Kore malı galaxy s3

Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 9 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 224
Like Tree15Beğeni

Konu: Kore malı galaxy s3

Standart Kore malı galaxy s3

arkadaşlar kore malı galaxy s3 hakkında bilgi verebilecek olan var mı? mesela gerçekten denildiği gibi orjinalle birebir mi ekran kalitesi yada pop-up özelliği var mı?kullanıcı arkadaşlar tavsiye ediyormusunuz ve ortalama kaç tl verilibilir bu telefona yardımcı olrsanız sevinirim

samsung zaten Kore malı
    mayten, mustang, senininternetin ve 8 diğerleri bunu beğendiler...

Alıntı desperado64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    samsung zaten Kore malı
    öyle öylede s3 orjinal vietnamda üretiliyor

|SeYYaH| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı azad3521 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öyle öylede s3 orjinal vietnamda üretiliyor

kim demiş onu ya, hiç zannetmiyorum.

ne yani şimdi vietnamda üretilen s3 hakiki olacak, ama kendi vatanında üretilen sahte olacak, olacak iş mi bu şimdi!

biri galiba bişeyleri karıştırmış olmalı arkadaşım, ki size yanlış bilgi vermişler olmalı...

Standart ...

Alıntı |SeYYaH| Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kim demiş onu ya, hiç zannetmiyorum.

ne yani şimdi vietnamda üretilen s3 hakiki olacak, ama kendi vatanında üretilen sahte olacak, olacak iş mi bu şimdi!

biri galiba bişeyleri karıştırmış olmalı arkadaşım, ki size yanlış bilgi vermişler olmalı...
    arkadaşım bir araştır sen öyle ezbere konuşma yaw
    Konu azad3521 tarafından (15-01-2013 Saat 11:06 ) değiştirilmiştir. Sebep: ...

SDN Okuru

Arkadaşım Orjinal güney kore üretimi bazı samsung galaxy s3 modelleri vardır. bunlar global olarak sunulmadı. Yada avrupa pazarına sunulmadı. Avrupa pazarına sunulan mesela iki çekirdekli işlemcili ve 2gb ramli olan model. türkiye ve global pazarda ise 4 çekirdekli 1gb ramli model. Fakat bazen samsung kendi memleketine torpil geçebiliyor. ufak detay farklılıkları ve bazı sorunlar oluşabilme ihtimalide olsa örneğin orjinal güney kore üretimli SHV-210 L/K/S modelleri aralarında küçük farklılıklarla bir çok pazardaki S3 ten daha iyidir. örneğin SHV 210 L modeli hem 4 çekirdekli işlemci hemde 2gb ram barındırmaktadır. Yani ülkesinde bu işin membaasında herzaman daha iyi ara bant modelleri çıkabilmektedir.

SDN Okuru

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım Orjinal güney kore üretimi bazı samsung galaxy s3 modelleri vardır. bunlar global olarak sunulmadı. Yada avrupa pazarına sunulmadı. Avrupa pazarına sunulan mesela iki çekirdekli işlemcili ve 2gb ramli olan model. türkiye ve global pazarda ise 4 çekirdekli 1gb ramli model. Fakat bazen samsung kendi memleketine torpil geçebiliyor. ufak detay farklılıkları ve bazı sorunlar oluşabilme ihtimalide olsa örneğin orjinal güney kore üretimli SHV-210 L/K/S modelleri aralarında küçük farklılıklarla bir çok pazardaki S3 ten daha iyidir. örneğin SHV 210 L modeli hem 4 çekirdekli işlemci hemde 2gb ram barındırmaktadır. Yani ülkesinde bu işin membaasında herzaman daha iyi ara bant modelleri çıkabilmektedir.
    teşekkür ederim bilgilendirmeen için ya bi telefon alacaktım adam 1000adet koreden ithal ettiklerini kesinlikle çakma olmadığını söyledi ve garanti veriyoorlar fatura kesiyorlar 600tl deyince ben güvenemeyip geri çekildim sence bu fiyata olur mu

O fiyat zor. S3 ilk çıktığında bi arkadaş koreye gitmişti. Türk parası ile 1000 liraya geliyor demişti. Dikkatli ol bence.adam neden o fiyata satsın.Sen satarmıydın

SDN Okuru

ben aldım ve kullanıyorum mukemmel sıfır fark tavsıye ederım
    cemal058 bunu beğendi.

SDN Okuru

Standart .........

ne kadar süredir kullanıyorsunuz acaba? ve hangi siteden aldınız link atarmısınız?

SDN Okuru

Standart llll

aynen nasıl bişe hızı felan iymi

SDN Okuru

ben kore malı s3 aldım ve son derece memnunum herkese tavsiye sadece orjinali ile kamera farkı ve ekran kalitesi biraz düşük kore malı s3 ün şuanki piyasadaki fiyatı 450 tl ben çok menmunum ve herkese tavsiye ederim

SDN Okuru

arkadaşlar bende aldım fakat benim çocuk oynarken telefon iptal oldu ne şebekeyi tanıyor nede türkçe oluyor bilen birisi varsa yardım edebilirmi

SDN Okuru

Question ff

kapanma durumu oluyo mu kore malı s3lerde bi de internete giriyo mu sıkıntı yaşatıyomu bilgi alailirmiyimm.

django - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşlar kesinlikle sorun olacaktır ucuz etin yahnisi hesabı

acer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kore malı falan da değildir çakma s3 tür onlar çin üretimi. Alırsanız üstüne bir de soğuk su için iyi gelir.
    XTİMURX ve aschil bunu beğendiler.

SDN Okuru

Standart çin malı değil emin olun kullanıyorum mükemmel

kesinlikle orjinal maldır tabi alacağınız adamada bağlı bağzıları dalevereyi yapıyor benim bildiğim istanbulda bir çocuk var bire bir ve çokta sitabil kesinlikle çin malı değil bu fiyatlar neden düşük diye soracak olursanız siz birtane alıyorken herifler binlerce malı çekiyor onlarda az karla çok satıştan para vuruyorlar olay bu tabikide garanti varmı derseniz yok bir hafta ama adamına göre değişiyor dediğimgibi

erenkaragul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

samsung orjinal parcali kore mali birde samsung yan sanayi kore mali var bilmeden konusmayın yan sanayi olanlar daha ucuz islemci falan birebir fakat bazi uygulmalar yok sorun orada ayrıca imei numarasindan yan sanayi oldugu anlasiliyor digerleri aynı

SDN Okuru

walla ben wawe 2 aldım gecen sene 100 defa aldım elımden hiç sorun cıkmadı bence suana kadar en saqlam ve kullanıslı telefon vawe2 bence

HeroGaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben oldum olalı Kaçak Telefon kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım şimdiye kadar. Kaçak Galaxy s3 al derim 600-700 tlye bulabilirsin rahat...

SDN Okuru

Standart yardın

bendede var ama nasıl türkeçe yapacagımı bilmiyorum

SDN Okuru

Standart yardım lutfen

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben aldım ve kullanıyorum mukemmel sıfır fark tavsıye ederım
    mrb bende kore malı s3 telefon almayı dusnuyor akrabam aldı mukemmel telefon ekranı cok hızlı ve kamerası cok guzel net cekıyor aldıgı yer orjınal demıs ama garantısı yok sadece kapnmaya karsı garantı verıyrlar sızındemı bu sekılde acba??bırde orjınal olanıyla butun ozellıklerı falan aynımı cvp yazarsanız cok sevınırm

SDN Okuru

Standart blgi

arkadaşlar bendede var ama mesaj yazarken her açışta abcden türkçeyedönüyor elle yazma olarak giriyo kendi kendine nasıl yapablrm aynı kalması için

SDN Okuru

Standart yardım

mrb valla sızın srunuza cvp veremıycm cunku almdım daha orjınal olanla kore malı ozlellıklerı aynımı acba bılgı verırımısnz sıze zahmet lutfen

SDN Okuru

Arkadaşlar benimde arkadaşım Galaxy s3 almış 500 TL ye arkasında Made in korea yazıyormuş ve birebir orjinal diyor kamerası dokunmatiği hiç bir sorunu yok tek sorun tel 32 gb yazarken 4 gb hafızasının olması bende almayı düşünüyorum sizde almalımıyım nasıl bu kore malları

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)