Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 49
Like Tree16Beğeni

Vestel'in Akıllı Telefonunu Denedik! VİDEO

SDN Haberleri/Makaleleri (Yeni!) forumunda Vestel'in Akıllı Telefonunu Denedik! VİDEO konusunu incelemektesiniz.

Vestel'in Akıllı Telefonunu Denedik! Vestel'in IFA'da duyurduğu yerli tasarıma sahip akıllı telefonunu kullandık ve bu videoda deneyimlerimizi paylaştık. Büyük hedeflerle yola çıkan telefonun ilk videosunu yayınlıyoruz. Sizce Vestel'in bu pazarda ...

Troy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Vestel'in Akıllı Telefonunu Denedik! VİDEO

Vestel'in Akıllı Telefonunu Denedik!

Vestel'in IFA'da duyurduğu yerli tasarıma sahip akıllı telefonunu kullandık ve bu videoda deneyimlerimizi paylaştık. Büyük hedeflerle yola çıkan telefonun ilk videosunu yayınlıyoruz.

Sizce Vestel'in bu pazarda şansı nedir?

4.3 inc olanı sevmedim ama 5 inc olanı hoşuma gitti iyi bir gelişme ucuz olursa alırım

nano6824 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Farklı bir tasarım adam edilirse ben gerçekten çok beğendim

SDN Okuru

4.3 lük olanı çakma telefonlara benziyo ben beğenmedim tasarımları ama ilk adım olarak güzel bir gelişme. devam vestel devam !

12ada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Her şey iyi güzel de şu telefonun önünde ki VESTEL yazısı tüm ciddiyeti bozuyor

Alıntı 12ada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

samsung un serisindede var nokiadada var aynı şey onlardadamı ciddiyetin bozuluyo yoksa Vestele özelmi ?

Karargaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zamanla bence çok iyi telefon olabilir şu en üst model. Çerçeve biraz daha incelir ve detaylanır, donanım yükselirse ne aşağı yanı kalır en azından HTC'den.

Alıntı OnurFK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    samsung un serisindede var nokiadada var aynı şey onlardadamı ciddiyetin bozuluyo yoksa Vestele özelmi ?
    Hocam ben orada şaka yapmıştım. Yani vesteli görünce aklıma direk beyaz eşya falan geliyor. Arkadaşımın telefonunu sorsam mesela vestel dese ben elimde olmadan gülerim

desperado64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İlk deneyim için kötü değil
    25 PARS 1907 bunu beğendi.

Alıntı Karargaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zamanla bence çok iyi telefon olabilir şu en üst model. Çerçeve biraz daha incelir ve detaylanır, donanım yükselirse ne aşağı yanı kalır en azından HTC'den.
    Bakalım tutulursa neden olmasın
    ProRat` bunu beğendi.

Hocam ben orada şaka yapmıştım. Yani vesteli görünce aklıma direk beyaz eşya falan geliyor. Arkadaşımın telefonunu sorsam mesela vestel dese ben elimde olmadan gülerim
    fark yapmaz neyse sen gülme reflekslerine hakim ol bol bol su iç

mendocino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Giriş seviyesi olarak
    4.5" ips ekran-snapdragon 400-1GBram-8mpx-ortalama bi gpu koy 600-700 lira fiyat koy peynir ekmek gibi satmazsa bende bişey bilmiyorum...
    cobra11, nano6824 ve kosebahadir bunu beğendiler.

isveçli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Telefonlar güzelde! ben beğenmedim açıkca söylemek gerekirse ;))
    Eleştiriyorum ama eleştirmek kötü birşey değildir daha iyi birşey yapmaları için eleştirilmesi gerekir.

Bedava verseler test amaçlı belki biraz kullanırım ama para ile satılacak birşeye benzemiyor şu an
    Konu isveçli tarafından (06-09-2013 Saat 19:59 ) değiştirilmiştir.

cobra11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5 inçlik olanın her türlü gideri var. Bu fuara boşa gitmiyolar, geri dönüşler olmuştur illaki buna görede Ocak ayına kadar yani satışa sunulanana kadar geliştirirler daha fiyatta normal sevide olursa çok iyi olur.

ahmetfx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Vestel'den çöp almam. Satış sonrası destek sıfır, etkileşimli tahtaları ve tabletleri çöplükten başka birşey değil maalesef..

isveçli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İyi birşey yapsanda madem pahalı satsana en azından kaliteli birşey derdik alamasak bile

sırf üzerinde vestel yazısı var diye neresini eleştirsem ne açığını görsemde mantığıyla yok vestel şöyle yok böyle diye yazıyorsunuz.şu telefonu samsung-lg-sony gibi markalar yapsa vaayy telefona bak şöyle böyle dersiniz.

sırf markası türk diye eleştiriyorsunuz.vayyy efendim neymiş ekranda vestel yazıyormuş.ne kadar kötü ne kadar ilginç.sanki diğerleri yazmıyor kocaman kocaman markalarını.

İnşAllah şu içimizde ki yabancı hayranlığı bir nebze azalırda değelerimize sahip çıkmaya başlarız.

edit:çok uzun süredir siteyi takip ediyordum ama üye olmuyordum,sırf şu yabancı hayranlığınız yüzünden üye oldum.
    mustang bunu beğendi.

giskur11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı redwhite58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sırf üzerinde vestel yazısı var diye neresini eleştirsem ne açığını görsemde mantığıyla yok vestel şöyle yok böyle diye yazıyorsunuz.şu telefonu samsung-lg-sony gibi markalar yapsa vaayy telefona bak şöyle böyle dersiniz.

sırf markası türk diye eleştiriyorsunuz.vayyy efendim neymiş ekranda vestel yazıyormuş.ne kadar kötü ne kadar ilginç.sanki diğerleri yazmıyor kocaman kocaman markalarını.

İnşAllah şu içimizde ki yabancı hayranlığı bir nebze azalırda değelerimize sahip çıkmaya başlarız.

edit:çok uzun süredir siteyi takip ediyordum ama üye olmuyordum,sırf şu yabancı hayranlığınız yüzünden üye oldum.
    olmayan tasarıma sözümüz yok tabi bari nexus 4 ten ç(alıntı) yapsaydı şık bir telefon olurdu en azından galaxy ace nin 5 inç versiyonu olmuş resmen tasarım 0

Alıntı giskur11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olmayan tasarıma sözümüz yok tabi bari nexus 4 ten ç(alıntı) yapsaydı şık bir telefon olurdu en azından galaxy ace nin 5 inç versiyonu olmuş resmen tasarım 0
    ilk telefonlarına göre gayet iyi sayılacak tasarımlar bence. 4.3lük telefonun arka kamera kısmını beğenmedim ben sadece.

mstfanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Güzel telefon aslında. GM Discovery gibi bir fiyat politikası izlerse ve satış sonrası servisleri iyi olursa iyi satış oranları yakalar.
    25 PARS 1907 bunu beğendi.

aschil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Oyunun tüm köşeleri doldu artık kimseye yer yok malesef

ProRat` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kesinlikle, telefon güzel ama "VESTEL" yazısı hoşuma gitmedi.

çöp-çüler gelmiş yine koskoca sonynin yaptığı telefonları beğenmiyorsunuz vesteli beğenmenizi beklemek hata zaten. General mobili de kimse beğenmiyor ama Türkiye tarihinde görülmemiş şekilde kapalı gişe satıyor telefon.. Yani belli markalardan başka bişeyi beğenmesi mümkün olmayan küçük bir azınlık dışında çoğunluk alınabilir telefonu alıyor her türlü, sıkıntı yok.
    Tasarım en fazla ne kadar farklı olabilir zaten? Dengeli donanım, ucuz fiyat koy hiç uğraşma en güncel stock androidi yükle sat, her türlü alan alır.
    astegon, Elusive ve sabrimete bunu beğendiler.

aschil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı mendocino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çöp-çüler gelmiş yine koskoca sonynin yaptığı telefonları beğenmiyorsunuz vesteli beğenmenizi beklemek hata zaten. General mobili de kimse beğenmiyor ama Türkiye tarihinde görülmemiş şekilde kapalı gişe satıyor telefon.. Yani belli markalardan başka bişeyi beğenmesi mümkün olmayan küçük bir azınlık dışında çoğunluk alınabilir telefonu alıyor her türlü, sıkıntı yok.
    Tasarım en fazla ne kadar farklı olabilir zaten? Dengeli donanım, ucuz fiyat koy hiç uğraşma en güncel stock androidi yükle sat, her türlü alan alır.
    O benim için geçerli değil. Albenisi olmadıkça para vermem. 3 kuruş daha koyar daha iyisini alırım. Zaten adi bile bilinmeyen bir cihaza hiç para vermem.

General Discovery nedir arkadaş sakamisiniz siz

Ben sana al dedimde haberim mi yok? Alıcısı olur merak etmeyin diyorum, gerçektende şaka gibi satılıyor discovery

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)