Weblebi.com'dan Video Yarışması

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Esprili şekilde Weblebi.com'u anlatan vidoların yarıştığı etkinlikte katılanlar, hem eğleniyor hem de ödül kazanıyor. En iyi videoyu sen çek, ödülü kazan.

Weblebi.com düzenlediği yarışmada, 120 saniyeyi geçmeyen ve Weblebi.com'u çağrıştıran ve bunu esprili bir dille anlatan bir videoya, her zaman yanda taşınabilek bir dijital video kamera hediye ediyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey, videonuzu çekip, Youtube.com adresindeki video paylaşım hizmetinden yararlanarak interente yükledikten sonra, Weblebi.com'a bunu bildirmek.

weblebi_youtube.jpg

Videonuzu yükledikten sonra yarisma[at]weblebi.com adresine bir e-posta atarak onları videonuzdan haberdar edin. Tek yapmanız gereken bu. Son katılma tarihi ise 30 Ekim 2007.

Bilgi İçin: Weblebi.com
SDN - http://shiftdelete.net

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
acaba balık videomu buraya göndersem mi?

:D

bana oy verir misiniz arkadaşlar? söz, hediyeyi kazanırsam forumda tekrar hediye edicem.

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Video işi bana göre değil yapamam.

Ama Troy hediyeyi bana verirsen, oyumu senin için kullanır, hatta tüm arkadaşlarımı bunun için teşvik edebilirim. :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
yahu kazanırsam sonradan torpil yaptılar demek yok ama söz mü? hem ben kazandığım hediyeleri ve sitemize hediye edilen donanımları kullanmıorum. yakında hepsini teker teker forumdan hediye edeceğiz üyelerimize. bir kısmını etmiştik zaten.

bunları neden mi yapıyoruz? ofiste yer kalmadı :D

lb.bingol

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Troy dedi ki:
yahu kazanırsam sonradan torpil yaptılar demek yok ama söz mü? hem ben kazandığım hediyeleri ve sitemize hediye edilen donanımları kullanmıorum. yakında hepsini teker teker forumdan hediye edeceğiz üyelerimize. bir kısmını etmiştik zaten.

bunları neden mi yapıyoruz? ofiste yer kalmadı :D
Bir zahmet bende isterim ben de..Bak unutma ha ben bu forumu çok seviyorum. :D