Wolfenstein 2009 Yardım ..

Bu konuyu okuyanlar

emrykn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bir süredir aralıklarla oynuyorum bu oyunu bir yerde takıldım. Bir tane böcek çıkıyor ! ilk saldırıda yere yığıyorum onun elemanlar geliyor sonra tekrar geliyor ben 2. makineliye geçiyorum burda olduruyo beni hemen. Ondan sonra 3. ve 4. makineliye gidicem ama ordaki püf noktayı çözemedim :angry:

Dipnot : 640x480 Low & Disabled Ayarlarda sadece oynamak için oynuyorum. Win 7 ve DirectX11 i bekliyorum.

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
120
Kuyruğunda sağda 2 tane solda 2 tane pembe nokta var her makinalıda bitanesini patlatıyosun püf nokta bu :)

alperveli

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
2 tanesini patlatıyoz ama 3 ncüye gelince ben patlıyom az kalsın klavye ve fareyide patlatacaktım zor tuttuk geçersen haber ver 3 ncü seviyede oynuyom bilsem 1 de oynardım

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Ben hile ile bitirdim oyunu. :D
Oyunun oynanışından çok içindeki hava ve yapılarla ilgileniyorum. :)

emrykn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
2 tanesini patlatıyoz ama 3 ncüye gelince ben patlıyom az kalsın klavye ve fareyide patlatacaktım zor tuttuk geçersen haber ver 3 ncü seviyede oynuyom bilsem 1 de oynardım

Geçtim Ama save dosyaları yardımı ile geçtim. O kadar eski zamanda bundan çok Teknoloji adamlarda nasıl bi mantık var anlamadım :D:D

Hileleri açmaya çalıştımda Konsolu açamadım :D Ekran kartım iyi olsa hiç takılmadan geçerimde 640x480 de oynayınca ezik şekilde pixellerden göremiyorum bazen :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Geçtim Ama save dosyaları yardımı ile geçtim. O kadar eski zamanda bundan çok Teknoloji adamlarda nasıl bi mantık var anlamadım :D:D

Hileleri açmaya çalıştımda Konsolu açamadım :D Ekran kartım iyi olsa hiç takılmadan geçerimde 640x480 de oynayınca ezik şekilde pixellerden göremiyorum bazen :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Almanların o zamanlar acayip deneyleri vardı. Neler yaptılar kim bilir? Savaş bittikten sonra geriye ne kaldı bilmiyorum. :D

kadifeyumruk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyununda bir yerde kaldım. merkezde bir kişi iki elinde de makinalı tüfek var. bir cam perde ile korunuyor. etrafında 360 derece dönen raylar ve bu rayların üzerinde devamlı dönen kuleler var eimde 3 adet tanksavar mermisi ile tanksavar, 3 adet el bombası, elektrikli bir silah , lav silahım ve tüfek ile mermim var sistem 2 rakamlı tuş ile ateş et diyor. evet ateş ederken 2 no' lu tuşa basarak ateş ediyorum yaratık bir iki sendeliyor ancak hem 2 no'lu tuş ile kazandığım yaratığın koruduğu camı geçirgen kılan gücüm gidiyor hemde tanksavar mermim bitiyor. burada çakıldım yaratık tabi beni ödürüyor. bu konuda önerileriniz varsa lütfen......şimdiden teşekkürler

orayı geçtim her ne kadar yardım olamasa da ancak bu defa adamı öldüremiyorum

moso

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hastene kısmındaki son bölümde olacak sanırım boyut kapısı gibi olan yerden çıkan yaratığı nasıl öldüreceğiz