Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 26 ile 50 ve 52
Like Tree1Beğeni

Konu: Twitter Kullanım Kılavuzu

Alıntı yusufsan21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi bir soru soracağım herkes gülecek!

Nedir bu twitter? (Üye oldum ama bir şey anlamadım)
    her üyeliği açık siteye üyemi oluyosun
    şöyle söylim ne işe yaradığnı
    şimdi sana soruyolar facebookmu yoksa twitter mi diye
    sen a:face book diyosuun
    cevap:hmm öylemi tamam neyse diyo ama içinden pis amele diyo
    sen b:twitter diyosun sana başka bi dünyadan gelmişin facebokk a üye olmaktan daha iyi biş iyapmışın gibi bakıyo yani statü göstergesi
    aslında iikisininde diğer arkads bulma sitelerinden farklı değil

ya imdat...
    twitterdan nefret ediyordum yakın bir zamanda facebook gibi olacağı için de nefret ediyodum ama bazı kişilere ulaşmak için kullanmam gerekti ve malesef bugün üye oldum lanet siteye ama hiçbirşey anlamadım :S

mesela ben insanları takip ediyorum onlar beni takip etmiyorlarsa benim yazdıklarımı göremiyorlar doğru muyum?

ve özel mesaj atma durumum yok mu illa beni takip ediyor mu olmaları lazım yada insanların beni takip etmesi için ne yapmam lazım..çünkü buraya birilerine ulaşmak için üye oldum...

bana şu twitter ı bi anlatın delirecem..

Anxiety - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı filtrekahve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karşı tarafın kabul etmesi gerekmiyor, otomatik eklenir. Ama engelleme özelliğiyle onu takipi etmenizi önleyebilir.

Mesaj atma ise iki türlü. Eğer yazdığı bir mesaja cevap yazacaksanız mouse ile o mesajın üzerine gelin, sağ tarafta bir yıldız ve bir de sola dönük ok işareti çıkacak. O ok işaretini kullanarak yanıtlayabilirsiniz.

Kastettiğiniz direkt mesaj ise Twitter'ın ana sayfasından değil, o kişinin sayfasına gitmeniz gerekiyor. Yine sağ tarafta actions başlığı altında message linkini göreceksiniz. Bu linke tıklayarak direkt mesaj gönderebilirsiniz. Yalnız buradaki direkt mesajlar açıktır, o kişiyi takip edenler tarafından da görüntülenebilir. Forumlardaki özel mesaj mantığı yok yani.
    Bu mesaj yazıldığında @mention özelliği var mıydı bilmiyorum ama ben bunun özel mesaj olduğunu düşünüyordum. Yanılıyor muyum?

cok guzel bir paylasım elinize saglık ama ben yayın yapamıyorum o 140 karakterlik yeri bulamadım nerede hata ypaıyorum acaba
    evet onuda kesfettim peki ben durmadan arka arkaya yazabiliyormuyum acaba yoksa belli bir suresimi var

Standart Twİtter yardim!! LÜtfen :(

doğru yere mi soru açtım emin değilim ama ben twitter da yazdığımız iletilerimiz var ya daha doğrusu 140 karakterle gönderdiğimiz anlık durum bildirimlerimizi mesajlarımızı.. her neyse işte ben onları SİLMEK istiyorum bunu nasıl yapabilirim acaba? şimdi teker teker bin küsür tweti nasıl sileyim. hem denedim olmuyor donuyor bilgisayar? bir de çok uğraştırıyor yapamadım HEPSİNİ BİRDEN SİLMENİN BİR YOLU OLMALI! BİRDEN NE KADAR SAÇMALALADIĞIMI ANLADIM.. ONLARI SİLİP YENİDEN BAŞLAMAK İSTİYORUM.. HESABIMI KAPATMADAN.. SADECE TWİT TEMİZLİĞİ ANLAYACAĞINIZ

eğer bana bu konuda yardımcı olursanız çooooooook sevineceğim lütfen arkadaşlar... buna ihtiyacım var.. araştırdım buna cevap bulamadım ben de buraya üye oldum.. umuyorum ki olumlu bir yanıt alıcam

şimdiden çook teşekür ederim

Standart ileti

merhabalar,üye olurken acemelikten olsa gerek bütün alanları doldurdum fakat sonradan silmek istediğim bir kısmı bir türlü kaldıramadım.şöyleki profil alanımda adımın yanında birkaç kelimeden oluşan bir ileti girmiştim zamanında fakat bir tülrü onu silmeyi bulamadım,aşağıdaki ekran görüntüsünden daha iyi görebilirsiniz.yardımcı olacak arkadaşa çok teşekkürler.

7. 27-03-2010, 15:11

Üyecik

53mih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bana yazılan özel mesajlardan nasıl haberdar olurum acaba?

nsgnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

http://twitter.com/THE_REAL_SHAQ
    2,906,935 takipçisi var şu anda

benim profilim ise http://twitter.com/nsgnc
    Konu nsgnc tarafından (14-05-2010 Saat 01:45 ) değiştirilmiştir.

fogu78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Garantisi de varmıdır

merhaba ben twitter a yeni üye oldum ama bie sorum olacak kişilerin sayfasına nasıl özel mesaj yazılıyor

twitter'da takip ettiklerimi ve beni takip edenleri diğer kişilerin görmemesi için nasıl engelleyebilirm ?

ya ben bu twitterı kullanmak konusunda zorlanıyorm mesajlarımı msn üzerinden görüyorm twitterdan görnmüyo ayrıca following follewers olayı nedir

.

turgutreisfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu aralar bende yeniden twitter kullanmaya başladım inş yine sıkılıp bırakmam

iyi gunler twıtter ıle yazdıklarınızı gordum sanırm bılgınız var bu konuda.bende bısey sormak ıstıyorum yenı kullanmaya basladım bı kac ay oldu ama bısey farkettım dıger arkadaslarım bırbırlerının duvarlarına yazabılıyo ama benım yazdıklarım yıne benım duvarıma gelıyo ? başına ''@'' yapıyorum ismi çıkıyo fakat onun duvarına gıtmıyo bu sadece bı kısı ıcın gecerlı degıl televızyondakı bir programa bısey gondermek ıstıyorum duvarlarına gıtmedıklerı ıcın benım tweetimi okumuyolar lutfen yardım edersenız cok mutlu olurum ıyı gunler

OnLT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı rajonrondo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi gunler twıtter ıle yazdıklarınızı gordum sanırm bılgınız var bu konuda.bende bısey sormak ıstıyorum yenı kullanmaya basladım bı kac ay oldu ama bısey farkettım dıger arkadaslarım bırbırlerının duvarlarına yazabılıyo ama benım yazdıklarım yıne benım duvarıma gelıyo ? başına ''@'' yapıyorum ismi çıkıyo fakat onun duvarına gıtmıyo bu sadece bı kısı ıcın gecerlı degıl televızyondakı bir programa bısey gondermek ıstıyorum duvarlarına gıtmedıklerı ıcın benım tweetimi okumuyolar lutfen yardım edersenız cok mutlu olurum ıyı gunler
    siz @ yazıp tv programının twitter adresini yazın onlar görüyor. Onun duvarına yazmak gibi bir şey yok. @adres yazdığınızda adres sizin yazdığınızı görür.
    hllyns bunu beğendi.

aslında tam anlatamadım bakın ıkı tane fotograf cektım orda gosterıyım daha ıyı anlatabılırım derdimi http://a1107.hizliresim.com/11/7/22/808.jpg
    http://a1107.hizliresim.com/11/7/22/815.jpg

Retweet yaparsa onun yayın akışında (duvarında) gözükür.

TEGİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yeni tasarıma azar azar mı geçiliyor ? Ben de hala eskisi var da

selofb31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

emeğine sağlık

Rejii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

twitterde ünlü birine twit atmak istiyorum ünlü kişinin sayfasına profiline giriyorum soldan twet için @ve unlu kısının adını yazmıs kutucuga ıstedıgımı yazıyor gonderıyorm fakat göderildiğine hiç inanmıyorum çünkü hiç bir şekilde cevap gelmiyoro kişiye gittiğinde eminimki cevap verir yardımcı olabilirmisin twitterden hiç anlamıyorum

melih bey ben sizden acil bir cevap istiyorum ya ben birine bişey yazdığımda onun ekranında görünmüyor sadece kendi ana sayfamda görünüyor mesela onda gördüm twitledim yazdım ama çıkmıyor ekranda onun ekranında yazdığım görünmüyor benim ana sayfamda görünüyor ltfn acil hemen yardım

--- Mesaj Güncellendi ---

kimse yokmu bana ltfn hemen yardımcı olurmusunuz ltfnnnnn

şuan online durumdasınız galiba ben altta bir soru sordumda yardımcı olurmusunuz ben twitter da birine bişey yazdığımda onun duvarında çıkmıyor sadece kendi ana sayfamda görüyorum nasıl yapacam yardım ltfn

ama düğerlerinin yazdıkları görünüyor eğer görünseydi bizim yazdıklarımız bize cevap verirlerdi cevapda alamıyoruz ya neden bende aynı konudan müzdaribim

SDN Okuru

Unhappy Gündem başlığındaki konulara nasıl yazı yazılır

gündem yazan yerdeki sayfalara giriyorum o sayfalara nasıl istediğimi yazabilirm anlamadım ben ?

SDN Okuru

twitter da yanıtla yazan yer ne işe yarıyor. yanıtı verdiğin kişi tekmi yanıtı görebiliyoksa herkes yada onu takip edenlerde görebilirlermi öğrene bilirmiyim.

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    twitter da yanıtla yazan yer ne işe yarıyor. yanıtı verdiğin kişi tekmi yanıtı görebiliyoksa herkes yada onu takip edenlerde görebilirlermi öğrene bilirmiyim.
    Herkes görür. Sadece onun görebileceği mesajı yazabileceğiniz tek yer DM dir. (özel mesaj)

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)