UTorrent Hata Veriyor Sürekli

Bu konuyu okuyanlar

BigBangTheory

Asistan
Reaksiyon puanı
3
uTorrent kullanıyorum ve ilginç bir hata alıyorum.Bazı forumlarda aradım fakat bulamadım,bir de buraya sorayım dedim.torrenti indirmeye başlıyorum ve bir noktaya geldikten sonra duruyor verdiği hata ise ;

Hata:Dosya başka bir işlem tarafından kullanıldığından bu işlem dosyaya erişemiyor.

Ben tekrar başlatıyorum dl'u ama çok kısa bir süre sonra tekrar duruyor.Çıldırcam:angry::angry::angry::angry::angry::angry::mad::mad::mad::mad:

Screenshot da aldım işte bakın.

bu normal hatasız indirirken ;

hatasz.png

bu da kısa süre sonra aldığım hata ;

hatau.png

lütfen bi el atın sürekli resume ederk 1gb dosya çektim elim yoruldu gözüm yoruldu bana da yazık :bored::bored:

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Hiç utorrent kullanmadım. Azureus diye bir program var onu kullanıyorum çok harika bir şey.

Miroğlu_80

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Ben 7 senedir kullanıyorum utorrent'i hiç böyle bir hatayla karşılaşmadım çok ilginç ...

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Bu hatayı İndirme Dizini Dolduğu Zaman Veriyor Daha Çok İndirme Dizinini Değiştir İstiyorsan

+ G.I Joe yu Torrentten indirip İzledim Diyaloglar Çok Zayıf Ama Efektler Mükemmel

BigBangTheory

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bu hatayı İndirme Dizini Dolduğu Zaman Veriyor Daha Çok İndirme Dizinini Değiştir İstiyorsan

+ G.I Joe yu Torrentten indirip İzledim Diyaloglar Çok Zayıf Ama Efektler Mükemmel

dizin dolduğunda derken indirecek yer kalmadığından mı bahsediyorsun ? çünkü öyleyse diskim de 50gb boş yer var.

cynic

Asistan
Reaksiyon puanı
0
indirirken dosyayı açmaya çalıştıysan veya indirdiğin klasöre girdiğinde önizleme yapmaya çalıştıysa olmuştur utorrentten dosyayı kaldır yeniden başlat tekrar ekle dosyayı ve indirmeye devam et eğer olmazsa unlocker diye program var onu indir kur.dosyayı silmeden dosyaya işlem yapan diğer programları kapat..!!!

Bu arada da port açman gerekiyor sanaırım..

BigBangTheory

Asistan
Reaksiyon puanı
3
indirirken dosyayı açmaya çalıştıysan veya indirdiğin klasöre girdiğinde önizleme yapmaya çalıştıysa olmuştur utorrentten dosyayı kaldır yeniden başlat tekrar ekle dosyayı ve indirmeye devam et eğer olmazsa unlocker diye program var onu indir kur.dosyayı silmeden dosyaya işlem yapan diğer programları kapat..!!!

Bu arada da port açman gerekiyor sanaırım..

unlocker varmı elinde.upload edebilirmisin download edilmiyor netten.port açmayı bilmiyorum zor mu ki ?

BigBangTheory

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Azereus denedim aynı hatayı o da verdi kelimesi kelimesine

BigBangTheory

Asistan
Reaksiyon puanı
3
pff yeniden başladım indirmeye.boşa gitti 1.5gb yine takılırsa da paydos !!!
yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba.
Daemon Tools gibi bir programa inen dosyayı göstermişseniz bu hatayı alıyorsunuz. Sürücüden dosyayı çıkarın Torrenti yeniden başlatın hazır.

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Dosyayı indirdiğin yerde programın yerini filan mı değiştirdin yoksa açamaya filan mı çalıştın belki ondandır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar dosyayı önceden deamon tools ile kulanmışsınızdır bilgisayarıma girin sidi resmi var sağ tıklayıp çıkar deyin halolur

Flashrnman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
düşük bi olasılık bunu virüs yapıyor olabilir.. ama yüksek ihtimal deamon tols veya virtual driver clone dan dolayıdır hata

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2009 da açılan bir konu ve hala şunu yap bunu yap diyen var ya helal olsun. Kim akıllı kim deli kuyu nerede çözemedim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende utorrent indirdim please shut down utorrent and try again die hata var yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sanırım çözümü bludum. Görev yoneticisi>işlemler Ordan deamon toolsu sonlandırın veya pc res atın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar god of war 2 yi indiriyordun %92 yüklendi sonra eror =dosya başka bir işler tarafından kullanılıyor hatası

verdi . bunun çözümü varmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok teşekkürler arkadaşım bilgisayara girdim aynen dediğin gibi çıkar dedim haloldu:yes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
helal olsun çıkarın diyen arkadaş senin sayende indirdim :clap:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Süpersin Yürü be Başkan evet nasıl olmussa daemon toolsa gitmiş çıkarttım düzeldi 14 gb nin 7 gb inmişti sayenede çöp olmadı saolasınn :thumbup1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar uTorrent'de dosya indirme işlemi bittikten sonra "(1 hash hatası)" uyarısı veriyor. Bu, bir parçanın düzeltilemediği manasınamı geliyor.? Bilenlerin dikkatine..?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşım, Utorrent'te indirilen torrent Dosya başka bir işlem tarafından kullanıldığından dosyaya erişilemiyor diye bir hata alıyorsan hata veren torrente sağ tıkla "Zorlu başlat" a baş devam ediyor...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
teşekkürler. çok işime yaradı be inmeyen dosyayı indirdim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şöyle çözcen demon touls u aç ordan indir din şey yerine başkasını seç başlad indirme düzelliyo