Anket: Nokia N810 Internet Tablet'i Beğendiniz mi?

Anket: Nokia N810 Internet Tablet'i Beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    137

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Nokia, internete mobil cihaz üzerinden girmek isteyen telefon kullanıcıları için yeni modeli Nokia N810'u duyurdu. Özel fotoğraflarla Nokia N810 Internet Tablet, SDN'de.

Nokia N810 Internet Tablet, cihazı taşıyabildiğiniz her yerde size internet kullanma imkanı veriyor. Kablosuz ağlardan faydalanabildiğiniz cihazda GPS alıcısı da mevcut. Ürünün geniş ekranı ve 10 GB'lık hafızası, onu taşınabilir medya oynatıcısı olarak kullanmanızı da sağlıyor. Tüm bunlar bir araya geldiğinde Nokia N810 Internet Tablet; hem GPS navigasyon cihazı, hem taşınabilir medya oynatıcısı yapıyor. Yurtdışı son kullanıcı fiyatı 479 Dolar olarak belirlenmiş durumda. Cihazın detaylı özellikleri ve ülkemize ne zaman ve hangi fiyata geleceği konusundaki bilgileri yakında ShiftDelete.Net'te paylaşacağız.

Nokia N810 Internet Tablet

:: Ürünü beğendiniz mi? Ankete katılın, yorumunuzu yapın.

Bilgi için: Nokia Türkiye
SDN - http://shiftdelete.net

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
Evet beğendim görsellik ve anlatılan özellikleri güzel. Ve 479 Dolar gayet de uygun bir fiyat.

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
Ürünün geniş ekranı ve 10 GB'lık hafızası, onu taşınabilir medya oynatıcısı olarak kulanılma özelliğinin olması...
süper süper güzel

turoksin0

Profesör
Reaksiyon puanı
0
N95 le kıyaslarsak durum ne özellikleri tam bilmiyorum onda ama 5 mp makina gps navigasyon modem(wireless) falan baya bişey vardı onlar bundada mevcutmu .Şimdilerde telefonlardada wireless yaygınlaşıyo bunda varmı

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
beğendim dokunmatik ekran desteği ile iyi bir kamerası varsa iphonedan daha üstün bir konuma gelir bence

RuNaL

Dekan
Reaksiyon puanı
71
güzel düşünülmüş netle işi cok olanlar için kullanışlı bi şeye benziyor