SDN Forum Sakinleri

Bu konuyu okuyanlar

Pesimistyle!

Profesör
Reaksiyon puanı
50
Son günlerde yaşadığımız sel ve şehit verdiğimiz bugünlerin bizler için birer imtihan dolu günler oldugunu hepimiz biliyoruz.
Bugünlerde hepimiz birbirimize destek çıkacağımıza birbirimize zıt konular açıp bu Ramazan gününde kalplerimizi kırıyoruz.
Lütfen!! Rica ediyorum bu tür eylemlerden kaçınalım arkadaşlar ya! Çok şeymi istiyorummm :glare::hammer:

ReasTa

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Çok haklısın bencede bu tür konular çok yanlış sana katılıyorum :)

MysteЯio

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Bende aynı şeyleri düşünüyorum.Bu tarz konulardan,tartışmalardan bıkkınlık geldi.

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Haklısın Kırdıysam birilerini Affola Arkadaşlar...
Ayrıca bugün haberlere baktım bu belediye yardım edecek gibi durmuyo.
Böyle yardım edeceğimiz bi yer güvenebileceğimiz bi yer varsa ben elimden geldiği kadar yardım etmek istiyom maddi olarak. bugün onlara oldu yarında bize olabilir. sonuçta biz böyle bir milletiz düşene her zaman yardım etmişizdir...

Pesimistyle!

Profesör
Reaksiyon puanı
50
Haklısın Kırdıysam birilerini Affola Arkadaşlar...
Ayrıca bugün haberlere baktım bu belediye yardım edecek gibi durmuyo.
Böyle yardım edeceğimiz bi yer güvenebileceğimiz bi yer varsa ben elimden geldiği kadar yardım etmek istiyom maddi olarak. bugün onlara oldu yarında bize olabilir. sonuçta biz böyle bir milletiz düşene her zaman yardım etmişizdir...
Yardım etmicek diye birşey yok gereken neyse yapıyorlar arkadaşlar herşeye bir eleştiri olunca adamlar baskı altında kalıyor kimse işini yapmıyor.Daha kaç gün oldu bunun hasar tespiti falan var onca insan magdur .:unsure:

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Birlikten kuvvet doğar. Konu için teşekkürler.

Neanderthal

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Kimseyi kırmamaya gayret ediyorum bir hatam varsa affola.