Nurlu.eu - Sizce Nasil

Bu konuyu okuyanlar

blackwhite

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Site daha cok yeni...Amac bir yorenin, birkac koyun resimlerini gostermek, bilgilenidrmek, yazismak, paylasmak...Site Joomla ile kurulu...

Site URL: http://www.nurlu.eu/

Site hakkinda Anasayfada da belirtildigi gibi daha baska neler yapilabilir? Buradan bircok fikir cikacagina eminim, butun fikirlere acigim... Buradan goruslerinizi yazarsaniz, siteyi derleyip toparlamak istiyorum...

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
opera ile giriyorum. site açılmaya başlarken simsiyah bi ekran geliyo site görünmemeye başlıyor.

sci3

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Güzel güzel :)
FF de sorun yok..

İnternet

Doçent
Reaksiyon puanı
1
opera ile giriyorum. site açılmaya başlarken simsiyah bi ekran geliyo site görünmemeye başlıyor.
Bende de aynı sorun oldu :yes: ama biraz sonra siteye gir ve çık yazan bir menü geldi ve ilgili yeri tıklayınca site açıldı.:)
tarayıcım theworld

blackwhite

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Siteye ilk login olunduğunda ekrana önce bir duyuru çıkıyor. Bu siyahlık o yüzden.DAha sonra siteye girişi tıklarsanız sitenin ana sayfasına ulaşabilirisniz.

Güzel güzel :)
FF de sorun yok..
Burada FF derken neyi kastettin acaba ??

Bir köy sitesindei yada bir yöreye ait sitede başka neler eklenebilir?? NAsılk olmalıdır? Bir fikir verebilecek var mı ???