Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 12 ve 12

Facebook Hesabı Nasıl Kapatılır?

SDN Haberleri/Makaleleri (Yeni!) forumunda Facebook Hesabı Nasıl Kapatılır? konusunu incelemektesiniz.

Facebook hesabınızdaki kişilerden kaçmak için bir yol arıyorsunuz ama oluşturduğunuz hesabınızı nasıl kapatacağınızı bilmiyor musunuz? Facebook hesabı oluşturdunuz, arkadaşlarınızı ve daha fazlasını buldunuz ama artık kurtulmak için bir yol arıyorsunuz. ...

Erthon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Facebook Hesabı Nasıl Kapatılır?

Facebook hesabınızdaki kişilerden kaçmak için bir yol arıyorsunuz ama oluşturduğunuz hesabınızı nasıl kapatacağınızı bilmiyor musunuz?

Facebook hesabı oluşturdunuz, arkadaşlarınızı ve daha fazlasını buldunuz ama artık kurtulmak için bir yol arıyorsunuz. Bu video derste Facebook hesabınızı kapatmayı adım adım anlatıyoruz. Video dersi izleyin siz de Facebook ile gelen can sıkıcı spamlardan kurtulun. Şimdi beraberce bu işe girişelim ve sizi bir derdinizden daha kurtaralım.

Videoyu izleyin.

::
    Video dersi izlemek için buraya tıklayın.

Hazırlayan: Ertuğrul Hazar
    SDN - http://shiftdelete.net

kullanıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Muhteşem bir konu...
    Paylaşım için teşekkürler... ;)

centigrade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erthon milletin başına derdi sal önce sonra şükrettir
    ''o da hazır'' demiştin ben yorum yaptıktan sonra.kısmet bugüneymiş.
    inan daha faydalı kapatmanın yolunu öğretmek.
    tekrar eline sağlık...

Çok komiksiniz hakikaten.. şaka gibi bi başlık, şaka gibi bi video ve şaka gibi yorum..
    -Önce başlığı düzelt "facebook hesabı kapatılamıyor tam olarak sadece deaktif edilebiliyor
    - kocaman video hazırlıcağına accountuna girip deactive e bas desen yeter. onu yapamayan adam zaten facebook açamamış olan adamdır ve sanırım bu forumda bile gezemez kendisi..
    - eğer site olarak konu sıkıntısı çekiyosanız (ki bence şu aralar öyle) bu siteyi izleyenelere kuşbeynli muamelesi yapmanızı gerektirmez.. "facebook nasıl kapatılır videosu" gibi.

emelden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı bertan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok komiksiniz hakikaten.. şaka gibi bi başlık, şaka gibi bi video ve şaka gibi yorum..
    -Önce başlığı düzelt "facebook hesabı kapatılamıyor tam olarak sadece deaktif edilebiliyor
    - kocaman video hazırlıcağına accountuna girip deactive e bas desen yeter. onu yapamayan adam zaten facebook açamamış olan adamdır ve sanırım bu forumda bile gezemez kendisi..
    - eğer site olarak konu sıkıntısı çekiyosanız (ki bence şu aralar öyle) bu siteyi izleyenelere kuşbeynli muamelesi yapmanızı gerektirmez.. "facebook nasıl kapatılır videosu" gibi.
    Ben de sizin bu yorumunuzu komik buldum. Herkes her şeyi bilmek zorunda mı ki? Hala bu şekilde sorular geliyor ki, standart seviyedeki kullanıcılar düşünülerek gayette anlaşılır bir video çıkmış ortaya.

Kapatılıyor ya da deaktif ediliyor bence önemli olan Facebook ile gelen spamlardan kurtulmak. Bu işlemeleri yapınca da kutuluyoruz. Çünkü vakti zamanında ben yaptım ve bir daha Facebook ile işim olmaz.

Alıntı emelden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de sizin bu yorumunuzu komik buldum. Herkes her şeyi bilmek zorunda mı ki? Hala bu şekilde sorular geliyor ki, standart seviyedeki kullanıcılar düşünülerek gayette anlaşılır bir video çıkmış ortaya.

Kapatılıyor ya da deaktif ediliyor bence önemli olan Facebook ile gelen spamlardan kurtulmak. Bu işlemeleri yapınca da kutuluyoruz. Çünkü vakti zamanında ben yaptım ve bir daha Facebook ile işim olmaz.
    bende senin bu yorumunu komik buldum. hem kapatmakla deaktif etmeyi ayırtedemiyosun hemde spam msj için facebook kapattırıyosun.. amaç spamları engellemekse zaten facebook içinden tüm spamları bikaç tıklamayla kapatabiliyosun.. makale ve bana cevabın gereksiz olduğu gibi aynı zmaanda yetersizde.. dersine daha fazla fazla çalışarak cevap yaz bana bidahaki sefere.

RadoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

üye olmaz olaydım..
    ben dondurdum hesabı çok mutluyum..

Hiç bulaşmadım

Berkin Bozdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhaba,

Sanırım en büyük hatamız gelen talepleri değerlendirmek ve herkese insan muamelesi yapmak. Kusura bakmayın ama "onu da mı bilmeyenler var?" sorusunu defalarca sorup cevabını evet olarak almış kişiler olarak her türlü bilgi ve anlayış seviyesine hitap etmeye çalışıyoruz.

Sizi ıskaladığımız için üzgünüz.

Güzel günler dilerim.

10. 17-07-2008, 09:53

Dekan

Alıntı Berkin Bozdoğan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Sanırım en büyük hatamız gelen talepleri değerlendirmek ve herkese insan muamelesi yapmak. Kusura bakmayın ama "onu da mı bilmeyenler var?" sorusunu defalarca sorup cevabını evet olarak almış kişiler olarak her türlü bilgi ve anlayış seviyesine hitap etmeye çalışıyoruz.

Sizi ıskaladığımız için üzgünüz.

Güzel günler dilerim.
    gelen talepleri değerlendirdikten sonra böyle bir basit konuyu bu kadar acaip, bilene bile unutturcak kadar uzun ve yanlış bir yolla anlatabiliyosanız demek ki değerlendirme aşamasında da bir sorununuz var. bende sizden daha mantıklı sunumlar beklediğim iç.in üzgünüm.
    Konu bertan tarafından (18-07-2008 Saat 23:56 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Nmss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes sen gibi sivri zeka olamayacağı gibi, herkes sen gibi sazan da değil ;)
    mesaj sayını hep böyle msjlarlamı arttırıyosun, konuların arasına lüzumsuz olarak girerek.

13. 18-07-2008, 23:59

Dekan

14. 19-07-2008, 12:20

Asistan

Troy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kişisel problemler nedeni ile lütfen forumu germeyin.

Bu içerik size hitap etmiyorsa gezilecek 43252345234 konu var.

Mod arkadaşlar da lütfen biraz sakin olsunlar ;)

Her zaman üye haklıdır

+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)