Torrent Paylaşımında Kral - Demonoid.com

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reaksiyon puanı
0
Aradığım hemen herşeyi bulduğum mükemmel bir torrent sitesi. Sahte dosyalara rastlamak ise çok düşük bir olasılık zira üyelik sistemiyle çalışmakta. Üye alımı ise genellikle sadece her ayın ilk 2-3 günü açık tutuluyor. Bu zamanların dışında davetiyeyle üye olmak mümkün. Elimde bir kaç tane davetiye mevcut, üye olmak isteyenler lütfen benimle irtibata geçsin.
Paylaşma sözü vermek esastır!!! :)

http://www.demonoid.com

ZORUNLU DÜZENLEME:

1) Mesajlarınızda e-posta adresi belirtmenize gerek yoktur!! Davetiyeler forum içinde özel mesaj atılarak gönderilir.
2) Sadece davetiye istemek için foruma üye olmak faydasızdır zira davetiyeler özel mesaj ile yollandığından bir daha asla uğramamak üzere üye olduğunuz forumda aldığınız mesajı da görmeniz düşük bir ihtimal. :) Forumu kullanacaksanız üye olun, davetiye isteyin.
3) Elimizdeki davetiyeler sınırsız değildir, belirli bir miktar üretme hakkına sahibiz ve o miktar dolduktan sonra tekrar davetiye verebilmemiz için bir süre beklememiz gerekiyor.
4) Çok eski ve aktif üyelerimizin davetiye talepleri yeni üye olmuş kullanıcıların taleplerinden önce gelebilir. Lütfen kimse kızmasın, darılmasın. İnisiyatif kullanma hakkı davetiyeyi verendedir.
5) Buradan davetiye alıp daha sonra davetiye üretme hakkına sahip olduğunda gelip burada bizimle dağıtmaya başlayan üyelerimiz takdir edilir, sevilir, sevdirilir. :) Maksat Türk paylaşımı artsın.
6) 13 Ağustos 2007 tarihi, saat 10:30'dan sonra bu maddeleri okumadığı başlığa attığı mesajdan anlaşılan davetiye taliplerinin mesajları görmezden gelinecektir.

Thegrey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,elindeki davetiyelerden birisine talibim..
simdiden tesekkurler.([email protected])

Güçlü Aydoğdu: Davetiyeniz size özel mesajla gönderilmiştir. Güle güle kullanın, bol bol paylaşın.

Thechatlaq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Varsa elinizde bende rica edebilirmiyim bir davetiye.
[email protected]

Güçlü Aydoğdu: Davetiyeniz size özel mesajla gönderilmiştir. Güle güle kullanın, bol bol paylaşın.

Reaksiyon puanı
0
Maalesef elimdeki davetiyeler tükendi. Yeni davetiye üretme hakkı kazanınca konuya tekrar yazıp ilgilenenlere haber veririm.

Reaksiyon puanı
0
Yeni davetiye üretme hakkım geldim. Kaç davetiye çıkacak bilmiyorum ama tahminen 2-3 tanedir... Lütfen torrent'lerle gerçekten ilgilenenler davetiye istesin.
Aslında sıradakini Furci'ye gönderecektim ama 1 aydan uzun süredir buralarda olmadığından büyük ihtimalle mesajımı okumayacaktır bile.

Davetiye isteyenler elini çabuk tutsun...

ae1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende alabilir miyim lütfen
[email protected]

Reaksiyon puanı
0
Jojoba sen de mi davetiye dağıtıyorsun? Şahane valla... Saadet zinciri oluşturalım, tüm SDN demonoid'lensin, Türkçe paylaşımlar da artar belki... ;)

yeapppp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam elınızde demonoid davetiye kodu varsa banada verebilirmisiniz ? ???

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Güçlü Aydoğdu dedi ki:
Jojoba sen de mi davetiye dağıtıyorsun? Şahane valla... Saadet zinciri oluşturalım, tüm SDN demonoid'lensin, Türkçe paylaşımlar da artar belki... ;)
^^ evet arkadaşlara elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım, zaten limitli sayıda kod hakkımız var bari tanıdığa gitsin ;D

Walleq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bir davetiye de ben alabilirmiyim tabi mümkünse. Şimdiden teşekkürler. 1valek3/at/gmail/dot/com

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Walleq ve HiAxiSeytan üyelerimize davetiye kodları özel mesaj ile iletildi B)

meddle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar mümkünse bir davetiyede ben alabilirmiyim....teşekkürler

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
feraz , meddle , DejaReM üyelerimize davetiye kodları özel mesaj ile iletildi kod hakkımı baya tükettim sanırım neyse Güçlü destek çıkar ;) B)

byfelidae

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Jojoba ya da Güçlü ben de bir tane alabilir miyim? ^^

mavimali

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
bana da GÖNDEREBİLİRMİSİNİZ [email protected]

Cabbartartar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
birtanede ben alabilirsem sevinirim mailim : [email protected]

BacKDooR

Asistan
Reaksiyon puanı
0
He he üye oldum ama gel gör ki aktivasyon zımbırtısı hala gelmedi spam kutusunda da yok. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...