+ Cevapla
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 23 ve 23

Konu: Facebook Hesabı Nasıl Geri Alınır?

Profesör

Standart Facebook Hesabı Nasıl Geri Alınır?

Facebook Hesabı Nasıl Geri Alınır?

Dünyanın en büyük sosyal ağ sitesi Facebook, hergün büyümeye devam ediyor. Ancak bir o kadar kullanıcının kellesi de yönetim tarafından alınıyor. Hesabınız kapatıldıysa bu rehber size yardım eder.

Profesör
    alınmıyor alınmıyor... benim basıma geldi... mail attığımda ne sebebini söylediler ne hesabımı bir daha geri açtılar... sadece genel maddeler gönderip, kapanan hesaplar kesinlikle geri açılmaz diye mesaj attılar...

Profesör
    Rice etsek. geri verirlermi ?

SDN Okuru
    Misafir
    bnım hesabımda alındı :/ yenı bı e posta ekledım bnde grs yaptım snrada bı sure dndrayım dedım dndrdum ancak geri açılmadı sfremı unutmusum msn ye yenıleme gnderdım ancak msn ye de gremedım snradan..

SDN Okuru
    Misafir
    merhabalar ya inanırmısınız şaka gibi ya inanmıyorum birşey yapmadan kapatıldı yazısını gördün inanmadım 8 senem boşa gitti napıcam bilmiyorum sebebsiz yere kapatıldı beni kıskananlar şikayet ettiler her gün yazıyolar nasıl kapandı ama diye gülüyolar bide ama ne yazık ki siz bunun farkında değilsiniz hiçbir zamanda olmicaksınız masum insanların facebookları kapanıyo bende bunlardan biriyim e-mail attım herkese facebook'a cevap yok 1 ay oldu yazık gerçekten yazık bir kez olsun kontrol etseniz nolur yani 8 senemi boşa harcamışım üzgünüm ....

SDN Okuru
    Misafir
    benimkini çaldılar şifreside değiştirilmiş ben napıcam ?

Facebook'un boş zamanlarda internet ağı üzerinden arkadaş edinmek için kurulduğunu sanıyordum. Amacından saparak sadece birbirini tanıyan insanların iletişim içerisinde kalmasından ileriye gidemeği bir platforma dönüştü son zamanlarda. Anlamadığım şu, evimde otururken tanıdığım şahıslarla zaten iletişim içinde kalabiliyorum, neden internetteki potansiyel sosyal çevremin kısıtlanıyor ki?

Asistan
    evet yeni hesap acmak cok zahmetli degil mi?
    dilekce verecen para yatiracan, gün bekleyecen. reklam verecen,
    sanirsin dünyalar var icinde. ac yenisini

SDN Okuru
    Misafir
    hesabım kilitlendi.. ve ben neden kilitlendiğini bilmiyorum.. lütfen bi bilgi verin. lütfen hesabımı açın..

SDN Okuru
    Misafir
    hesabım kilitlendi.. ve ben neden kilitlendiğini bilmiyorum.. lütfen bi bilgi verin. lütfen hesabımı açın.

SDN Okuru
    Misafir
    Benim basimada geldi ama kimliginizi dogrularsaniz belki face hesabiniz ac
    ilabilir arkadslar..

SDN Okuru
    Misafir
    kardes bana yardım edermisin ben mail yollıcam ama gerekli bir kimlik istiyor resimi napacam yardım edermisin bana lütfen

SDN Okuru
    Misafir
    facemin sifresini unuttum dıyer numara ve msn adresımın sıfresını bılmıyorum unuttum bıdaha gerı nasıl alabılırım

SDN Okuru
    Misafir
    benim kapandı ben terbeyesizlik yapmadım sizin neden kapdınızda bilmiyorum benim ailemle görüşüyorumailem beni merak eder bu facebook acın lütfen... benim adresim gül fatma....

SDN Okuru
    Misafir
    fecdeyken fecbokum kapandı sasıl gerı ala bılırım

SDN Okuru
    Misafir
    Hiç birsey yapmadığım halde facebook mu kapattılar

SDN Okuru
    Misafir
    Lütfen feysim geçici olarak kapandı açarmisiniz

SDN Okuru
    Misafir
    benimde durduk yere kaoandı yardımcı olun

SDN Okuru
    Misafir
    Hesabım kapandı. geçici bi süre olduğunu söylediler. kimlik gönderdim ama olmadı. yardımcı olun nolur

Geverli Argeş
    Misafir
    Hesabımı geri yükle

dılşer sidoo
    Misafir
    Hersey yalan ya durduk yere facem kapatıldı ben anlamiyirum bu facebok yönetimi niye buna bir care bulamiyor

SDN Okuru
    Misafir
    facede bir gazete ye yorum yazıp yolladım hemen facem kapandı saçmalık bugüne kadar ne facem kapandı ne bir uyarı ihtarı aldım,koca gün gazeteler başbakana ,cumhurbaşkanına hırsız diye bağırıyor suçlu olmuyor biz okadarda hakaret etmedik suçlu ilan edildik kınıyorum facebook u

şefket jıhevket
    Misafir
    facebook hesabim kapandi nasil geri getirebilirim yardimci olurmusunuz

+ Cevapla

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)