Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005) Modelinin Türkiye de de Satışa Sunulması (İmza Kampa - Sayfa 3

Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
3. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 51 ile 75 ve 92
Like Tree13Beğeni

Konu: Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005) Modelinin Türkiye de de Satışa Sunulması (İmza Kampa

Merhaba Arkadaşlar
    İmza kampanyamız ve arkadaşlarımızın çabaları sayesinde en sonunda bir gelişme yaşanmış durumda.
    İstanbul Bilişim firması İnternet sitelerinde istediğimiz N9005 modelini link olarak paylaşmış durumda.
    İstanbul Bilişim firması ile yaptığımız görüşmelerde telep olduğu taktirde bu talep doğrultusunda N9005 i getirebileceklerini söylediler.
    Ne kadar çok kişinin bu telefonu beklediğini gösterebilmemiz için sizden ricam linkde bulunan haber ver butonuna tıklamanız dır.
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/sa...ati,68982.html
    Saygılar...

avcitalip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı rurik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar
    İmza kampanyamız ve arkadaşlarımızın çabaları sayesinde en sonunda bir gelişme yaşanmış durumda.
    İstanbul Bilişim firması İnternet sitelerinde istediğimiz N9005 modelini link olarak paylaşmış durumda.
    İstanbul Bilişim firması ile yaptığımız görüşmelerde telep olduğu taktirde bu talep doğrultusunda N9005 i getirebileceklerini söylediler.
    Ne kadar çok kişinin bu telefonu beklediğini gösterebilmemiz için sizden ricam linkde bulunan haber ver butonuna tıklamanız dır.
    Saygılar...
    sadece modeli 9005 özellikler 9000'e ait + bu tarz firmalar hep böyle derler ama getirmezler...
    aschil bunu beğendi.

SDN Okuru

Merhabalar,
    Beklemeye değecek mi? Gelme ihtimali var mı sizce?

Ben Octa versiyon istiyorum.

SDN Okuru

Standart ?

neden ne gibi artısı var snap800 den

SDN Okuru

bizde kullanabilelim diye zaten bu imza kampanyası

- - - Mesaj Güncellendi - - -

destek için teşekkürler

Daha iyi oluğuna dair bir karşılaştırma veya başka bişey varsa bizimle paylaşmanı çok isterim böylece bilgilenmiş oluruz

kesinlikle bende aynı şekilde düşünüyorum

daha iyi derken ?

işlemci hız farkları bilinmiyor ama özellik olarak şu anki bilgilere göre

octa da;

4k vide desteği olmayacağı

%75 e varan şarj hızı farkı

LTE desteği

olmayacağı kesin
    ses çıkışını unutmayalım arkadaşlar arasında dağlar kadar fark var mesela daha hızlı veri transferi gibi ve niceleri...

aschil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 beş kişinin imza atması destek vermesi hiçbir şeyi değiştirmez. Yaptığınız işin arkasında durup daha çok kişiye ulaşabilmelisiniz.En azından Twitter'da TT listesine girmelisiniz buda zor olduğuna göre

Exynos Octa daha iyi

25 PARS 1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Note3 inceleme coming soon önce unboxing

N9005 modeli büyük ihtimalle bu şekilde dahi gelmeyecek (getirilemeyecek)

avcitalip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

volgan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhaba Arkadaşlar
    Saygılar...
    Pil Türü 3100 mAh

SDN Okuru

Standart LTE şimdilik gereksiz

LTE gereksiz şimdilik... 1.8mb download hızım var 3g (h+) de zaten... 3g şebekesini yaysınlar yeter

ahmeta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kimse caydıramaz sim kiliti denen şey kırılabilir yada kaldırılabilir bir durum, sonuçta kısıtlı versiyonu kullanmaya zorlanıyoruz ve üstelik çoookk daha fazla fiyata

Samsung Galaxy Note 3 tanıtılmadan 2-3 gün önce Note 2 mi sattım. Exynos işlemcinin performans açısından güçlendiğini ve güncelleme ile LTE versiyonu ile özelliklerin eş değer olacağı kesinleşti denebilir. Samsung Galaxy Note serisini seven biri olarak Android cihazlarında her hangi bir donma veya ısınma görmedim.Özellikle Samsung'u yazılımsal özellikleri için seviyorum.Bu arada Snapdragon 800 işlemci almak istemiyorum sebebi ise şarj sıkıntısı var.Samsung Galaxy Note 3'de S4'de olduğu gibi çeşitleri artacaktır. Snapdragon işlemcisi aynı zamanda performans açısından Exynos'dan geride kalmıştır.8 çekirdekli Phablet'te S4'de olduğu gibi 4 çekirdek ayrı 4 çekirdek ayrı çalışmayacaktır.8 çekirdek aynı zamanda çalışarak tüm uygulamalarda olağanüstü bir performans sunacaktır.Fakat bir kaç ay içindede Samsung Galaxy Note 3 LTE-A piyasaya çıkacaktır.Türkiye olarak LTE'nin ülkemize gelmesine ise bir buçuk sene var.Bu arada LG G2'de Snapdragon 800 işlemcili Samsung Galaxy Note 3'ü devirmiş.Linki : http://www.youtube.com/watch?v=6oz_vNNiI4I Fakat bir çok kişi Samsung'a o kadar para verme onun yerine Iphone 5S al diyorlar sizce Samsung Galaxy Note 3 mü LG G2 mi Iphone 5S mi ?

aschil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı KAAN KARA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Samsung Galaxy Note 3 tanıtılmadan 2-3 gün önce Note 2 mi sattım. Exynos işlemcinin performans açısından güçlendiğini ve güncelleme ile LTE versiyonu ile özelliklerin eş değer olacağı kesinleşti denebilir. Samsung Galaxy Note serisini seven biri olarak Android cihazlarında her hangi bir donma veya ısınma görmedim.Özellikle Samsung'u yazılımsal özellikleri için seviyorum.Bu arada Snapdragon 800 işlemci almak istemiyorum sebebi ise şarj sıkıntısı var.Samsung Galaxy Note 3'de S4'de olduğu gibi çeşitleri artacaktır. Snapdragon işlemcisi aynı zamanda performans açısından Exynos'dan geride kalmıştır.8 çekirdekli Phablet'te S4'de olduğu gibi 4 çekirdek ayrı 4 çekirdek ayrı çalışmayacaktır.8 çekirdek aynı zamanda çalışarak tüm uygulamalarda olağanüstü bir performans sunacaktır.Fakat bir kaç ay içindede Samsung Galaxy Note 3 LTE-A piyasaya çıkacaktır.Türkiye olarak LTE'nin ülkemize gelmesine ise bir buçuk sene var.Bu arada LG G2'de Snapdragon 800 işlemcili Samsung Galaxy Note 3'ü devirmiş.Linki : http://www.youtube.com/watch?v=6oz_vNNiI4I Fakat bir çok kişi Samsung'a o kadar para verme onun yerine Iphone 5S al diyorlar sizce Samsung Galaxy Note 3 mü LG G2 mi Iphone 5S mi ?
    Her note 3 konusunun arkasına bu mesajı koyacakmisiniz ?

Alıntı 25 PARS 1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    N9005 modeli büyük ihtimalle bu şekilde dahi gelmeyecek (getirilemeyecek)
    Neden gelmeyecek ( getirilemeyecek ) ? Sırf merakımdan soruyorum

Alıntı cansermo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden gelmeyecek ( getirilemeyecek ) ? Sırf merakımdan soruyorum
    simlock olma ihtimalinden dolayı

Burası forum ve bende sadece fikir alıyorum bence bunda yanlış bir şey yok ve sım lock olayı yok 4g LTe ve 3G bağlantıları var kesinleşti

Burası forum ve bende sadece fikir alıyorum bence bunda yanlış bir şey yok ve sım lock olayı yok 4g LTe ve 3G bağlantıları var kesinleşti
    Kaynak nedir?

Alıntı 25 PARS 1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaynak nedir?
    Youtube'de bir videoda görmüştüm. Ama bazı yerlerde ise ayrı üretimin diğer sebebi ise sim lock olayı deniliyor ama 4G LTE'ye normal mini sim taktı

Youtube'de bir videoda görmüştüm. Ama bazı yerlerde ise ayrı üretimin diğer sebebi ise sim lock olayı deniliyor ama 4G LTE'ye normal mini sim taktı
    Takamaz mı? Hocam simlockta o ülkenin telefonunu başka ülkede çalıştıramama gibi bir durum var sim kartla ilgili kısmı sadece hangi ülkeye ait olduğudur... hemde resmi açıklama ile kesinleşir bu tür durumlar

SDN Okuru

getirmezse almayın szde .1 tane bile alan olmazsa mecbur daha iyisini getireceklerdr

Beyler kampanya ne oldu yahu? Yattı galiba

http://en.wikipedia.org/wiki/LTE_(telecommunication)

SDN Okuru

Standart samsung s800

imzaladım

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)