Hp yazıcı kartuş sorunu

Bu konuyu okuyanlar

speedfreak

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bir akrabağımdan hp deskjet D1360 model yazıcı geldi. Yzacıyı ilk başlarda çalıştırdı. Sonra ışığı yanıp sönmeye başladı. Kartuşun dolu olduğunu biliyorum. İnternetten araştırdım kartuş bozuk olabilirmiş. Siyah kartuşu çıkarttım yazıcı çalıştı. Ben de kartuş bozuldu diye başka bi kartuş(2.el) aldım. Yine biraz çalıştı sonra ışık yanıp sönmeye başladı. Siyah kartuşu çıkartıyorum çalışıyo. takıyorum çalışmıyo. Acaba yine kartuş mu bozuldu?

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Orjinal kartuş alıp denemeni tavsiye ederim. Ya da çevren onun gibi bir yazıcı kullanan varsa onun kartuşunu alıp deneyebilirsin. Ama orjinal olmasına dikkat et. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim hp 4500 yazıcım yazdırmıyor kartuşlarımda dolu sürekli uyarı veriyor şöyle diyor : yazıcı kartuşu sorunu (üç renkli siyah ) sorunu gidermek için aygıt belgelerine bakın diyor. bir resim veya yazı yazdır dediğimde de : yazıcı yazdıramadı :microsoft word belgesi hatalı durumda diyor ne yapmalıyım ne sorunu var bilemiyorum yardım edin! :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim hp deskjet 2050 j510 var siyah kartuş akmıyor püskürtme ucu tıkanmış ne yapabilirim?:confused1:​

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352
benim hp deskjet 2050 j510 var siyah kartuş akmıyor püskürtme ucu tıkanmış ne yapabilirim?:confused1:​

Mürekkebin tıkalı ucunu 4-5 sn. gibi sürelerle birkaç kez sıcak suya değdirin, büyük ihtimalle açılacaktır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede aynı sorun var acıl yardım yapabilir misiniz