Vakit Geçirmeniz İçin En İyi 10 Site
    The Dark Knight

Standart Vakit Geçirmeniz İçin En İyi 10 Site

İnternet sonsuz bir okyanus ve siz burada mavi yolcuğa çıktığınız gibi boğulabilirsiniz de. Bu bilgi boğulluğunda vaktit geçirmeniz için en iyi siteler burada...

İnternet artık hayatımızın vaz geçilmez bir parçası. Bu durumu yadırgamak ya da kabul etmemek gerçeği değiştirmiyor. Gerek iş yerinde gerekse evimizde çeşitli sebeblerden dolayı hergün en azından 4-6 saat arasında internette bağlı kalıyoruz. Bu süre içerisinde ise çoğunlukla yaptığımız şeyler iş yapmak ya da elektronik postalarımıza bakmak.
    İnternette daha iyi vakit geçirebileceğiniz siteler de bulunuyor. Bunlar sayesinde, sosyalleşebilir karikatürünüzü çizebilir ve video izleyebilrisiniz. Kendinizi daha iyi ifade etmenize de yarayan vakit geçirmek içni en iyi 10 siteyi sizin için yarıştırdık.
    İşte o siteler...

Siteleri görmek için tıklayınız

:: Size göre vakit geçirmek için en faydalı site hangisi?

SDN - http://shiftdelete.net
    ufukcoskun

Hani o siteler?
    ahky

Biri bari olaydı vakit geçirirdik
    finix

Zaytung.com'u biliyorum
    FillsMartin

elle tutulur bişey göremedim arada
    UndyingDarkness

İlk üçü bilmeyen atlasın zaten bir yerlerden. Bunların dışında alternatifler konmalıydı.
    utku-k

"Vaz geçilmez"?
    mucahid

shiftdelete.net
    xmRipper

Youtube, facebook niye konulmuşki listeye. Zaten onları herkes biliyor. Listeyi dolduracak site mi bulamadılar acaba?
    Freude

zaytung.com iyiymiş.aralarındaki en faydalı site bu .diğerleri tamamiyle gereksiz.
    The Dark Knight

Alıntı xmRipper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Youtube, facebook niye konulmuşki listeye. Zaten onları herkes biliyor. Listeyi dolduracak site mi bulamadılar acaba?
    7 Tane site bulmuşken sanırım 3 farklı site daha bulabilirdim En iyi siteler listesi yapıyoruz size yeni siteler tanıtıyoruz demiyor dikkat edersiniz. Haliyle vakit geçirmek için top 10 da bu üç site var.
    DogukanDogu

Hepsini biliyorum da Youtube da sorun var herhalde, ulaşamıyorum. (Not : DNS ayarları Google IP ve Hosts dosyası da modifiyeli) bu sefer gerçekten engelli herhalde tunneling hariç...
    Persona Grata

Alıntı Dogukan_gti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepsini biliyorum da Youtube da sorun var herhalde, ulaşamıyorum. (Not : DNS ayarları Google IP ve Hosts dosyası da modifiyeli) bu sefer gerçekten engelli herhalde tunneling hariç...
    OpenDNS kullanıyorum, herhangi bir sorun yok.
    Anxiety

Şehirfırsatı için teşekkür ediyorum. Güvenilirlilik konusunda şüpheleniyorum ama.
    exantric

birkaçı ingilizce diğer bir kaçıda çok bilinen bir site keşke farklı birşey olsaydı
+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

01 Plaka numaralı ilimizin adı nedir ?

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)