Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 39

En İyi 10 Alışveriş Sitesi

SDN Haberleri/Makaleleri (Yeni!) forumunda En İyi 10 Alışveriş Sitesi konusunu incelemektesiniz.

Her telden web siteleri sizin istediğiniz ürünü ayağınıza kadar getiriyor. Sizin için bu en iyi 10 siteyi bir araya getirdik. İnternetin en güzel yanlarından biri de artık alışveriş yapmak için ...

The Dark Knight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart En İyi 10 Alışveriş Sitesi

Her telden web siteleri sizin istediğiniz ürünü ayağınıza kadar getiriyor. Sizin için bu en iyi 10 siteyi bir araya getirdik.

İnternetin en güzel yanlarından biri de artık alışveriş yapmak için sokağa çıkmanıza hiç gerek yok. Bir dönem televizyonlarımızda da gösterilen ve geleceği mizah yoluyla anlatan Jetgiller dizisinde gördüğümüz bu teknoloji günümüzde gerçek hale geldi.
    Farklı amaçlara uygun alışveriş siteleri sayesinde kitaptan DVD'ye günlük alışverişten kıyafete kadar değişik ürün gruplarından dilediğiniz ürünü satın alabiliyorsunuz.
    Bu sitelerin bazıları ise yaptıkları özel kampanyalar sayesinde ürünlerden kargo almıyor ya da piyasaya fiyatına göre büyük indirim sağlıyor. İşte alışveriş konusunda iddialı 10 site

.
    :: Siz en çok hangi alışveriş sitesini kullanıyorsunuz? Neden bu siteyi tercih ediyorsunuz?
    Yazan: Cem Süer
    SDN - http://shiftdelete.net
    Konu The Dark Knight tarafından (29-05-2010 Saat 14:33 ) değiştirilmiştir.

yumluanarsist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

eBay'de biri çocuğunu satışa çıkarmıştı galiba.

fthtsdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Vatan Bilgisayar, sanalmarketim.com'u tercih ediyorum genelde.

sahibinden.com'dan haberiniz yok galiba sayın editörler.

Sahibinden.com bu listede olmalıydı.

HapS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

vergi kaçakcısı ve kullanıcılarından fahiş rakamlarda komisyon alan ve alışverişlerin vergisi komisyona dahil diyen gittigidiyor.com u nasıl en iyi 10 alışveriş sitesi içine koyuyorsunuz hayret

M.Uzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hizlial.com en hızlı + kargo bedeli 1 tl olan bir alışveriş sitesi 500 tl ye kadar sipariş verdim sorunsuz aldım tüm ürünleri hepsiburadayı pek önermem aldığım 50 tl lik klavye tuşları bozuk çıktı . şikayet ettiğim halde sonuç alamadım

sametkarol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben hiçbirini önermem en iyisi elden almak

Alıntı HapS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vergi kaçakcısı ve kullanıcılarından fahiş rakamlarda komisyon alan ve alışverişlerin vergisi komisyona dahil diyen gittigidiyor.com u nasıl en iyi 10 alışveriş sitesi içine koyuyorsunuz hayret
    Aynen katılıyorum. Adamlar yurtdışından yenilenmiş ürünleri vergi ve gümrük ödemeden satıyorlar. Maliye neden hala bu siteyi kapattırmadı anlamadım.

ahmtzya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı masterofcoders Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen katılıyorum. Adamlar yurtdışından yenilenmiş ürünleri vergi ve gümrük ödemeden satıyorlar. Maliye neden hala bu siteyi kapattırmadı anlamadım.

Çünkü GG'de sıfırrisk muhabbeti var. Ben bir alıcıyım ve bu benim çok hoşuma gidiyor.
    Bu liste de zaten alıcıları ilgilendiren bir liste. Sahibinden.com'a gelince satıcı o ürünü "Get'e Çevir "( Güvenli eTicaret ) muhabbeti yapıcak da falan da filan da. Ayrıca beğenmediginiz GG dünyanın en büyük alışveriş sitesi olarak kabul edilen eBay Ortağı.

---------- saat 13:47 eklendi ---------- önceki mesaj saat 13:46 eklenmişti ----------

Yanlış anlaşılma olmasın eBay Gittigidiyor'un ortağı

Alıntı ahmtzya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çünkü GG'de sıfırrisk muhabbeti var. Ben bir alıcıyım ve bu benim çok hoşuma gidiyor.
    Bu liste de zaten alıcıları ilgilendiren bir liste. Sahibinden.com'a gelince satıcı o ürünü "Get'e Çevir "( Güvenli eTicaret ) muhabbeti yapıcak da falan da filan da. Ayrıca beğenmediginiz GG dünyanın en büyük alışveriş sitesi olarak kabul edilen eBay Ortağı.

---------- saat 13:47 eklendi ---------- önceki mesaj saat 13:46 eklenmişti ----------

Yanlış anlaşılma olmasın eBay Gittigidiyor'un ortağı
    Sıfır risk sistemi emin ol alıcı için değil satıcı için geçerli. Sen ürünü dalgınlık yapıp kargo görevlisi yanında açıp kontrol etmezsen artık o ürünün geri dönüşü yok. Art niyetli insanlar için süper bir sistem.

kıyafet için trendyol
    çanta için reymona.com
    diğer ihtiyaçalr için hepsiburada.com

Bilgiler için teşekkür ederim. Online alışveriş siteleri çoğaldıkça insanların güvenli olanları birbirleriyle paylaşmaları çok daha önem kazanıyor. İrili ufaklı bir çok yeni firma giriyor bu sektöre ve bazıları insanları zor duruma sokuyor. Tüketiciler genelde sorun yaşadıkları zaman bunu paylaşıyorlar, fakat sorunsuz alışverişlerini çok paylaşmıyorlar. Herkes deneyimlerini paylaşsa çok daha rahat alışveriş yapabiliriz.

Alışıldık sitelerden sektör olarak biraz değişik olmakla beraber herkesin ev dekorasyonunda lazım olabilecek bir site de www.hirdavatfirsati.com online hırdavat ve mobilya aksesuar satış sitesi. Kulp,kapı kolu,mutfak aksesuarları,mobilya aksesuarları,ankastre ürünler,evyeler gibi tadilat sırasında lazım olabilecek tüm ürünler bulunuyor. İhtiyacı olanların fikir edinebilecekleri güzel ve güvenli bir site. Tabi koçtaşın sitesi daha kapsamlı fakat fiyat olarak aralarında çok fark var, bir bakmanızı tavsiye ederim.

Umarım bilindik siteler haricinde böyle niche alanlarda faaliyet gösteren değişik sitelerle ilgili bilgilerinizi paylaşırsınız ve herkese bir fikir verirsiniz.

www.PazarAmbar.com

Güvenli Alışveriş
    7/24 iletişim de var
    Online Alışverişte ilk dikkat edilmesi gereken şey
    sitenin iletişim bilgileri olmalıdır
    sonra, Güvenlik sertifikası varmı buna bakılır. Bunu ya normal sayfasında
    yada ödeme sayfasında adres çubuğundaki http://www şeklinde olan
    adresin https://www şeklinde değiştiğini görerek anlayabilirsiniz

Giyim için markofoni,morhipo, mango. Elektronik için fiyat karşılaştırma sitelerinden en uygun fiyatlı olanları incelerim, güvenilir görünen birinden siparişi veririm.
    akakçe fiyat karşılaştırma sitesinden bulup en son yaptığım alışveriş http://www.tvt.com.tr/APPLE-MacBook-...,PR-19720.html 2 gün aradım en uygun buradaydı çok memnun kaldım.

Kesinlikle kalıplaşmış sitelere bağlı kalmıyorum çünkü hep problem çıkıyor ,gecikme oluyor, yanlış ürün geliyor 3 kuruşluk mala 5 kuruş uğraşıyorum.
    akakce.com dan fiyat karşılartırın derim özellikle yüksek fiyatlı ürünlerde, elektronikte.. Kıyafet zaten nerdekini beğenirsen onu alıyorsun sonuçta.

sebastiantr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı nesringural Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kıyafet için trendyol
    çanta için reymona.com
    diğer ihtiyaçalr için hepsiburada.com
    Bayanlar bu alışveriş olayını gerçekten çok seviyor galiba...

Geçen metrobüs de gördüm bir bayan trendyol a girmiş iPhone'u ile elbiselere bakıyor, tek tek inceliyor. Resimlerden bişey belli olmuyor alıyor gözüne yanaştırıyor
    Baya gülmüştüm durumuna
    Sanki işine evine gücüne gidince bir bilgisayar bulamıyacak, yolda metrobüs de inceliyor elbiseleri.

herkes indirim peşşinde olduğu için, ucuz bulduğunda önüne gelen yerden alıyor. sonra uğraşıyor duruyor. bildiğiniz güvendiğiniz sitelerden almak en iyisi bence. ben sürekli alışveriş yapıyorum ve arada kırk yılda bir sıkıntı çıkıyor. bir de hem çok indirim olsun hem de hizmeti harika olsun diyen tipler var onlara şaşırıyorum.
    güvendiğin sitelerden www.nakitkazan.com aracılığı ile alınca zaten paranın bir kısmını nakit olarak geri alıyorsun başka bir yer aramana gerek kalmıyor. ben artık her alışverişimde önce akakçeden fiyat araştırması yapıyorm ve nakitkazan'a girip var mı diye kontrol ediyorum. sonrasında da alışverişimi nakitkazan aracılığı ile yapıyorum ve paramın bir kısmını geri alıyorum.

öyle indirim peşinde koşmaya gerek kalmıyor.

ben mormani.com dan almıştım bir defasında elektronik aletleri. Tabi her ihtiyaca göre farklılık gösterir. Sen belirli bir markanın bir ürününü arıyorsan o zaman bu liste bir işe yaramaz. Ama genel olarak liste de hepsiburada, trendyol tarzı 8 10 tane site, sanalpazar, sahibinden gibi siteler sıralanabilir

SDN Okuru

tek tercihim büroteknik. Çünkü ucuz ve orjinal ürünler satılıyor. Ayrıca konuştuğum kişiler çok samimi

SDN Okuru

hızlı al com un neresini tavsiye ediyosun kesinlikle etmem bir telefonu 15 günde göndermediler bide yalan söylüyorlar şu gün bu gun gelecek diye bullaşmayın kesinlikle

SDN Okuru

Standart Bu da olmalıydı

alisveriskrizim com'u çok seviyorum. Denemenizi öneririm.

wpuzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhaba, En iyi alışveriş siteleri kapsamında Altınyol.com'u öneririm.

netmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

benim için en iyi site www.tektra.com.tr 'dir. Ne aldıysam 1 gün sonra geldi. Havaleyle aldım ucuza geldi.

www.bavuldolusu.com da da oldukça uygun fiyatlar var.Mesela http://www.bavuldolusu.com/casual-pa...abasi-sky.html bir çok büyük siteden oldukça ucuz geldi bize

İnternetten alışveriş deyince herkesin kafası dolandırılırmıyım acabaya gidiyor. Bunun için hem ucuz hemde güvenilir siteler önemli.

1. www.hepsiburada.com
    2. www.pcdepo.com
    3. www.hizlial.com
    4. www.markafoni.com
    5. www.bebekbutigim.com

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)