Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 32
Like Tree14Beğeni

Binlerce Twitter Takipçisi Edinebilirsiniz. Hem Ücretsiz Hemde Programsız

SDN Akademi forumunda Binlerce Twitter Takipçisi Edinebilirsiniz. Hem Ücretsiz Hemde Programsız konusunu incelemektesiniz.

Bu 2 videoyu bir önceki makalemin tamamlayıcısı olarak algılayabilirsiniz arkadaşlar. Eğer Twitterda kullanıcı Takipçi sayınızı arttırmak istiyorsanız ve bunu nasıl yapacağınız noktasında herhangi bir fikriniz yoksa bu 2 videoyu mutlaka ...

Standart Binlerce Twitter Takipçisi Edinebilirsiniz. Hem Ücretsiz Hemde Programsız

Bu 2 videoyu bir önceki makalemin tamamlayıcısı olarak algılayabilirsiniz arkadaşlar.

Eğer Twitterda kullanıcı Takipçi sayınızı arttırmak istiyorsanız ve bunu nasıl yapacağınız noktasında herhangi bir fikriniz yoksa bu 2 videoyu mutlaka izlemenizi tavsiye ederim.

Programsız ve Para ödemeden kısa zamanda binlerce takipçi edinin.

1. Yol

<strong>

Siteye Ulaşmak İçin Lütfen Tıklayın

2. Yol TwitAdder 3.0 Programı Ücretli ama size değil.

TweetAdder Programının Demosunu Buradan İndirebilirsiniz. Tam sürümünü nasıl yapacağınızı 2. videoda paylaştım.

Umarım Twitter Takipçi Sayısını arttırmak isteyipde bunu başaramayan arkadaşlara yol gösterir.
    erenbaba06 ve alierenerdal bunu beğendiler.

Sahte takipçiler ile egomu tatmin edecek kadar düşmedim henüz
    by3mR3, Erngnctrk, Korpe ve 3 diğerleri bunu beğendiler...

Töbe est.

Alıntı Elbruz46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sahte Takipçi?

Alıntı Trezcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sahte Takipçi?
    Programla ya da başka şekilde elde edilmiş takipçi benim gözümde sahtedir.

Beni takip edecek adam yazdıklarımı okur hoşuna giderse takip eder hoşuna gitmez ise takip listesinden çıkarır.

Binlerce takipçim olsun diye kasacak durumda değilim.
    Lyday ve Venceremos bunu beğendiler.

Bu takipçiler para kazanmak için yada reklam yapmak için kullanılıyor zaten ego tatminliği ile alakası yok.

Programla ya da başka şekilde elde edilmiş takipçi benim gözümde sahtedir.

Beni takip edecek adam yazdıklarımı okur hoşuna giderse takip eder hoşuna gitmez ise takip listesinden çıkarır.

Binlerce takipçim olsun diye kasacak durumda değilim.
    Düşüncenize saygım var. Olaya böyle bakma hakkına sahipsiniz ama dgncn arkadaşımın dediği gibi Twitteri para kazanma aracı, reklam yapma aracı, düşüncesini yayma aracı gibi farklı amaçlarda kulalanan milyonlarca insan var. Birçok ünlüyü takip eden ( ki bazıları promoted olmak için twittere para öder) milyonlarca insan var. Twitterde takipçi sayısının çok olması inanın egoyla alakası yok.

Aynen. Neden böyle birşey yapmak isteyelim ki? @Trezcan

Péder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

amaç ne biri bana açıklayabilir mi?, takipçin olunca ne olucak ki

Alıntı Mert Ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen. Neden böyle birşey yapmak isteyelim ki? @Trezcan
    Üstad yukarıda açıkladım, siz yapmak istemeyebilirsiniz. Takipçi satısını para vererek hemde azımsanmayacak kadar parar verek arttırmak isteyen çok insan var. Ben burada bunun ücretsiz yöntemlerini anlattım. Bütün mesele bu. Kimse yapmak zorunda değil. Bu bir bilgi paylaşımıdır kimin işine yararsa kullanır işine yaramayan kullanmaz. Yani kimi için bu bilgiler çok elzemdir, ki vakti zamanında benim için öyleydi, kimisi için çöp kadar değeri yoktur. İşine yarayan kullansın diye paylaştım bu yazıyı ama yanlış birşey yaptım sanki.

mstfanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

amacın ne olduğunu yazmışlar zaten önceki yorumlara bi göz gezdirseniz?

Eline sağlık eğer twitter'a da el atarsam buradan yararlanırım.Bilgi vereni bile soğutmayı başarıyoruz.

Alıntı dgncn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eline sağlık eğer twitter'a da el atarsam buradan yararlanırım.Bilgi vereni bile soğutmayı başarıyoruz.
    Teşekkürler.

Yapıp yapmamak sizin elinizde bu kadar tepki vermek yersiz paylaşım için teşekkürler üstat...

Siz tepki görmemişsiniz anlaşılan. Fikrimizi söylemeyi de yasaklayın bari...

Burası kız forumu mu? canım cicim deyip sürekli bir birimizi mi pohpohlayacağız.

Ben kullanmayacağım ve bu tür kullanımları da tasvip etmediğimi belirttim o kadar

bir acayip olmuşsunuz.

Herkes sadece pohpohlanmak, onaylanmak, desteklenmek istiyor.

Kullanan kullanır, kullanmak istemeyen de özgürce bu konuda fikrini söyler.

Ben çeşitli program site vb yöntemler ile Twitter da takipçi, Facebook'ta beğeni toplama sistemlerine prensip olarak karşıyım.
    oslun, tuapseli ve Ghost34 bunu beğendiler.

Ben de Twiends.com a benzer bir site yaptım ... www.twitog.com ... isteyen girip takipçi sayısını artırabilir..

Siz tepki görmemişsiniz anlaşılan. Fikrimizi söylemeyi de yasaklayın bari...

Burası kız forumu mu? canım cicim deyip sürekli bir birimizi mi pohpohlayacağız.

Ben kullanmayacağım ve bu tür kullanımları da tasvip etmediğimi belirttim o kadar

bir acayip olmuşsunuz.

Herkes sadece pohpohlanmak, onaylanmak, desteklenmek istiyor.

Kullanan kullanır, kullanmak istemeyen de özgürce bu konuda fikrini söyler.

Ben çeşitli program site vb yöntemler ile Twitter da takipçi, Facebook'ta beğeni toplama sistemlerine prensip olarak karşıyım.

Siz fikrinizi söylemiyorsunuz aşağılıyorsunuz.

Sahte takipçiler ile egomu tatmin edecek kadar düşmedim henüz Bunu siz yazmışsınız. Sayenizde konu malesef amacının dışına çıktı. Bunca yıldır bilgi paylaşımında bulunuyorum böyle bir şey görmedim. Sizin için olayı son defa açıklayayım.

Bakın: Googlede Twitter marketing diye arama yapıyorum. 2 milyara yakın arama sonucu çıkarıyor ortaya. Bu paylaştığım bilgiler Twitter Marketingle ilgilenen ve bu yolla para kazanan yüzbinlerce insanı ilgilendiren birşey. Twitterde para kazanmak için takipçilerinizin fazla olması lazım bunun egoyla ve adi bir iş yapmakla alakası yok. İnternet üzerinden para kazanmak isteyen insanlar için paylaşıldı bu bilgi.

2. Videoda bir program paylaştık: Twit Adder 3.0 bu programı yüzbinlerce insan kullanıyor ve değeri 188 dolar ve bu 188 dolarlık programı ücretsiz ve yasal nasıl kullanacağımızı anlattım.

Sonuç: Ben konuyu açarkende dedim, takipçilerini arttırmak isteyenler zahmetsiz ve ücretsiz bunu yapabilirler ve onlara yardımcı olacak bilgileri karşılıksız verdim. Dahası, bu çalışma bana aittir, burada 10 dakikada videoda anlattığım bilgilerin uzun bir araştırma ve sunumunu hazırlama kısmı var, zahmetli bir iş yani. Çalmadım, biryerden kopyalamadım. Ortaya orjinal bir çalışma koydum.

Dahası ben bu konuyu dün gece açtım bugün bakıyorum bir sürü site buradan almış bu konuyu, demekki önemli bir paylaşım, demekki birilerine lazım bu bilgiler.

Kısaca sorum şu: Amacım internette twitter üzerinden ticaret yapan arkadaşlarımın boşuna 100 lerce dolar vermesini engellemek ve bunu bedava ve hızlı bir şekilde sağlamalarını anlatmak? Peki bu konuyu sabote ederek, amacının dışına çıkarmakla neyi amaçlıyorsunuz? Egosunu öldürmüş ve yok etmiş yüce bir insan olarak neden konuya aşağılayıcı mesajlar yazmadan, yorum yazmadan , aşağılamadan, kırmadan ve dökmeden, saygısızlık yapmadan hiçbirşey yazmadan çıkmadınız? Benim amacım buydu, ya sizinki ney?

Ben 29 yaşındayım 10 senden fazla aktif internet kullanıyorum. Rusça ve İngilizceden tercüme edilmiş yüzlerce makalem yüzlerce sitede bulunmakta. 2.5 milyonluk site kurucusu, yöneticisi olarak ben böyle bir durumla hayatımda karşılaşmadım. Yeminle söylüyorum bunca yıldır böyle bi rşeyle karşılamadım. Demekki hala kendimi ifade edemiyorum, hala kendimi yetiştirememişim, boşuna yaşamışım.

NOT: Ben yapamadım, admin arkadaşlarımdan konunun silinmesini rica ediyorum.
    Konu Trezcan tarafından (05-03-2012 Saat 11:31 ) değiştirilmiştir.

Tamam en büyük sensin.

bozat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Paylaşım için teşekkür ederim. Benim web sitem var linklerimi twitter'da paylaşıyorum. Takipçi sayımı artırmak siteme ziyaretçi kazandırır mı?

Alıntı bozat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Paylaşım için teşekkür ederim. Benim web sitem var linklerimi twitter'da paylaşıyorum. Takipçi sayımı artırmak siteme ziyaretçi kazandırır mı?
    Bu mümkün hocam... Örnek olarak veriyorum, benim 4.000 e yakın takipçim var. Kendi sitemde yaptığım makaleleri Twitterde paylaşıyorum ve günde ortalama sadece Twitterden 20-30 ziyaretçi geliyor. İnanıyorum bunu sizde yapabilirsiniz.

seckyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

You may not follow others yet. Dİye hata veriyor hep

Evan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tamam en büyük sensin.
    Kullanmayacaksan cevap yazmayacaksın bu kadar basit. 14 yaşındaki kız gibi trip atıyorsun be.

Rockco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sosyal ağlar şuan para kazanma aracı haline gelmiş durumda başlarında oturanlar milyar dolarlar kazanıyor bizler sayesinde elbet bide o pastadan payımızı almaya çalışıcaz bir şekilde benımde sosyal ağlarda hesabım var ama nefret ediyorum onlar geldi forumcular tükendi

Asosyallerin sosyalleşmeye çalışmasına bayılıyorum..

Evet Twitterde sahte takipçi arttıracak kadar düşmem ama burada Rütbe almak için 9500 konu basarım. Saygısız şey

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)