Ttnet tarife değişikliği

Bu konuyu okuyanlar

ultrAslan91

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar az önce TTNET'İn Netlimitsiz tarifesine geçtim. Sizlere sormak istediğim birşey var: tarife değişikliği hemen gerçekleşiyor mu? Yani download yapmaya hemen başlayabilir miyim? (Aslında yapmaya da başladım orası ayrı konu :biggrin:) Gözle görülür bir hız artışı var. TTNET'i aradım ama şu an sunucularında bir hata olduğunu, daha sonra tekrar aramamı istediler. Acaba tarife değişikliği gerçekleşti mi?

Everalone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
hesap kesim tarihinden sonra geçmesi gerekmiyor mu ?

müşteri hizmetlerini arayıp bir sorsaydın keşke

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Tarife değişikliğini internet üzerinden yaptıysan ve mevcut tarifen netlimitsi zolarak görünüyorsa tarifeye geçişin olmuştur..

Telefonla yaptıysan ttnet sayfasuında kullanıcı adınla online işlemler menüsünden (sanırım adı buydu) girerek mevcut tarifene bak..

Tarife değişikliği yapılmış ise modemi kapat tekrar aç tarifen değişti oldu da bitti maşallah..

Ayrıca netlmitsiz tarifesini kullanıyorum aylardır kullanıyorum.Hızımın düştüğü ngün hatırlamıyorum..

35 gb a ulaşmışken torrentten 280 kb/sn ile indirme gerçekleştirdim.

iskoco

Profesör
Reaksiyon puanı
12
alın verin ttnete can verin:devil2: bence geçmiştir limitsize...

avdanli

Asistan
Reaksiyon puanı
0
geçiyor ama geçiş ücreti ödüyon ben de limitsize geçtim ödedim

ultrAslan91

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Tarife değişikliğini internet üzerinden yaptıysan ve mevcut tarifen netlimitsi zolarak görünüyorsa tarifeye geçişin olmuştur..

Telefonla yaptıysan ttnet sayfasuında kullanıcı adınla online işlemler menüsünden (sanırım adı buydu) girerek mevcut tarifene bak..

Tarife değişikliği yapılmış ise modemi kapat tekrar aç tarifen değişti oldu da bitti maşallah..

Ayrıca netlmitsiz tarifesini kullanıyorum aylardır kullanıyorum.Hızımın düştüğü ngün hatırlamıyorum..

35 gb a ulaşmışken torrentten 280 kb/sn ile indirme gerçekleştirdim.

Tarife değişikliğini internet üzerinden online işlem merkezi ile yaptım. Şu an netlimitsiz görünüyor. Umarım geçmiştir çünkü yaklaşık 5 gb indirdim bile :D
Ayrıca cevap için teşekkürler

hussmen

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Modemi kapatıp açtığında hız artıyor ama limitliden mi devam ediyorsun limitsize geçiş yapıyormusun onu bilmem.
speedtest.net ten hızını öğrenebilirsin. (download yaparken hız testi yapma hız düşük çıkar)

ultrAslan91

Doçent
Reaksiyon puanı
5
alın verin ttnete can verin:devil2: bence geçmiştir limitsize...

Daha önce 4 gb limitli paketi kullanıyordum ama kotayı her ay gereğinden fazla aştığım için netlimitsize geçmek zorunda kaldım. Neredeyse aylık tutar kadar kota aşım ücreti ödüyordum. :D

serdoan

Asistan
Reaksiyon puanı
4
bende ttnetin 4gb kotalı olan limitli paketini kullanıyodum ama geçen hafta içinde gidip telekoma başvurarak bizzat dilekçe vererekten bende limitsiz tarifeye geçtim ama şunu sana söyleyeyim ki zaten ben biliyordum ordaki yetkilide aynen şöyle söyledi bu geçtiğiniz tarife aybaşından itibaren geçerli olacaktır sırf bu yüzdende bir çok kişide aynen senin gibi tarifesini değiştirip hemen hürraaa nete yüklenmeye downloada falan başlıyo ama sonra faturayıda görüncede nevri dönüyo yani o yüzden sormak soruşturmak lazım ama her duyduğuna gördüğüne değil işin erbabına şahsen bende ayın başını bekliyom nete dalmak için:D

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Bende Online işlem ile Sınırsıza geçtim hemen sınırsız oluyor ertesin günde merkezden kontrol ettirdim sınırsız ama ilk ay 69 lira geliyor bağlantı parasıymış galiba

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
tarıfe deyısıkılıgınden sonra modemını kapatıp acman gerekıyordu umarım yapmıssındır ..

ultrAslan91

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Modemi kapatıp açtığında hız artıyor ama limitliden mi devam ediyorsun limitsize geçiş yapıyormusun onu bilmem.
speedtest.net ten hızını öğrenebilirsin. (download yaparken hız testi yapma hız düşük çıkar)

Evet modemi kapatıp açtım hızda arttı. Speedtest.net sonucumda haliyle deeğişti. Umarım limitsize geçmiştir...

yusher

Profesör
Reaksiyon puanı
12
netlimitsize internetten geçiliyor da sonrasında 1mbit sınırsıza geçmek istediğinde düşü hıza geçemessiniz diye hata veriyor :D ne güzel memleket be :D

ultrAslan91

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar, destek hattını aradım ve netlimitsiz tarifesine geçtiğim söylendi. Yani indirmeye devam :D

<SxA>

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Konu başlığı aynı olcak diye burdan devam edicem. Şimdi ben iki sene önce net limitsiz paket aldım kampanyanın indirimi dün 31 martda bitti ama biz 29 martta yeni tarife yani ultranet limitsiz için başvuru yaptık ancak çalışan bize eğer o gün yaparsa tahütü bitmediği için ceza alıcağımızı söylediki haklıydı ama bugun 1 nisanda işleme alıncağını söyledi ancak tarifem hala netlimitsiz olarak görünüyor acaba yeni tarifeye ne zaman geçerim ?