Saba Uykuya Yenik Düştü

Bu konuyu okuyanlar

QaFeİN

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Saba Tümer Kadir Gecesi kahkaha atmadı. CNNTürk ekranlarında hergün yaptığı 'Bu Gece' programında renki konuklarla sürükleyici sohbetler yapan, 'Bayan Kahkaha' Kadir Gecesi için özel bir program yaptı.

193238.jpg

PROFESÖR SARAÇOĞLU'NU KONUK ETTİ
Pembe renkli hakim yaka bluzu, pembe ruju, pembe allığı ve göz farıyla son derece gözalıcı olan Saba Tümer konuk olarak, Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu'nu davet etmişti.

Kadir Gece'sinin huzurundan mı yoksa konuğunun hiç değişmeyen ses tonu ve anlattıklarının etkisinden midir bilinmez Saba Tümer o gece gözlerini açık tutmak için çok büyük çaba sarf etti.

İLK KEZ KAPALI GİYİNDİ
Saba, CNN Türk ekranlarında, Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu ile Kadir Gecesi'nin anlamına uygun keyifli bir sohbet yaptı. Pembe renkli hakim yaka bluzu, pembe ruju, pembe allığı ve göz farıyla önceki gece çok göz alıcıydı.

Kaynak

Bu Bir Skandal :D:D

alabula

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Yaşlandı artık yaşlandı :) Ama elbette ki hala özeldir kendileri.

QaFeİN

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Resmi Düzgün Ekleyememişim Sinir Oldum Sevgili Modlar Bi El Açın Be :D

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Resmen uyuyo kadın.:D

karay

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hakikaten görünce şaşırmıştım o akşam, normalde görünmesi gereken hiçbir yeri görünmüyordu :D
Nerde o şuh kahkahalar atan kadın, nerde o mahmur güzel :D

sakallıoğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Gecenin ruhuna uygun bir davranış ve giyiniş sergilemiş. Samimiyeti kişinin inisifiyatindedir.

HapS

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
saba tümer denilen kadını ben 7 aydır varlığından haberdarım çok popüler bir kadın heralde herkes tanıyor tvler saba tümer saba tümer diye çığırıyor ne var bu kadında allah aşkına

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
saba tümer denilen kadını ben 7 aydır varlığından haberdarım çok popüler bir kadın heralde herkes tanıyor tvler saba tümer saba tümer diye çığırıyor ne var bu kadında allah aşkına
sence ne olabilir :D :D :D:devil2::devil2::devil2:

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332

Aynen katılıyorum. Onu bu kadar özel kılan nedir?

Son mesajlar