Samsung Galaxy ile Android Güçleniyor

Bu konuyu okuyanlar

Akhun Aktosun

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Samsung'un cep telefonu atağı duracak gibi gözükmüyor. Bahar aylarında duyurulan Samsung i6500, Android platformunda bizlere ne sunacak?

Android işletim sistemini kullanacak olan ve i7500 Galaxy ile i5700 Spica arasında yer alacak olan i6500 Saturn, ilk aşamada Avrupa'da satışa sunuluyor. i7500 Galaxy'den daha hızlı bir işlemciye sahip olan Saturn, işlemcisini Samsung Jet'in 528 MHz'inden 800 MHz'e çıkarıyor. Yeni Saturn i6500, Wi-fi bağlantı standartlarına uygun üretildi ve Android kullanan telefonlar arasında, en iyilerden biri olması planları doğrultusunda hazırlandı.
sam1257244317.jpg
Piyasa fiyatının ise 300 Euro, yani yaklaşık olarak 600 TL olması bekleniyor. Telefonla ilgili henüz başka detaylı bilgi bulunmuyor. Saturn'de durum böyleyken, yine Android işletim sistemini kullanacak olan i5700 Spica'nın da İngiltere'de benzer zamanlarda satışa sunulması bekleniyor.

:: Samsung'un telefonları hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Yazan: Akhun Aktosun
SDN - http://shiftdelete.net

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Valla hiç kullanmadım Samsung ama ince zarif telefonlar üretiyor.birinde Wi-fi koyuyor 3 g yok diğerine 3G koyuyor ama Wi-fi si yok.2si birden olanıda 1 milyardan aşağı değil.

tolgacakiroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ingiltere de hangi hatta geliyor acaba bilen var mi?

Ekleme:
Hay Allah bahar aylarin da diyormus ya. Neyse artik.

Yılmaz34

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kim derdi cep telefonu piyasasının çok yüksek bir bölümü android üretecek.