3.sınıf ögrencilerine göre aşk...

Bu konuyu okuyanlar

@DN@N

Doçent
Reaksiyon puanı
5
3. sinif çocuklarinin "Ask Nedir ?" sorusuna cevaplari

Sedat: Ask bi kizi sevmektir.Kizin huylari ve hareketleri güzelse bu bir asiktir. Kizin gözleri maviyse o kiza asik olunur.

Tugba: Birini seviyosan o asktir. Ama sonra baskasini seversen o da asktir.

Ismet: güzel olan bi kiza asik olunur.

Sirin: Birine yardim edersen o sana asik olur. Çok sever ve yemege davet eder.

Taylan: Ask uzakta olsa bile olsa sevdigini unutmaz.

Yagmur: Önce tanisirlar. Kiz düzenli besleniyorsa erkek ona asik olur.

Gizem: Birbirlerini begeneirler ve askik olurlar. Ask ve sevgi arasindaki fark: Babani Seversin ama asik olmazsin.

Hamit: Insan sevdiklerine asik olur. Ben Allah'a Atatürk'e ve Ögretmenime asigim. Birine daha asigim ama onu yazmam. Ama o japona benziyor.

Savas: Bir yerde karsilasirlar,tanisirlar. O günden sonra hep arkadas olurlar. Bir yerde yine karsilasirlar. Evine davet eder sonrada evlenirler.

Mucahit: Benim sevdigim bi kiz vardi. Ben onu seviyodum ama o beni sevmiyodu. Sonra ona mektup yazdim. Annesine söyledi, annesi bana kizdi Ama herkez birbirine asik olabilir.

Sevgi: Ask sevmektir ama söylemezler. Çünkü herkese söylenmez.

Gizem: Asik olunca erkek kizi okuldan sonra takip eder.

Batuhan: Önce tanisip asik olurlar. Sonra el ele yürürler, kafeye giderler. Sonra nikah kiyilir, kina gecesi yapilir. Sonra da hemen çocuk olur.

Büsra: asik olmak sevgili olmaktirç Asik güzel olmak , kötü olmamaktir. Okuldan çikarken çarpisirlar kitaplari düser. Sonra asik olurlar.

Aylin: Asik olanlar hiç ayrilmaz. Bazen ayrilir bazen ayrilmaz. Ayrilirlar ama geri gelmek üzere ayrilirlar.Ayrildiktan sonra geri gelirler. Birbirlerini ne kadar çok sevdiklerini anlatirlar. Iste ask böle bisi.

Senem: Asik olunca insan hep sevdigi kisiyi düsünür. Hep onu hayal eder ve hep onu görmek ister. Ona sevgisini belli etmek ister. Ask bir kisilik deil iki kisiliktir.

Mertcan: Merhaba ben 9 yasindayim. Simdi ask hayatimda deil. Ben askla ugrasmiyorum ama büyüyünce olabilir. Simdi yasim çok küçük. Ama bazi arkadaslarim bu yasta asik oluyorlar. Ben de onlara çekip asik olabilirim.

Ümit: Asik olup evlenirler. Sonra adam eve gidip kadini dövüp yemek yaptirir. Ben asik olursam kizi lokantaya götürürüm

otantic76

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bu yaşta düşünmeyin çocuklar. ilerde bol bol vaktiniz olacak düşünmek için.

mavinok.ta

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Büsra: asik olmak sevgili olmaktirç Asik güzel olmak , kötü olmamaktir. Okuldan çikarken çarpisirlar kitaplari düser. Sonra asik olurlar.
bu kızcaaaz fazlaca Türk filmi izlemiş bu anlaşıldı :D

Senem: Asik olunca insan hep sevdigi kisiyi düsünür. Hep onu hayal eder ve hep onu görmek ister. Ona sevgisini belli etmek ister. Ask bir kisilik deil iki kisiliktir.
bu kız ise bence olayı en güzel özetleyen ve anlayan olmuş.

patrick

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
19
ahhhh sabîler aaahh :)

ufti

Doçent
Reaksiyon puanı
2

işte aşk bu :D

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
ufti dedi ki:

işte aşk bu :D
hamburgercide tanışmışlar galiba ;D hehe