Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 13 ve 13

Samsung Galaxy S Advance (I9070P) Güncellemesi

Samsung forumunda Samsung Galaxy S Advance (I9070P) Güncellemesi konusunu incelemektesiniz.

jelly bean güncellemesini beklerken bu sabah günceleme uyarısıyla şok oldum. önce jelly bean diye havalara girdim fakat hüsranla sonuçlandı. jelly bean ne zaman gelecek türkiye'ye bilen var mı arkadaşlar? ...

emubaltaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Samsung Galaxy S Advance (I9070P) Güncellemesi

jelly bean güncellemesini beklerken bu sabah günceleme uyarısıyla şok oldum. önce jelly bean diye havalara girdim fakat hüsranla sonuçlandı. jelly bean ne zaman gelecek türkiye'ye bilen var mı arkadaşlar?

Mehmet.Yildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı emubaltaci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jelly bean güncellemesini beklerken bu sabah günceleme uyarısıyla şok oldum. önce jelly bean diye havalara girdim fakat hüsranla sonuçlandı. jelly bean ne zaman gelecek türkiye'ye bilen var mı arkadaşlar?
    türkiyeye anca mart ayında filan gelir hocam
    şuan sadece rusya için dağıtılıyor

Aynen hocam bana da düştü güncelleme fakat jelly değilmiş

SDN Okuru

bendede öle oldu ama karnel değişti. XXLD2 iken XXLK4 oldu. bu ne anlama geliyor bilen varmı.. jelly bean öncesi habermi acaba..

nesk

Standart ....

bende arkadaşlar ne zamandır jelly bean güncellemesi beklerken sabah kalktıgımda jb güncellemesi geldi diye çok sevindim ama saçma salak boş bi güncelleme geldi diye advance telefonu kullandıgıma lanet ettim. geçen sene eylül ayından beri bu telefona güncelleme gelecek diye açıklayan samsung ocak ayının ilk haftasında rusya ya verdi ama neden halen bizim ülkeye şu lanet şeyi göndermediler.

SDN Okuru

ya bu XXLK4 ne demek oluyo.. güncelleme ile sadece karnel değişti ve telefonda bi cacık yok aynı yani.. başlıcam bunların kararlılık güncellemesine.. 2.3.6 dan bıktım .. samsungun ne facebook sayfası nede samsung türkiye bişey sölemiyo çıldırtıcaklar adamı..
    Konu Mehmet.Yildiz tarafından (09-03-2013 Saat 14:03 ) değiştirilmiştir. Sebep: küfürlü cümleler kurmuyoruz

SDN Okuru

XXLK4 Güncellemesi kararlılık güncellemesidir. Telefonunuzu güncelledikten sonra hiçbirşey olmadı demeyin fabrika ayarlarına alın cihazı tam şarj edin ve cihazın şarjının daha uzun süreli dayandığını göreceksiniz.

SDN Okuru

Standart jelly bean

ya abi galaxy s advanceye JB ne zaman gelecek kimsenin net bir bilgisi yok mu ???

SDN Okuru

26 nisan diye biliyorum..ben de bekliyorum

temmuz geldi güncelleme gelmedi
    Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    26 nisan diye biliyorum..ben de bekliyorum

11. ayda bekliyorum güncellemeyi arkadaşlar. son güncelleme türkiye 15.11.2012 de gelmiş. sanırım sıralama yine bu şekilde olacak

SDN Okuru

Standart sa

11. ayda bekliyorum güncellemeyi arkadaşlar. son güncelleme türkiye 15.11.2012 de gelmiş. sanırım sıralama yine bu şekilde olacak
    11 inci ayda bitmek üzere varmı umut gelir mi ?

umutlarım kalmadı artık. samsung türkiye ye email attım aldığım cevap şu şekilde:

Sorunuz
    tüm ülkeler için 4.1.2 güncellemesi geldi. fakat türkiyeye henüz gelmedi. bu konuda çalışmalarınız nedir. bizde güncelleme istiyoruz. internetten başka ülkelerin dosyalarını indirip yüklemek istemiyoruz.
    Müşteri temsilcisi cevabı
    Sayın emubaltacı,

Samsung Electronics Türkiye ile irtibata geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili cevabımız aşağıda yer almaktadır.

GT-I9070P model cihazınızın en güncel işletim sistemi "Android 2.3.6 Gingerbread" versiyonudur. Samsung Electronics Türkiye olarak daha önce yaşanan yazılım sorunlarının tekrarlanmaması amacıyla, size daha iyi bir hizmet verebilmek için cihaz yazılımları detaylı bir şekilde kontrol edilmektedir. Bu sebeple bir tarih bilgisi belirlenmemiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Samsung Electronics Turkiye
    Müşteri Hizmetleri

+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)