Karsperky virus programi icin bulunan virusleri nasil silinir videolu anlatim hazirla

Bu konuyu okuyanlar

gipsymoon01

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Selam arkadaslar
Ben karsperky antivirus programini kullaniyorum ama bu virus programi ingilizce oldugu icin fazla anlayamiyorum, bulunan virusleri silemiyorum.daha once bunu belirtmistim arkadaslarin cogu sag tiklayip silebilirsin demisti ama ben sag tikliyorum oyle bir delete diye bir sey yok sadece bulundugu dosyayi ac yaziyor ona tikliyorum bu seferde bu dosya bulunmamaktidir daha once silinmistir yaziyorben silmedigime gore bu virusleri kendisimi siliyor acaba .benim ricam eger ayni virus programini kullanan arkadaslarimiz varsa bunu bana video lu yada resimli olarak anlatirsa cok iyi olur simdiden cok tesekkurler

Cancan2154

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dediklerinden anlamadım ama bnde var sadece klasör(yada başka) sağ tıkla scan kaspersky diyor seç :) yada programı aç orda sağ altta taramayla ilgili raporlar veriliyor görmemen mümkün değil zaten :)

QaFeİN

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Kasoersky 2010da Kendi Siliyor Diye Biliyorum

x_large

Asistan
Reaksiyon puanı
3
turkce yamasını yukle antıvırus programının sürümünü yazabılırsen yardımcı olabılırler

LWMP

Doçent
Reaksiyon puanı
3
istedıgın modelı googleye kaspersky turkce download dıye arat bulursun

lukande

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Kurulumda ayarlar özel olarak seçilmediyse, Kaspersky ayarları otomatik yapmaktadır; buna paralel olarak bulduğu zararlıları size sormadan etkisiz hale getirir ve siler. ( v8 veya v9 kullandığınızı düşünerek yazdım.)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kaspersky aç sag üstte raporlar diye yazıyor tıkla raporlar dosyası çıkıyor dosyanın sag alt kısmında ayrıntılı rapor yazar tıkla bulunan tehditler çıkıyor buldugu vürüsü seç sag tıkla tümünü temizle diye yazar veya sıl der hepsinide silersin