10 Sene Sonra Tarih Olacak Teknolojiler!

Bu konuyu okuyanlar

Akhun Aktosun

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Kimi teknolojiler var ki yıllardır hayatımızın içerisinde yer almaktadırlar. Bu teknolojik ürünlerden vazgeçemeyiz gibi gözükse de, bir 10 sene sonra hepsi tarih olmaya yüz tutacak.

Her zaman olduğu gibi, teknolojinin ne kadar açgözlü bir sistem olduğunun altını çizmeliyiz. Her geçen sene, bir önceki sene çıkan ürün tarihin tozlu sayfalarına gömülmeye yüz tutuyor. Kim derdi ki 10 sene öncesine kadar en popüler portatif müzik dinleme aygıtı olan Sony Walkman'lerin günümüzde esamesi bile okunmayacak diye? Günümüz teknolojisinin bir parçası olan iPod'lar için de 10 sene sonra aynı şeyi diyebilir miyiz? Bunu sadece zaman gösterecek.

bc1254322047.jpg

MAKALENİN TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

hellmarch

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Gamepad, klavye, fare, işletim sistemi. Bunların kolay kolay tarih olacağını düşünmüyorum açıkçası.

kizil_izci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nasıl ki annem evde ki gırgır ve çalı süpürgesinden vazgeçmediyse bende klavye ve mouse dan vazgecmem isterse dokunmatik değil düşünce gücüyle veri grebilelim .....:mad:

sarsıntı

Doçent
Reaksiyon puanı
3
İşletim sistemlerinin pek tarih olacağına ihtimal vermiyorum.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Bu makale Türkiye'ye uymaz.

Alışkanlıklarımızdan çok zor geçen bir milletiz. Ayrıca her yeni teknoloji anında buraya gelmiyor, gelse de yaygınlaşmıyor.

_taha

Profesör
Reaksiyon puanı
17
bi bakalım 10 yıl sonra neler olcak bu geçen 10 yılda epey şeyler oldu aslında .. :)

phantastic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla diğerlerini bilmem ama bu ttnet olduğu sürece sabit hatlardan değil on yüz sene geçse yine de kurtulamayız bence

HeLLxXx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla diğerlerini bilmem ama bu ttnet olduğu sürece sabit hatlardan değil on yüz sene geçse yine de kurtulamayız bence
Ağzına sağlık iyi demişsin ama yeni yasa tasarısı var sabit hatlar olmadan nete bağlanabilmek için çıkarsa herkez kapatır sabit hatlarını :)

aliça

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Acaba yazarken sen farklı bi alet felan mı kullandın ?
beatkey sen benim yazımda şu bu diye eleştirdiğim veya ben klavyeci değilim klavyeciler bakın diye işey yazdığımı gördünmü ozaman karşı tarafıda düşüncelerine birdaha bak....:thumbdown: