Total security Nedir arkadaşlar virüsmi kaptım nedir?

Bu konuyu okuyanlar

ATmaCA53

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
arkadaşlar bilgisayarı açtım birde ne göreyim total security diye bir program çıktı bir şeyler yüklüyor, masaüstünde de warning yazıyor bu ne anlama geliyor ya çıldıracağım lütfen yardım edin...

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
İhtiyacınız olan programların başında a-squared Anti-Malware 4.5 geliyor.
boxshot_am_193x250.png

a-squared Anti-Malware 4.5

30 day trial - The trial version can be unlocked to a full version by purchasing a license. An internet connection is required to install a-squared Anti-Malware correctly.

Version 4.5.0.21 - 8/17/2009 - for Windows XP, 2003/2008 Server, Vista and 7, no Malware-IDS/Surf-Protection on x64, 58 MB, changelog, update log (beta)

a-squared Anti-Malware 4.5
[Malware] -> [Mal]icious Soft[ware] *
NEW!
Version 4.5.0.21 - 8/17/2009

Comprehensive PC protection against trojans, viruses, spyware, adware, worms, bots, keyloggers, rootkits and dialers.
2 cleaning scanners in 1:
Anti-Virus + Anti-Spyware
2 guards against new infections:
signature scan + behavior analysis

Not : En son dün akşam çalıştırdım ve görevini çok iyi yapıyor :)
Bugün için ikinci defa ısrarla tavsiye ediyorum..

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
eğer senden habersiz kurulduysa virüs vb birşeydir. bir ara benim de başıma geldi. pc ye kendiliğnden Antivirus XP diye bir yazılım ortaya çıktı. tarama yaptı, yüzlerce virus buldu. sil dediğim zaman da silmedi. satın al seçeneği çıkardı. veya key gir dedi. ben de saf saf internette key aradım.:p meğer virüsmüş. Malwarebytes' Anti-Malware ile işimi hallettim. ücretsiz bir yazılım. sen de dene. belki işe yarar. link aşağıda:

Malwarebytes Anti-Malware - Reviews and free Malwarebytes Anti-Malware downloads at Download.com

ATmaCA53

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Bugün için ikinci defa ısrarla tavsiye ediyorum..
hocam bunlar hep para tuzaklarıdır, neyse benim bir arkadaş bir program bulduda para olmasına rağmen o programı kırıp istediği kadar virüs taraması yapıp virüsleri temizleyebiliyor çok işime yaradı, virüsleri teker teker ortaya çıkarıp temziledi, bilgisayar şimdi füze gibi çalışıyor, internette de son sürat giriş yapıyorum.

eğer senden habersiz kurulduysa virüs vb birşeydir. bir ara benim de başıma geldi. pc ye kendiliğnden Antivirus XP diye bir yazılım ortaya çıktı. tarama yaptı, yüzlerce virus buldu. sil dediğim zaman da silmedi. satın al seçeneği çıkardı. veya key gir dedi. ben de saf saf internette key aradım.:p meğer virüsmüş. Malwarebytes' Anti-Malware ile işimi hallettim. ücretsiz bir yazılım. sen de dene. belki işe yarar. link aşağıda:

Malwarebytes Anti-Malware - Reviews and free Malwarebytes Anti-Malware downloads at Download.com

mahlesef benden habersiz kuruldu masaüstü temada ingilizce warning gibi birşeyler yazılıyordu, bir arkadaş virüs temizleme programı yükledide çok virüs çıktı bilgisayarımda en azından 2 saatimi aldı temizlerken, şimdi rahatım çayımı yudumluyorum, sorun aşılmıştır yani..

bende A-SGUARED program kullanıyorum şuan

MeLankoLia

Profesör
Reaksiyon puanı
1
bende de çok oluyodu windows'da ama a-v ler temizleyemedikendim temizledim.

Erdem2602

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rise nickli arkadaşın dediğini deniycem inşallah bu işe yarar.

TehPARADOX

Müdavim
Reaksiyon puanı
44
Konu yanlış yere açılmıştır doğru yer Güvenliktir.Konu açarken biraz daha özen gösterelim.