Çin malı S3 aldım hayattan bezdim - Sayfa 4

Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
4. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 76 ile 100 ve 105
Like Tree43Beğeni

Konu: Çin malı S3 aldım hayattan bezdim

SDN Okuru

Hepinizin çok parası var anlaşılan, adamın parası yokmuş, almış bulunmuş, yardım istemiş. Bi küçümsemeler, bi ezmeler. Sanki hepiniz ceo'sunuz. Yorumlarınızı okudukça sinirim bozuldu.

by-faq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepinizin çok parası var anlaşılan, adamın parası yokmuş, almış bulunmuş, yardım istemiş. Bi küçümsemeler, bi ezmeler. Sanki hepiniz ceo'sunuz. Yorumlarınızı okudukça sinirim bozuldu.
    adam haklı ... Geçmiş olsun kardeş. Bu arada bi sorum olacak. Eğer bu işlerden anlayan varsa. Varsayıyorum elimize biyerden bu tarz yurtdışı bi telefon geçti s3 yada s4 neyse bu telefonun orjinal olup olmadığını anlamak için nelere bakmak gerekir ?

mekolac44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Benim babam kabeden sahte iPhone getirrti imeisine eski bi nokianınkini girmiş.Şu anda çalışıyor usta
    yaş kaç ??

Naaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

iyi olmuş , ee sizin gibiler olmasa uyanıklar nasıl geçinecek.

NeoDJV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çözümün bende

olympuskiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hocam kendi düşen ağlamaz 1000 TL'lik telefon ile 300-400 TL'lik telefonun sadece adları aynı diye her şeyini aynı zannedip almak fazla iyimserlik olmuş bir musibet bin nasihattan evladır.
    Konu olympuskiller tarafından (10-10-2013 Saat 10:04 ) değiştirilmiştir.

ikspi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çocuk varsa oynar

SDN Okuru

Arkadaşlar Bende s4 KORE malı var ama bu telefonda int ayarlarını desteklemior nasıl olcak bu yahu

SDN Okuru

Alıntı aagkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne konuda yardım istediğini pek anlayamadım ama şöyle söyleyeyim, telefonun işletim sistemini herhangi bir şekilde değiştiremez yada işlevselleştiremezsin,seninde dediğin gibi ya S3 görünümlü 3310 kullanmayı kabullenecek yada çin malı olmayan bi telefon alman gerekecek.

İşin zor,Ucuz etin yahnisi...
    İmkanı var Bilader degistirliyor. Mtk İşletim sistemi var bu telefonlarda
    flash atılıp desteklerse android'in dusuk surumlerını bile kullanabilirsin
    telefonda cpu ve ram mevcut

Arkadaslar tum telefonlar cin samsung dubai gibi yerlerde uretiliyor. Bu 200tlye s3 olaylari merdiven altindan pazarlanan urunler ureticisi belli değildir. Buyuzden imaisine bir nokianin numarasini verirler. Sen imei sorgulat sonra 3g deateklemeyen bir telefonun bir imaisi ise rootlayarak yeni imai gir

Cok gecmis olsun. Telefonunuzu satıp normal bir S3 almanız gerekmekte. Çin malı kalitesiz replika ürünleri hiçbir alanda kullanmamanızı öneririm.

SDN Okuru

Standart mantık

Alıntı tatar59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yahu akıl var mantık var kafanızda beyin var düşünmekte bedava kimse para istemio sizden düşünmek için. Bu telefon piyasada 1000 - 1500 tl arası satılırken sen gidip 500 liraya alırsan bu telefonu değil internete girmek kutunun içinden açılan telefon çıktıgına şükretmen gerek. Sadece mantık kur ya haberlere bile çıkıyo telefonun satış fiyatı artık sen hangi akılla gidip o parayı verip o telefonu alıyosunki. Paran yoksa bütçen düşükse samsung un aynı paraya android ve wifi li telefonları var onu alsaydın, sana yeterdi. Ülkede sağlıklı düşünebilen adam sayısı çok azaldı gibi geliyo bana hepimiz kaybettik sağlığı bukadar sorun yüzünden. Dubai malı varmış birebir aynıymış bırakın arkadas ya alıcağın s3 u 2 - 3 sene kullanıcaksan onu 1 sene kullanamıcaksın doğru düzgün hadi kullandın 2. sene kalıcak elinde ki bu süre zarfında bir sorun oluşşa telefon direk çöp.. Yani varya deselerki düşünmek mantık yürütmek parayla şu kdar para verin size bu yetenekleri vericez bizim insanımız dünyanın en zeki milleti olur yemin ediyorum. Alışverişte ucuz ürün her zaman size daha pahalıya gelir örneğin 50 liraya alıcağın bi ayakkabıyı 1 sene giyersin 150 liraya alıcagın bi ayakkabıyı 3 seneden fazla giyebilirsin... Çok değil ya biraz düşünün yeter.
    "50 tl'ye 1 sene giyilirse, 150 tl'ye 3 sene giyilir." Arkadaş tam bir mantık örneği sergilemiş, hem de çok değil biraz düşünmüş. cahilce yazılmış o kadar çok yorum var ki insan hangisine cevap vereceğini şaşırıyo. Ellerinizdeki telefonları çöpe attırıcak çok sayıda çinli telefon üreticisi var. Ama işte çok değil az düşününce insan en pahalısı en iyisi mantığıyla sömürülmekten kurtulamıyo.

arkadaş ne çin ne kore hiç bişeyleri iyi değil bunlardan telefon almayın bas bas bağırıyom ama hala çin malı telefon alıyolar ya arkadaş bunlar insanları aldatıyolar bunlarda android falan yok adi beş para etmez telefonlar satıyolar uzak durun kandırarak paraları gas pediyolar
    kore dediklerinde orjinal den bahsediyoalr samsung kore firması olduğu için

SDN Okuru

ben dubai malı ıphone 4s kullanıyorum hafızası az oluyor arada donma yapıyor bide kamerası iğrenç çekiyor başka bi farkı yok

Akoleroski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yerçekimsiz ortamda muz yiyim ama çilek tadı gelsin xD
    tanerkamber bunu beğendi.

Standart yardım

arkadaslar abıme hedıye bır telefon geldı telefonun markasının yazdıgı yerler kaldırılmıs ama bataryayı cıkarınca altında i9300 yazıyor bakıyorum hıc alakası yok dokunmatıgı hızı falan cok ıyı ama ne wifi var ne bırsey yuklenıyor hafızası 3 mb zaten hafıza kartını secıyorum yukleme yapılırken ızın verılmedı dıyo java dıye bı yer var oraya gırıyorum hafızalardan bırını sec dıyorum nesne yok 6 tane oyun yuklu telefonda ama kalkmıyor klavyesı zaten bı garıp android resmı ıle acılıyor ama androidle hıc alakası yok bu telefondan haberı olan bırılerı var mı ayrıca bır kısı bu telefondan satmak ıcın resımlerı paylasmıs herhalde o lınkıde attım aynen resımdekı gıbı markası kaldırılmıs ama bendekınde arkasındada samsung yazmıyor oda kaldırılmıs bi bilgi verirseniz sevinirim enayi modlarına falan gırmeye kalkmayın para verıp alamadım faceye gırıyor mesaj yazıyor arama yapıyor şeklı havaı ve bedava ama yınede bıraz ıslevı olsa ıyı olurdu

link: http://rawalpindi.olx.com.pk/samsung...-iid-483552350

wolkhy1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

adamlar 1000 tl ve üzeri para verip alıyor bi akıllı sen misin

SDN Okuru

Standart Dikkat!!!!!

Telefon mağazalarıda üçkağıtcı orjinal samsung s3 alsanda ambalaj içindeki orjinal bataryayı kulaklığı değiştiriyorlar yerine dandik pil ve kulaklık koyuyorlar dikkatli olun derim alırsanızda fatura arkasına kulaklığı ve bataryası orjinal diye yazı yazdırıp kaşe bastırın o zaman eşşek gibi verirler sıkıysa vermesinler anında nitelikli dolandırıcı ve sahtekarlıktan hapis ve para cezasına çarpılırlar bir dahada ticaret yapamazlar.

SDN Okuru

Standart kore malı

aynen kore malı gibisi yok hem ucuz hem kaliteliu

SDN Okuru

Exclamation

benim telimde çakma s3 ama maşşallah herşryim var netede giriyorum sizde sallamayın lan fakirlerde gidip orjinal alamaz yaaa

SDN Okuru

dostun sen hatayı baştan çin malı almakla yapmışsın galaksi s3 çin malı 50 ile 80 tl arası bir telefondur ve imei numarası adroid bir telefon imei li olması gerekiyor sen çin malını bir çöpe at bir daha almak istersen paran az ise kore malı al daha iyisini 300 .500 aşağı istersen dubai malı al bu telefonlar bende mevcut telefon numaram

SDN Okuru

offf ya dubai malıyla aralarında çok farkmı orjınalıyle?

SDN Okuru

sen einstein'ı bilir misin abi?

SDN Okuru

Thumbs up Tatar Özellikle Sen

tatar iyi güzel diyonda adam alıo 500 tlye bozulunca bir üst modeli alıp arkadaşlarına hava atıo + o orjinal telefonların ekran camı kırılsa bu telefonların fiyatı kadar bunuda düşünerek konuşunn

SDN Okuru

Thumbs up

Bende 1 ssenedir çin malı s3 kullanıyorum yani sahte s3; şimdi biz bu telefondan arkadaşlarada aldık hatta hanımada aldım(hanıma önce note 2 çakma ) almıştık. Tahtakalede bu sahtelerin en az 10 çeşidi var iyisini kötüsünü ayırt etmek gerekiyor haa şuda var satanda pek anlamıyor. 4 arkadaş aldığımız telefondanladan 2 si çaışıyor şuan hala. diğerleride pantolonda bozuldu herhangi bir koruma tedbiri allmadıklarından. hanıma aldığımız nnote 2 1 hafta sonra tırtladı gittimdeiştim s3 le. hanıma aldıiğım s3 2 ay sonra konuşma sesinde biraz problem yaşatmaya başladı ses az gelme filan neyse sonra hanım bunu sert bir şekilde yere düşürdü ekranı çatladı şuan oğlan oynnuyor...bendeki telefonda birçokkez düştü 2 aydır arka kamera çalışmıyor. 2 haftadırda şarz girişinde sorun oldu söktüm yaptım şarzı ama kamerayı beceremedim. telefonları alırken satan arkadaş birertanede yedek batarya vermişti bize şarzı az gidiyor diye. yani orjinali 1 gün kullanıyorsan bunda günde 2 batarya kullanıyorsun. Gelelim yazılıma ve donanıma. bende andorid 4.1.2 ve tüm oyunlar v.s google play sıkıntısız çalışıyor. örneğin çılgın muzlar oyunu oynayamıyorsun donuyor. ama candy crush gibi subway gibi oyunlarda sorun yok. clean master programını sık sık kullanmak zornda kalıyorum ayrıca. rami boşaltmak için. bazende çince abuk subuk program v.s yükleniyor kendi kendine. şimdi arkadaşlar olay şu tamamen şans meselesi birazda satıcının vicdanı. önerirmisin dersen önermem şans çünki. 300 tl almıştım şkür kullandım 1 yıldır. ekran kalitesi kamera kalitesi ram işlemci hepsi en az yarı yarıya farkediyor. orjinaliyle. ben bu teli alırken discoveryden haberimm olsa örneğin gider onu alırdım. şuan hanımda orjinal s4 var hanımla tartışıyoz ben onla oynuyorum diye yani zevk almak istiyosan orjinal al. sadece özellileri kullanim whatsap filan diosan çakma al ben s5 i bekleyecem yazın yeğenim amerikaya gidiyor gelene kadar dayanırsa telefonum sorun yok. tahtakale piyasasını araştırmadan netten filan çakma telefon almayın derim genelde zaten onlar gönderiyor. Not: pahalı telefon almadı diye aşağılayan arkadaşlar "her koyun kendi bacağından asılır" tercih meselesi olayı abartmayalım lütfen...

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)