Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 24 ve 24

En İyi Video Düzenleme Programları

SDN Haberleri/Makaleleri (Yeni!) forumunda En İyi Video Düzenleme Programları konusunu incelemektesiniz.

Kendi bilgisayarınızda sanal bir film stüdyosu kurmak istiyorsanız, bu programlardan birine ihtiyacınız olacak. Video düzenlemek zorlu, ancak bir o kadar da prestijli ve keyifli bir iştir. Siz de günümüzde kendi ...

Alengirli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart En İyi Video Düzenleme Programları

Kendi bilgisayarınızda sanal bir film stüdyosu kurmak istiyorsanız, bu programlardan birine ihtiyacınız olacak.

Video düzenlemek zorlu, ancak bir o kadar da prestijli ve keyifli bir iştir. Siz de günümüzde kendi filminizi oluşturmak için bilgisayar başında vakit harcamaya hazırsanız, çekimler bittikten sonra ihtiyacınız olan, video düzenleme yazılımlarından biri olacaktır. Ancak baştan uyaralım: Bir seçenek hariç, video düzenleme yazılımları biraz tuzlu; diğer bir deyişle fiyatları hayli yüksek.
    Ancak bu işle profesyonel olarak ilgilenmeye başladıysanız ve "hangi yazılımı kullanmalıyım?" kısmında takıldıysanız, işte size birbirinden kaliteli 6 video düzenleme programı:

Windows Media Maker'ı (ben onu movie maker biliyordum,ki hala öyle biliyorum) şaka amaçlı koyduğunuzu düşünüyorum. Yanılıyorsam beni düzeltin.

__kadıköyRAP__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ne paralar ama bee

hellowner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cyberlink Power Director ve Edius gibi değerli programları yazınıza eklememişsiniz.

YoungClever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mkv Rip için ise MeGUI'yi öneririm.. bele$tir kendisi ..

Alengirli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Windows Movie Maker olarak düzelttim arkadaşlar. Şaka değil, hepsi hayatın acımasız gerçekleri.

Farklı alternatifler forumda hayat bulursa süper olur. Cyberlink ve Edius geldi mesela. Kullananlar fiyat bilgilerini de belirtsin (rapid linki yerine fiyat bilgisi bu seferlik )

hocam valla aklımı okudun bende şimdi video programlarını araştırıyordum Pinnacle studio diye bi program buldum indiriyorm

mustifanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ulead VideoStudio X2 var o da idare eder
    fiyatı: $69.00

zootechnist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kino,Avidemux,Lives,ve profosyonel olarak Jahshaka ve cinelerra linux'ta kullandığım video düzenleme programları.Blender'da 3D nesneleri ve efektleri videoya eklemek için profosyonel bir seçenek.Hem de ücretsiz.

Windows içinse Sony Vegas'ı tek geçerim.Adobe gibi yüksek sistem isteği yok.Arayüzü ilk defa kullanan biri için bile anlaşılabilir.

PadyScah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Abdurahman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam valla aklımı okudun bende şimdi video programlarını araştırıyordum Pinnacle studio diye bi program buldum indiriyorm
    Ulead, video düzenleme programları arasında tartısılmaz iyilerinden. Ancak bilgisayarı inanılmaz kastıgı icin, dogru durust kullanamadan sildim gitti..
    Ancak Pinnacle da ona rakip olabilecek cinsten kaliteli bi program. Bende var ama Windows 7ye kuramadım. Bilgisayarı kasıp kasmadıgını merak ediyorum, kurduktan sonra bilgi verirsen, sevinirim.
    Fiyat hakında ise hic bir bilgim yok, malum internet kaynakları

Serkannd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı mustifanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ulead VideoStudio X2 var o da idare eder
    fiyatı: $69.00

evet bence de en iyisi bu

yengec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çok program kurdum kaldırdım dahada uğraşmıyorum

Alıntı PadyScah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ulead, video düzenleme programları arasında tartısılmaz iyilerinden. Ancak bilgisayarı inanılmaz kastıgı icin, dogru durust kullanamadan sildim gitti..
    Ancak Pinnacle da ona rakip olabilecek cinsten kaliteli bi program. Bende var ama Windows 7ye kuramadım. Bilgisayarı kasıp kasmadıgını merak ediyorum, kurduktan sonra bilgi verirsen, sevinirim.
    iniyor şu an .. haber veririm peki

Edit : Programı indirdim çalışmıyor başka program bakıyorm ağam :|
    Konu Abdurahman tarafından (07-08-2009 Saat 15:14 ) değiştirilmiştir.

Beyler bu memlekette bu fiyatlarla bu programları eşek yüküyle para kazanan (nasıl yapıyorlar onu da bilmiyorum inanın) mutlu azınlık haricinde kim lisanslı olarak satın alır kullanır, onlar da dahil tüm Türkiye'de yılda kaç kopya satar hiç anlamam. Ben yıllarca video dönüştürme ile uğraştım ve şu an sistemimde tamamıyla ücretsiz olan 3 araç var: toplu dönüştürme için Mediacoder, temel düzenleme işleri için Virtualdubmod ve onun benzeri fakat bazı noktalarda farklı yaklaşımları ile dikkat çeken avidemux. Linux ta ise gene avidemux (zaten açık kaynaklı ve linux kökenli bi yazılımdır kendisi) ve DeVeDe her işimi yapmama yetiyordu. Programlar ilk menüde biraz kazma görünüyorsa da saydıklarımın hepsi paralı şeyleri aratmayacak kadar iyidir ve eğer iş mesleki (profesyonel) değilse son kullanıcı için fazlasıyla yeterlidir. ben kefilim.

Son bi şey: Movie Maker a kesinlikle bulaşmayın elinizi verirseniz kolunuzu alamazsınız

ByKaMiKaZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ulead VideoStudio 11 kullanıyorum kişisel işlerimi görüyorum ve memnunum.
    sanırım yeni versiyonu VideoStudio X2
    30 günlük denemede sürümünü >>burdan<< indirebilirsiniz
    full sürüm $69.99 USD

Sağolun

Alıntı Abdurahman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iniyor şu an .. haber veririm peki

Edit : Programı indirdim çalışmıyor başka program bakıyorm ağam :|
    Bende pinanncle video studio 14 HD var vede çok güzel müthiş efektler var...Tavsiye ederim...Kasma gibi bi sorun yok...Herhangi bir arıza durumunda kapatılsa bile açıldığında yaptığınız film olduğu gibi duruyor...

joker045 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

teşekkürler bilgi paylaşımı için

Cyberlink Powerdirector 9, Sony Vegas Pro 10, Pinnacle Studio 14 HD Ultimate Collection bu programlardan hangisini kullanmamı önerirsiniz? Camtasia Studio 7 ve Windows Live Movie Maker 2011 artık yetersiz gelmeye başladı. Eklentisi bol ve kullanımı kolay olan, özellikle yukarıda belirttiğim programlardan hangisini önerirsiniz?

Alıntı PadyScah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ulead Stuio 10 Da az kasma vardır. Diğer verdiyonları ram destekli oldugundan dolayı zorlar. 10 da ise işlemciyede önem verilerek yarı yarıya yakın bir değerde paylaştırılmıştır. Ulead 10

İNDİRME LİNKİ:
    http://ciciurl.com/tp1o5m

MAGIX Video deluxe veya easy HD'yi denedin mi? Forumda deneme sürümleri için linkler var. Ben Video deluxe'nin performansından genel olarak memnunum.

Kayıtsız Üye

VideoStudio 11 Güzel Bİr Program İndirin..

SDN Okuru

Standart Video Editörleri

Bence : Windows Movie Maker, Corel VideoStudioX4 Pro, Sony Vegas Pro 8.0,Cyberlink Powerdirector 9,
    Bunlar... İsterseniz İndirin Ve Camtasia Studio 8, Bunada Bir Bakın Zoom Efekti Falan Var Video Yavaşlatma Camtasia Studio 8 Saygılarımla....

SDN Okuru

Kesinlikle en iyisi imovie. ISTISNASIZ. Ister kendi icinde gelen tema efekt muzik ister kullanim kolayligi. Tek kelime ile harika. Emulator falan bi sekilde yuklenir heralde pc'ye. Kesinlikle tavsiye ederim

25. 01-11-2013, 19:03

Guest

+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)