Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12
Gösterilen Sonuçlar: 26 ile 44 ve 44
Like Tree2Beğeni

S3 mü alayım S4 mü?

Samsung forumunda S3 mü alayım S4 mü? konusunu incelemektesiniz.

Galaxy S4 ün GTA gibi dandik oyunlarda kasma yaptığını duymuştum. O bile böyleyse S3 kim bilir nasıldır. Aslında normal bir program için 10 tane program çalıştırıyor Android yani ram,işlemci vs.. ...

aschil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Galaxy S4 ün GTA gibi dandik oyunlarda kasma yaptığını duymuştum. O bile böyleyse S3 kim bilir nasıldır.
    Aslında normal bir program için 10 tane program çalıştırıyor Android yani ram,işlemci vs.. ne kadar iyi olursa olsun Android cihazlar her zaman kasma yapacaktır.
    Sorunun asıl cevabına gelince, Galaxy S serisini zaten beğeniyorsun S3 ile S4 arasında pergormans bakımından fark var ama öyle uçurum kadar bir fark yok.Zengin değilsen S3 al

orcnd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı lordarcual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S III seni en fazla 2 yıl daha götürür. Ama iPhone 5 4 yıl. S IV alırsan 3 yıl. Apple'nin bir güzelliğide bu
    bu başlığın en saçma cevabı kategorisinde liderlğe oynuyor cevabın.

android'de artık eski yeni ayrımı iyice azaldı. örneğin samsung galaxy s2 son sürüm android güncellemesini alabildi. s3 ve s4 de aynı şekilde gelişecektir. donanımsal olarak zaten fark android lehine iyileşti.

engerex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Biraz bekle. GSMArena S4 için detaylı inceleme yayınlar ve pil konusu açığa çıkar. Pil tasarrufu için kullanılan 4 adet ARM7 çekirdeğinin internette gezinme performansının ne kadar etkili olacağını görürüz.

lordarcual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı orcnd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu başlığın en saçma cevabı kategorisinde liderlğe oynuyor cevabın.

android'de artık eski yeni ayrımı iyice azaldı. örneğin samsung galaxy s2 son sürüm android güncellemesini alabildi. s3 ve s4 de aynı şekilde gelişecektir. donanımsal olarak zaten fark android lehine iyileşti.
    Cevabım biraz karmaşık olmuş Benim demeye çalıştığım orada. S III alırsan 2 yıl boyunca çok fazla özellik isteyen uygulamalar ve oyunlar dışında daha az isteyen oyunları ve uygulamaları çalıştırabilirsin. Yani gidip Modern Combat 6 çıkınca oynayacağım dersen çok kasar oynayamazsın. Ama Modern Combat 5 çıktığında oynayabilirsin kasma olsa bile. İos'un üstünlüğü burada başlıyor oyunlar İos'ta daha iyi optimize edildiği için oyunlar çok fazla özellik istemiyor iPhone 5 Modern Combat 6'yı çok az kasmayla hatta hiç kasmadan oynatabilecek bir cihaz. Galaxy S IV ün özellikleri çok iyi piyasadaki en iyi telefon sanırım. Bu özelliklerde olduğu için bunda da ileriki vadede uygulamalar daha çok özellik istediği zaman kaldırabilecek bir cihaz. Bunun için böyle bir yorum yaptım. Çok uzun bir açıklama yapıp insanları sıkmak istemedim istersen hepsini açık açık tek tek yazayım ?

SDN Okuru

Standart s3 kötü tlfn

Bence S3'ün modası geçti ya S4 al sonra da S5 alırsın böylelikle kafan karışmaz. Boşver sen S3'ü o da yeni çıktı ama sen şaşma yeni çıkan modele bak Sana bir bilgi vereyim S3'ün ses problemi var şu an. Bnde şuan s4 war çok memnumum sonuç:s3 kötü arkadşlr

merts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

s3 sanki geçiş süreci gibi geliyor.s4 de daha az sorun var gibi....

|SeYYaH| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

o problemli dediğiniz S3'ün satışları nerdeyse 55 milyona dayandı. sanırım bu cep telefon tarihinin de rekoru oluyor.
    ve o benim için hala lider.

çünkü ben onu kullanıyorum ve S5 çıkana kadar da öyle devam edecek!

MrJuckLees - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

S3 eski model olduğu için s4 diyorum sana kardeşim. Bu konu hakkında hiçbir teknik bilgim yok bunuda ekleyeyim Benimki sadece görüş

hepsi telefon işte al birini dert etme

vasooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

s4 derdim ! fakat s3 diyorum.çünkü s4 de ısınma sorunu mevcut ve 16 gb versiyonlarında kullanılabilir alan programların boyutundan dolayı 8 gb gibi birşey kalıyor zaten.[tabi 32 gb alacağını var saymazsak].bu bakımdan s3 diyorum bence s3 ile devam et s5 i bekle.hem s3 neyinize yetmiyor kardeş zaten 4.2.2 güncellemesiyle birlikte s4 'ün yazılımları s3 'ede uğrayacak.geriye sensörler ve donanım farkı kalıyor.sensörlerde kullanışsız diyorlar zaten geliştirilmesi gerekiyor diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum.hem sensörleri kullanabilmek içinde s4 cihazınızın şarjı tam dolu olması lazımmış galiba öyle birşeyler duydum.donanım olarakta zaten s3 ün kaldıramadığı bir oyun yok tabi şimdilik.ileride olurmu bilemem orası meçhul.fakat s4 gta vice city de falan kasıyor diyorlar öyle şeyler duyuyorum.
    Konu vasooo tarafından (05-06-2013 Saat 22:34 ) değiştirilmiştir.

Bence s3 fiyat/performans oranı çok iyi. Para problem değil diyorsan s4 tabiki. Aşağıdaki karşılaştırmaya göre
    http://hadikiyasla.com/komper.php?kp...%C5%9Ft%C4%B1r

çok büyük fark bulunmamakta. Fakat s3 ün RAM belleği yetersiz geliyo.

SDN Okuru

s4e para vereceğine s3 al bendede s3 var play stordaki çoğu oyunu oynadım hiç birinde kasma olmadı ama okadar para verceksen htc one al

androchar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

s4 al bence ama fiyat-performans diyorsan s3

cagatayz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fİyat yükselbiliyorsan tabiki S4 eline alınca S3 ten ck daha kaliteli. Yeni bir telefon. Androidde yeni telefon herzaman iyidir

Ben websibir.com dan aldım walla bakıyom piyasanın en ucuzuna bunlar veriyor.

Aklı telefon düşünen arkadaşlara tavsiyem Mini http://www.websibir.com...-Telefonu,PR-131982.htm

Minisiz derseniz de bu bence http://www.websibir.com...Telefonu,PR-126303.html

mekolac44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı tambjk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nick-konu uyuşmazlığı. Hiçbirşey bilmeyen "Bilge" adam mı olur Neredeyse akşam ne yiyeceğini bile bize soracak, açtığı konu listesine bir göz gezdirin!!
    sen bu uyuşmazlıklara baya bakıyon ben hiç dikkat etmedim

Alıntı DarkWane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galaxy S4 ün GTA gibi dandik oyunlarda kasma yaptığını duymuştum. O bile böyleyse S3 kim bilir nasıldır.
    Aslında normal bir program için 10 tane program çalıştırıyor Android yani ram,işlemci vs.. ne kadar iyi olursa olsun Android cihazlar her zaman kasma yapacaktır.
    Sorunun asıl cevabına gelince, Galaxy S serisini zaten beğeniyorsun S3 ile S4 arasında pergormans bakımından fark var ama öyle uçurum kadar bir fark yok.Zengin değilsen S3 al
    gta dandık oyunmu şağşik ayrıca oyun full hd ye uyumlu değil

Yanı telefon çok iyi oldugundna dolayı açmıyor bilip bilmeden araştırmadan yorum yapma saçma sapan

Bence S4 al, üzerine de şu kılıfı:
    http://www.samsung.biz.tr/urun/3961-...l-ekranli.html

Güle güle kullan ;)

SDN Okuru

s4 tabiki

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)