Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 26 ile 50 ve 76
Like Tree1Beğeni

Galaxy S3 Google Play Store Sorunu

Samsung forumunda Galaxy S3 Google Play Store Sorunu konusunu incelemektesiniz.

arkadaşlar bendede o hata var hiç bir şekilde gitmiyo tüm yolları denedim başka yol varsa lütfen söyleyin ...

SDN Okuru

Standart hiç bir şekilde düzelmedi

arkadaşlar bendede o hata var hiç bir şekilde gitmiyo tüm yolları denedim başka yol varsa lütfen söyleyin

SDN Okuru

teşkkürler düzeldi benimki =)

SDN Okuru

Unhappy

arkadaşlar yardım edin 2 defa fabrika ayarlarına döndü yine de google play stora girmiyo

SDN Okuru

play store girnce bağlantrı yok tekrar dene diyor sorun ne acabab na bağlantısı istiyor arkadaşlatr

SDN Okuru

peki rehber falan silinir mi bunu yaparsak ?

SDN Okuru

Standart google play ücretli uygulama indirme problemim

arkadaslar ben ücretli bir uygulama aldım sevmedim geri ödeme ile ücreti geri aldım ama suan ücretli bir uygulama almak istediğimde hata veriyor indirmiyor yardımcı olurmusunuz

SDN Okuru

ya ben google play storedan indiriyorum ama telefon indirilenleri açmıyor.lütfen çözümünü söylermisinizzz

SDN Okuru

Talking teşekrler

çook teşekkürler google play store donuyordu fabrika ayarlarına donunce oldu

SDN Okuru

Standart lütfennn yardımmmm !!

arkadaşlar s3 mini kullanıyorum. ocak ayında almıştım. cok uygulama yukledıgmde arama sorunu oldu arama yapamıyorum telefon kapalı gözüküyor ne yapabılırm bılen bırı yardımcı olurmu?

SDN Okuru

Standart siliniyo mu???

bunu yaptık mı bişeyler siliniyo mu??

SDN Okuru

Standart ayarlar durduruldu sorunu

arkadaşlar bendeki sorun şu tuş kilidi otomatik olarak kapanmıyo açık kalıyo ve şarzım boşa tükeniyo bir diğer sorun uygulama yöneticisine giriyom sonra ekran donuyo ayarlar durduruldu diyor ne yapmam lazım tşk ismim serkan yardımcı olursanız sevinirim

SDN Okuru

Tesekkur ederim aynen uyguladim hersey duzeldi

rekrar tesekkurler

meraba arkadaşlar samsung galaxy s3mini aldım spot garantisiz yani 300 tl.tlffn çok güzel herşeyi orjinal fakay google playerden mesela facebook indirmeye kalkıyorum hata veriyor bunun gibi birkaç oldu. birde telefonla konuşurken karşı tarafın sesi çok az geliyor.bu konuda bilgisi olan varmı şimdiden teşekürler

SDN Okuru

Merhaba Arkadaşlar Benim Samsung Galaxy Ace Var Goggle Play Stor a Girmiyo Ne Önerirsiniz Link Verebilirmisiniz. Şimdiden Teşekkürler.

SDN Okuru

Standart Google Play Store YOOOkkk !

Mrb arkadaşlar ben bugün çakma s4 dediklerinden aldım ve samsung apps var ona girmiyor ve google play store yok onu nasıl elde edebilirim. Ben bu merede nasıl uygulama yüklücem. Acayip sinir bastı.

SDN Okuru

Maalesef google play store durdu hatasinin kesin çözümü mevcuttur. Ben bizzat keşfettim ve yaptim

SDN Okuru

Unhappy yardım

ya arkadaşlar sizden riçaam ya biri beni aradığı zaman ben cvp vermeden telefon kendiliğinden cvp veriyor bi yardımcı olasanız da

SDN Okuru

Standart Karşıyakalı

Çok teşekkürler

SDN Okuru

Standart s3

hepsini yaptım ama hala giremiyorum başka bi çözüm yolu yok mu bunun nasıl giriş yapacağım bağlantı yok diyo hiç açmıyor

SDN Okuru

Standart galxy s3

bnm telefonda galaxy s3 mini aynı sey bndede oldu yeni aldım google play store yüzünden yazılım attı

SDN Okuru

Meraba arkadaslar ben line programı sildim google play sorunu verdi google play durduruldu diye tamam dedim ama tekrar tekrar cıktı bunun çözümünü biliyormusunuz marka s3 telefonun

SDN Okuru

Allah razı olsun.

SDN Okuru

Standart sena

samsung galaxy s3 kullanıyorum mobil veriyi açıyorum yardım tepsisinde aktif ama açılmıyor mobil veri yardımcı olurmusunuz
    ?

SDN Okuru

Standart Google play store girilmiyor

normalde benım google play store giriyordu 2 gundur durduruldu fln dedı o cıkınca tlfn donuodu smdı hıcbı sekılde grmıo nasıl duzeltebılırım

SDN Okuru

arkadaşlar benim s3 minim var ama google play store girdiğimde hemen kapatıyor sonra google ilgili bir yazı çıkartıyor sorun olarak ne yapabilirim yardımcı olur musunuz yada illla fabrika ayarları şart mı?

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)