Android Market Yenileniyor!

Bu konuyu okuyanlar

alabula

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Google, Android Market için kolları sıvadı. Kullanıcıların isteklerini geri çevirmeyen Google, hem görsel hem de işlevsel yenilikler getiriyor.

Google'ın açık kaynak kodlu mobil işletim sistemi Android için geliştirilen uygulama mağazası Android Market, kullanıcıların istekleri doğrultusunda yenileniyor. Farklı mobil uygulama mağazalarında standart olarak görmeye alışık olduğumuz özelliklerin uyarlanacağı bu yenilenme sürecinde özellikle App Store baz alınmış olması dikkat çekiyor.
Android_Market_g%C3%BCncelleme_haber1252220370.png
Kullanıcı hesaplarına daha fazla özellik kazandıran güncelleme, uygulamaların da daha fazla tanınmasında önemli rol oynayacak. Android meraklılıarının özgürce yorum yazabilmesine ve resim ekleyebilmesine olanak tanıyacak yeniliklerin yanı sıra, kategorilerin kapsamlı hale getirilmesi, gelişmiş kullanıcı tanımlı filtreleme özelliği, uygulama ve bölümlere özel istatistik î bilgiler güncellemenin diğer dikkat çeken ayrıntıları.
:: Android Market'tan yenilenme sürecinde beklentileriniz neler?
Yazan: Ahmet Gözütok
SDN - http://shiftdelete.net

tolgacakiroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ya benim hiç kullanma fırsatım olmadı. Acaba Android'li telefon tavsiye ediyor musunuz? Ne bileyim WinMo'mu Android'mi deseler hangisini seçerdiniz?