Facebook'a yeni rakip hatebook!

Bu konuyu okuyanlar

Jengar

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
119503.jpg

Sosyalleşme platformu Facebook'un yeni rakibi Hatebook yani nefret rehberi...
İnternet dünyasının son dönemde en çok rağbet gören ürünü Facebook'a artık başka bir alternatif site de var. Hatebook yani nefret rehberi.

Facebook ile görünüm olarak hemen hemen aynı olan siteye üye olanlar, nefret ettikleri kişileri ekleyebiliyor ve yenilerini de davet edebiliyor.

Sloganı "ücretsiz nefret edin" olan sitenin Facebook'tan ilk bakışta göze çarpan tek farkı nefretin rengi kırmızının kullanılmış olması.

İki siteyi birbirinden ayıran asıl özellik ise işlevleri. Nefret ettiklerinize erişebileceğiniz Hatebook sizi "herkes nefret etmeyi sever" mesajıyla karşılıyor.

Tıpkı Facebook'taki gibi kullanıcı adınız ve şifreniz oluyor. İsterseniz bir takma ad da kullanabiliyorsunuz.

Kayıt olduğunuzda ekranda "şer imparatorluğuna hoşgeldiniz" ifadesi beliriyor.

Arkadaşlar listesi yerine düşmanlar listeniz oluyor. İçerik de ona göre hazırlanmış.

Şantaj materyali yüklüyebiliyor ya da düşmanlarınızı rahatsız ederek nefret puanı kazanabiliyorsunuz.

Nefret profilinize sevmediğiniz şeyleri yazıyor, arkadaş yerine düşman davet edebiliyorsunuz.

Mahremiyet konusunda kaygınız varsa bu siteyi çok da kullanmamakta yarar var. Bu sitede üyelerin birbirlerine gönderdikleri mesajları herkes görebiliyor.

http://www.haber3.com/haber.php?haber_id=293858

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
thefcs dedi ki:
kimbilir belki buda tutar :)

Ben senden önce yazacaktım da sonra vazgeçtim.
Mutlaka tutar. Uyanık bir harekettir.
Zamanım olsaydı belki ben de hatebook'un yaptığını yapardım. :)

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
ilginç....ama tutar :D çılgın çok