemen sorgula, salıver.Sonra festival, kurtuluş günü gibi kutlamalara izin ver. CHP ve MHP'yi DTP ile aynı kefeye koy.Orada dur, söylediklerini kulaklarında duysun.Aynaya baktığında acaba Emine Ayna ile arasında ne fark görüyor merak ediyorum.Birde çıkıp, etrafa sataşıyor.

legolas4444

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Ülkeyi kamplaştır, etnisite üzerinden siyaset yap, getir teröristleri sınırda hemen sorgula, salıver.Sonra festival, kurtuluş günü gibi kutlamalara izin ver. CHP ve MHP'yi DTP ile aynı kefeye koy.Orada dur, söylediklerini kulaklarında duysun.Aynaya baktığında acaba Emine Ayna ile arasında ne fark görüyor merak ediyorum.Birde çıkıp, etrafa sataşıyor.

Aynen katılıyorum. Yavuz hırsız ev sahibini kovarmış misali bunlar kendi suçlarını muhalefete yüklemeye çalışıyorlar. Yemezler. Oy oranları sürekli eriyor. Az kaldı gitmelerine çok az kaldı. Kendi yaptırdıkları anketlerde bile tek başlarına iktidar çıkmıyorlar artık. Erdoğan ondan tutuştu bugünlerde.

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
ATmaCA53;

çok afedersin ama her müslümanım diyen müslüman mıdır ? kişiler müslümanım diyerek malını mülkünü çalsalar olsun kafire gitmedi diye sevinir misin ?

Bunları yazarken sakın ha kimsenin dini beni ilgilendirmez. İnansa da kendine inanmasa da kendine. Ama lütfen azıcık daha dikkat. Zor bir şey değil

özgür deniz

Asistan
Reaksiyon puanı
15
herkesin AKP ve DTP nin açılım saçmalığı hakkındaki elbirliğine olan tepkisi şimdi komik bir biçimde iktidardan biri tarafından değiştirilerek kullanılmaya çalışılmış.

nikoteen

Doçent
Reaksiyon puanı
8
işin özü ellerine yüzlerine bulaştırdılar bu olayı sonra diğer partilerin üzerine atarak suçu paylaşmak istiyorlar..

bir chpli olarak baykalı hiç sevmesemde bu açılım saçmalığında akp yi yanına yaklaştırmayarak akıllıca davrandı ve bu hainlikleri ellerinde patladı..
devlet teröristle pazarlık etmez..
kimse cıkıp bana akp terörü bitircekti diğer partiler yüzünden olmadı hikayesini anlatmasın..
o tayyibin size yutturdugu hikaye..siz o hikaye ile yaşamaya devam edin..

tayyip kendinden cok emin olsada, sindire sindire yapıcaz desede bence bu işte millet beklemedikleri kadar erken uyandı..
hadi hayırlısı..

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Yahu...
1984 den bu yana PKK var...
Durmadan Şehit veriyoruz...

Her yıl MİLYARLARCA DOLAR Pkk ile mücadele için harcanıyor...
Bu para Ekonomi için harcansa yatırım eğitim sağlık için harcansa Ülke hangi seviyeye gelir düşünün!!!

Bunca sene binlerce Terörist öldürüldü...
Her sene Genel Kurmay Dağda 3000-4000 terörist var diye rapor yayınladı...

Biz öldürdük...
Onlar bizim Askerleri Şehit etti...

Ama o dağdaki 3000 bir kez bile 2000 olmadı...

Biz öldürdük ama birileri dağa çıkmaya devam etti...
Dağa çıkışları durduramadık...

1984 den beri aynı düzen... Değişen bir şey yok... Arada bir PKK geri çekildi kendini unutturdu gücünü toparladı ama yine geldi... O dönemler Halk zannetti ki PKK bitti...

Bu gün AKP iyi-kötü, doğru-yanlış YENİ BİR POLİTİKA geliştirmeye çalışıyor...
1984 den beri uygulanan ama bir türlü sonuç getirmeyen bu Öldür, Şehit ver politikasının çözüm olmadığını artık Hükümet ve ORDU gördü...

PKK ile mücadelenin ne demek olduğunu senden benden MHP ve CHP den daha iyi bilecek bir kurum varsa o da ORDU'dur...

ORDU açılımı destekliyor...
AKP ye güvenmiyorsunuz...

ORDU ya da mı güven miyorsunuz?

AKP bu açılım sonucunda dağdakileri indirmeyi planlıyor...
Dağdakiler inmeye başlarsa en büyük sorun olan DAĞA ÇIKIŞLAR da azalır ve belli bir süre sonra durur... Çünkü dağdan inenleri görenler dağa çıkmayı düşünmezler...

Bu YENİ POLİTİKA nın detaylarını SEN, BEN, MHP ve CHP bilmiyor...
Bu YENİ POLİTİKA nın detayları Milli Güvenlik Kurulunda tartışıldı ve kabul edildi...
Bu detayları bilenler Hükümet, Ordu, Cumhurbaşkan, Milli İstihbarat...

Bu kurumlar bildikleri bir şey var... Ve bunu zamanı gelince açıklayacaklar ve uygulayacaklar...

AMA BU KONUDA HİÇ BİR ŞEY BİLMEYENLER NEYİ ELEŞTİRİYOR ANLAŞILMIYOR....
BİLMEDİĞİNİZ BİR ŞEYİ NASIL KÖRÜ KÖRÜNE ELEŞTİREBİLİYORSUNUZ?

Bekleyin... Bir şu süreç açıklansın... bu YENİ POLİTİKA neler getirecek bir görelim ondan sonra fikir yürütün eleştirin...

Yok ben bu süreçten memnunum...
Her gün Şehit haberleri gelsin...
Her gün Mayın patlama haberleri yaralı asker haberleri gelsin...

HATTA ŞEHRİME ŞEHİT GELSİN DE CENAZESİNDE DUA ETMEK YERİNE KAHROLSUN AKP DİYE BAĞIRAYIM KURT İŞARETİ YAPIP SLOGAN ATAYIM

HapS

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
bizim insanımızın bir özelliği vardır bilmediği şeye düşmandır.

ATmaCA53

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
ATmaCA53;

çok afedersin ama her müslümanım diyen müslüman mıdır ? kişiler müslümanım diyerek malını mülkünü çalsalar olsun kafire gitmedi diye sevinir misin ?

Bunları yazarken sakın ha kimsenin dini beni ilgilendirmez. İnansa da kendine inanmasa da kendine. Ama lütfen azıcık daha dikkat. Zor bir şey değil
günahsız, suçsuz kul yoktur, biz müslümanların bu duruma düşmemizin sebebi sağlam inançlarımızdan uzaklaşmamız, her geçen gün alkol tüketimi, kumar, fuhuş gibi insanlık insanlıkdan nasibinni almamış insanlarımız var, dini en güzel yaşıyanlar ve dini inançlarını yerine getiren insanlarda var tek çözüm şeriatın olmasıdır ülkede, şeriat ile yönetilmez ise senin de dediğin gibi mal mülk hak yiyen, gözünü para bürümüş insanlar mahlesef müslüman olabilirler ama ALLAHIN şeriatını yerine getiremezler.

BaRY

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Elbruz46, biten pkk kimin iktidar olduğu dönemde hortladı, imralıdaki it kimin döneminde etrafa direktif verir oldu.Bana burada duygu sömürüsü yapma, gerekirse bende şehit olurum bu vatan için.Askerliği yaklaşmış, korkak gençler gibi neymiş efendim, milyarlarca dolar gitmiş vs. 30000 şehidin ederi senin bu milyar dolarların mı?

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
sen benim sorduğumu yanıtla. bildiğim şeyleri bana tekrarlama

legolas4444

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Kendini ne de güzel ele vermişsin. Başkalarının inancına saygılı olamıyorsan sen de bir Müslüman olamazsın. :thumbdown:

atmaca53 tarzındaki insanların ortak özellikleri şunlardır. Birkere bağnazdırlar, körükörüne olaylara bakarlar. Sevdiklerini eleştirme yetenekleri yoktur. Onlara göre savundukları kişilerin hata yapma imkanları yoktur. O kadar ki bu kişi vatanını dahi satsa yinede gerçeği görmemekte direnirler. Savunamadıkları zaman insanları çok kolay yaftalayıp sen şöylesin sen böylesin diyebilirler. Muhalefeti eleştirirler ama şuanki muhalefet liderlerinin bu memlekete en ufak ihanetini gösteremezler. Erdoğan ihanetle suçlandığı halde onu temize çıkaracak bir kanıt ortaya koyamazlar. Bizler başbakanın hristiyanların projesine hizmet ettiğini hatta bunu kendisinin söylediğini belirttiğimiz halde bize tek dedikleri siz chp kafasıyla muhalefet yapıyorsunuz. Ne diyelim demokrasilerde atmaca53 gibi insanlarada tahammül edilir

ATmaCA53

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Kendini ne de güzel ele vermişsin. Başkalarının inancına saygılı olamıyorsan sen de bir Müslüman olamazsın. :thumbdown:
sen çok saygılısın değilmi, deistsen deistliğini bil, gelip başkaların müslümanlığını senin sorgulama gibi bir hakkın yoktur, hatta deisti bir inanç gibi görmüşsün sen :D ben müslüman değilim öylemi, elhamdullah müslümanım ama sen müslüman olmadığın kesindir kendin de dediğine göre deistsin, bizden saygı bekliyorsan islam ve mülsüman kelimelerine çok dikkat edeceksin.

atmaca53 tarzındaki insanların ortak özellikleri şunlardır. Birkere bağnazdırlar, körükörüne olaylara bakarlar. Sevdiklerini eleştirme yetenekleri yoktur. Onlara göre savundukları kişilerin hata yapma imkanları yoktur. O kadar ki bu kişi vatanını dahi satsa yinede gerçeği görmemekte direnirler. Savunamadıkları zaman insanları çok kolay yaftalayıp sen şöylesin sen böylesin diyebilirler. Muhalefeti eleştirirler ama şuanki muhalefet liderlerinin bu memlekete en ufak ihanetini gösteremezler. Erdoğan ihanetle suçlandığı halde onu temize çıkaracak bir kanıt ortaya koyamazlar. Bizler başbakanın hristiyanların projesine hizmet ettiğini hatta bunu kendisinin söylediğini belirttiğimiz halde bize tek dedikleri siz chp kafasıyla muhalefet yapıyorsunuz. Ne diyelim demokrasilerde atmaca53 gibi insanlarada tahammül edilir

benden neyin kanıtını istiyorsunuz, chpnin alman elbert vakfından aldığı belgenin kanıtınımı, yoksa kaaltürke chp tarafından aktarılan paralarının belgelerinimi istiyorsun, yoksa devlet tarafından sağlanan para ile gidip belediyeye bu parayla hizmet yapacağına cumhuriyet gazetesine ve vekillere, muhalif görüşlü tv kanallarına paralarının belge kanıtınımı istiyorsun benim kanıtlayacağım büssürü belge varda sizi inandırmak, eşeğe laf anlatmaktansa daha iyidir.

sizler ancak aydın doğanın yalan dolan iftira haberlerine inanırsınız, sizin yaptıklarınızda muhalifcilikdir, baykalın bakanlğı zamanında türkiye neydi bunla ilgilli fotoğraflar bile görüntüledim sizler bunları görmemişsiniz bile.

sen benim sorduğumu yanıtla. bildiğim şeyleri bana tekrarlama

^^çok afedersin ama her müslümanım diyen müslüman mıdır ? kişiler müslümanım diyerek malını mülkünü çalsalar olsun kafire gitmedi diye sevinir misin ?^^

böyle saçma sorumu olur!!! konuyu nereye çekmek istediğinizi anlıyabilmiş değilim ! benim ne anlatmak istediğim gayet #24 nolu mesajımda yazıyor.

zelenga

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
konunun özü; bakan çap(sızlığ)ını göstermiştir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...