Hangi Lcd Tv. almalıyım.

Bu konuyu okuyanlar

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Linkte herhangi 2 LCD görünmüyor :)

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
hatta lcd den başka tüm ürünler görünüyor. :)

ROSEİNLİVE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
32B6.... dan birini tavsiye ederim ben gördüm bu tv yi 40 inçini gördüm aslında ama herhalde boyutlarda fark olsada özellik değişmiyor zannedersem:confused1: benim televizyonum eski aşu anda almak istesem samsungu tercih ederdim engin_er...

http://www.lcdtvmarket.biz/le_32b650_samsung.htm

:blink: buradan bir incele derim detaylı bilgi verilmiş.... araştırmadan karar vermemk gerek o kadar para veriyoruz sonra pişman olmayalım :huh:

ALMİ

Müdavim
Reaksiyon puanı
60
LCD televizyon alıcaksan tabikide full HD al.Ve dikkat etmen gereken başka bir şey 100 Hz altında olmamalı ama 200 Hz tavsiye ederim.Çünkü TrueMotion yani gerçek zamanlı görüntü veriyor.Gözüne yavaşlık 200 Hz de çarpmaz

noumasel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yalnız hepsiburada daki fiyatlar doğruysa hiç alma daha iyi :)

karakanat29

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
32'' en uygun lcd tv... LG 32LH3000... hem full hd hem çift koruma panelli dayanıklı ve 50hz bir cihaz... bence öncelik vermelisin...

goke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben kesinlikle led tv almanı tavsiye ederim http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?categoryid=163192&productid=evsonykdl40ex701 ben sony nin bu led tv modelini aldım almadan önce bütün markaların led lerine baktım gerçekten sony le aralarında büyük fark var ZATEN LED TV TEKNOLOJİSİNİN ilk mucudi SONY dir bunu yaptığı tv sinden belli ediyo bunun üzerine başka marka yoktur samsung Philips lg gibi markalar tavsiye etmişsiniz eğer maddi konuda sıkıntınız yoksa kesinlikle yukarıda belirtiğim sony veya daha üstü modelleri alabilirsiniz samsung philips lg gibi markaları daha az bütçesi olan arkadaşlar alabilir ama illa kalite diyosanız kesinlikle sony bravia led modellerini tavsiye ederim bir kaç arkadaşımın aldığı beko phillips gibi tv leri karşılaştırdığımda aradaki fark açıkça görülüyo hatta babam philips in ambiligt modelini almıştı benim aldığım sony led i gördükten sonra pişman olduğunu söyledi YANİ LAFIN KISASASI TAVSİYE ŞU ŞEKİLDE OLMALIDIR eğer para önemli değil diyosanız KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE sony led modelleri almalıdırlar eğer daha ucuz olsun diyosanız lg philips beko arçelik samsung lara yönelebilirsiniz. BİR DE şunu söyleyeyim tv yi almadan çok araştırdım hepsine bire bir baktım bir mağaza sahibi diğer markalar sattığı halde bana alacaksan kesinlikle sony al dedi hiç bir marka onu yakalayamaz dedi bunu sadece o mağaza sahibideğil bir kaç kişi daha söyledi adam malının düşmanımı niye başka marka satarken bana sony i tavsiye etsin demekki ortada bir gerçek var bu kadar uzatmamın sebebi sony nin bu işte ne kadar başarılı olduğu söylemek istiyorum ona göre alın derim

Son mesajlar