Messenger almyor

Bu konuyu okuyanlar

volvoxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
msn meseengerde oturum açılmıyor "güvenlik duvarınız oturum açmanıza engel olabilir diyor,"( "kontrol edin diyor") güvenlik duvarını açıyorum, kapıyorum messenger yine açılmıyor (7.5 kullanıyorum) programı kaldıramıyorum da;
msn messengeri denetim masasından nasıl kaldırabiliriz messengeri "kaldır" tuşu aktif değil nasıl çözülecek bu sorun?

Mod not: Başlıkların ilk harfleri büyük olmalı.( DÜZELTİLDİ. ) Lütfen Forum kurallarını okuyalım. ;)

http://www.shiftdelete.net/forum/forum_kurallari-t181.0.html

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Program Ekle Kaldır'dan olmazı lazım. Eğer kalkmıyorsa en yeni sürümü kurduğunda zaten eskisini silip kendisini kuracaktır. Dene istersen.

volvoxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
deneyeceğim arkadaşlar sağolun ama ben messengeri sayfasından masaüstüne indrip sonra kurmak istiyorum "Kaydet" diyorum ama nedense her seferinde 15.1mb. olunca duruyor toplam boyut 15.9mb her 15.1mb. olunca duruyor bunun nedeni ne olabilir acaba?

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Tonce nin yazmış olduğu adresi şimdi ben yazıcaktım :) neyse adresi yazmaya gerek kalmadı.
Denetim masasından da kaldıramıyorsan eğer, messenger setup dosyasını yeniden çalıştır böylelikle ilk olarak uninstall yapıcaktır. Bu şekilde de kaldırabilirsin. Daha sonra tekrar yüklersin. ;)

volvoxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam arkadaşlar deneyeceğim sağolun...

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
sorun hallolmuştur sanırım

volvoxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet sağolun arkadaşlar sorun halloldu msn'e girebiliyorum artık yalnızca msn messenger programını masaüstüne kaydet dediğmde her seferinde 15.1mb'da duruyor (toplam boyut 15.9mb) daha sonra kayıt yeri D sürücüsü dedikten sonra kaydedebildim bunun nedeni ne olabilir acaba (bu arada Cde 9gb boş alan mevcut) neden masaüstüne kaydedemiyorum?

Son mesajlar