iPhone'a Rakip Geliyor

Bu konuyu okuyanlar

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
Meizu M8 MiniOne modeli hem görünüm hem de özellik bakımından bir iPhone taklidi denilebilir. Hatta ilk yayınlanan görüntülerinde arayüz simgeleri bile iPhone'unkileri andırıyordu. Daha sonra Apple'dan çekinmiş olmalılar ki bu benzerlik giderildi. Aşağıda bu değişikliği görebilirsiniz.

degisim.jpg

Meizu MiniOne, EDGE ve W-CDMA destekli olacak. İşletim sistemi olarak Windows CE 6 kullanan MiniOne, 533 MHZ Samsung işlemciye sahip. Ayrıca 128 MB DDR belleği de bulunuyor.

16 milyon renkli TFT dokunmatik ekran, 720x480 çözünürlük ve önde 0,3 megapiksel, arkada da 3 megapiksel olmak üzere iki adet kamera da ürünün sahip olduğu diğer özellikler. iPhone'un 2 megapiksellik kameraya sahip olduğunu hatırlatalım.

meizu2_m80.jpg

Resimde eli görülen Meizu çalışanına tırnaklarını kesmesini öneriyoruz!

Diğer özellikler
:: BlueTooth
:: Wi-Fi
:: DMB (Dijital Multimedya Yayını) alıcısı
:: GPS
:: TV çıkışı
:: Avi, Mpeg4, Wmv oynatabilme

Fiyatlara gelince; 4 GB'lık versiyonunun 260$, 16 GB'lık versiyonunun ise 450$ olması bekleniyor. Ürünün 2007 sonlarında çıkacağı söyleniyor. Bu bilgilerin kesinleşmediği için değişmeye müsait olduğunu da belirtelim.

Bilgi için: Meizu
Yazar: Saner Apaydın
SDN - http://shiftdelete.net

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Meizu son derece başarılı bir ürün çıkarmış iPhone' a rakip olabilecek kadar güçlü özelliklere sahip.
Haber için teşekkürler Volkan

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
iyi yapmışlar insanın bir koşu gidip alası geliyor :D

AtakaN

Doçent
Reaksiyon puanı
3
ıpoda sasırdıgımız ozellıkler varmı acaba ?

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=354907]vbb_1907[/MENTION] kardeşim helal olsun istersen bide al o telefonu 6 senelik konuyu hortlattin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sene olmuş 2015 iphone 6 çıktı bu haber ne :D bende dalga mı geçiyolar zannettim tarihe baktım anladım :mrgreen: