Testdisk Icin Bir Video Yada Resimli Anlatim Ariyorum

Bu konuyu okuyanlar

catli42

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba sayin arkadaslar testdisk icin acaba bir animasion yada resimli anlatim varmi ben bulamadim bu yüzden sizden yardimci olmanizi rice ederim diyelimki c d e rartionnun birisini sildik diyelim bunu nasil geri getirebiliriz mesela örnek diyelim e sildik bundan sonrasi nasil olacak cd denmi baslayacak yoksa bios danmi baslayacak ve neler yapacagiz bu konuda bir animasion ariyorum

selamlar saygilar

yenicag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim samsung story 1.5 tb. biçimlendir diyor başka bişey demiyor verilere ulaşamıyorum

Şöyle bi çözüm buldum

Kaspersky resucy disc var cd ye yazıyorsunuz bu disk imajını yazarak elde ediliyor

ve bu cd ile acılışda göstererek acıyorum kendi yazılım var bu cd de ve her şeyi görüyor hdd içinede giriyor vürüs taraması için yapılmış olan bu cd ile tüm verilerimi görüyorum . kopyalaya biliyorum Sadece bu cd ile başlangıcta gösterip pc yi acmalısınız işte 10 sn. içinde enter demek dil secmek felaan kendi işletim sistemi gibi acıyor cd den

LAKİN 1 tane daha 1.5 tb hddd lazım windows da erişemediğim hdd i boş olana atıp sonra biçimlendirip düzeltmek için

Artık anladımki eğer verileriniz varsa onları tek hdd de tutmak akıl karı değil kesin 2. bir yedeklemek lazım tabi önemli verilerinizi benimkisi film müzik işte 1.5 tb yabancı diziler filmler Sonucta emek verip yedekledim sonra sığmadı bir tanede toshiba 2 tb aldım şimdi 2 side doldu ve samsung story windowsda çalışmıyor sadece biçimendirmelisiniz diyor. Verileri yukarda anlattığım şekilde kasperski securty disc ile boot olarak acınca erişip laptopuma kopyalayabildim ama laptopda dolu yer yok bize 3 üncü harici disc yolu gözüktü