Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
4. Sayfa - Toplam 9 Sayfa var BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 76 ile 100 ve 211
Like Tree15Beğeni

Kore malı galaxy s3

Samsung forumunda Kore malı galaxy s3 konusunu incelemektesiniz.

beyler ben note 2 aldım kore malı çakma felan demişsiniz ama orjinalinden daha orjinal duruyor bi arkadaşın dedigi gibi hafıza az felanda deil 16 gb hiç bir özellik eksik deil ...

SDN Okuru

beyler ben note 2 aldım kore malı çakma felan demişsiniz ama orjinalinden daha orjinal duruyor bi arkadaşın dedigi gibi hafıza az felanda deil 16 gb hiç bir özellik eksik deil gayet de memnumun

SDN Okuru

Standart kore s3

arkadaşlar şuan galaxy s3 kore malı kullanıyorum çokta memnunum tavsiye ederim her şey birebir orjinaldir kim ne diyorsa fazla kafayı takmayın inanın aldığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız

SDN Okuru

Thumbs up

ben s3 mini aldım korea mali sadece kamerası düşük dokunmatık hızlı et ve tırnakla la yonlendirebilirsiniz diger cın mali teller gibi sadece tırnak degil ben romanyadan 100 euro ya aldım yaklaşık 230 tl cıvarı tabi kutusunda sıfır aldım ben memnunum sadece dedigim gibi kamerası zayıf ve android işletim sistemi yok ben memnnunum arkadaşlar size öneririm YSF

kore malı s3 orjinal olmazmı ya ? nasıl çakma kore malı olabiliyor ki

SDN Okuru

arkadaşlar orjinalinde mavi ışık spotunda ise yeşil ışık yanıyo ben ankarada oturuyorum çok tanıdığım aldı çok iyi bende alcam bi kaç güne kadar alın yannyyy

BRuTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Samsungun 3 tane fabrikasi var cin vietnam kore eger bu fabrikalardan birinde yapildiysa %100 orjinaldir fakat samsung sunu yapiyor kendi ulkesinde ki telefonlarin ozellikleti daha iyi oluyor ram falan fazla oluyor

SDN Okuru

selamınaleyküm samsung note 2 repikasını kore malı olnını nerden veya nasıl sipariş edebıliriz bilgi verirseniz sevinirim ...

SDN Okuru

Arkadaşlar; aradığınız telefondan Ağrı'da bolca var. Hemde 380 tl. fiyata. Bende meraklısı değildim ama nasıl olduysa aldım. Aldıktan sonra bir kaç foto çektim. Kaliteside azımsanmayacak kadar iyi. Ancak daha sonra kamerası bozuldu yani açılmıyor. Tamirciye sordum Bir uygulama yüklemek lazım o da 20 TL. Satıcı satarken bir şey olursa gel diyor, sonra gidince sen bozmuşsun kardeşim diyor; bu Ağrılılarda da hiç ahlak yok. Esnaflık desen hiç mi hiç yok. Almayı düşünenlere burdan duyurulur. Almadan önce satıcının ne kullandığına bakın. O orjinal kullanıyorsa sizinde ondan daha çok paranız olduğunu düşünüyorsanız alın ve güle güle kullanın derim...

SDN Okuru

kore mali telefon interneti nsl yapiliyor yrdmci olurmusunuz

Ben kullanıyordum çakma s3 . Sakın alma kardeşım çok aşırı yavaş .

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Zaten android degilmı ? kasar sonucta

SDN Okuru

Standart sizce sorun olur mu?

yaa bende alacağım 500tl ye adamların dükkanı var sadece garanti yok..ayrıca diyolarki hiç bir özellik farklı değil ve yurtdışından ithal ..edit : elazığ

SDN Okuru

Ya allahaşkına biraz mantıklı olun. ADamlar üretmiş birebir görüntüsünü içine atmışlar android 4.2 sürümünü bi de touchwiz tamm al sana s4 s3 bizim akıllılarda yiyolar yok kore malıymış yok bilmem ne iphone bile çinde üretiliyor nerde üretildği önemli mi sonuçta çakma işte

SDN Okuru

Kore malımı aldınn ??

SDN Okuru

Thumbs up seni seviyorum

samsun zaten güney kore ama samsun telefonlarını çook seviyorum

SDN Okuru

Standart Dikkat!

beylerrr S3 ler 700 ´900 tL arasi 150 - 200 tl arasi bulursaniz ozellikleri iyise wifi android falan varsa kacirmadan alin...

akıl var mantık var sizde yoksa neyapalım koreli bir şirket kendi vatanına sahte vietnam ve diğer ülkelere gerçek s3 dağıtacak aşırı derecede saçma ama şöyle olabilir çin malı koredede satılabilir ve sen gidip çinmalı çin malı s3 koreden alırsan o çakma olur sen ezbere koşuyorsun kardeşim her okuduğuna inanma

Msfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kore malı nedir abi ya ? Bizim Türklerdeki akıl hiç bi millette yok.Millet baktı ki Çin malı deyince kaçıyor.Şimdi Dubai Malı, Kore malı vs diye acayip şeyler icat ediyorlar.Bu telefonları hepsi bildiğimiz ÇİN MALIDIR.Akıl var mantık var.Samsung'un kendi orjinal telefonları bile Çin'de üretilirken bu çakma telefonlar nasıl Kore'de üretilsin.Çöpe atılacak paranız varsa alın o telefonları.
    aschil bunu beğendi.

SDN Okuru

Standart yardımcı olurmusunuz

Arkadaşlar bende bi siteden 199 tl ye kore mali s3 mini sipariş ettim adamlar aradi falan görüştüm face de rekamlari var stok malari satii olurmusunuz

galaxy s3 mini aldım androidtelefonal.com dan dedıklerı gıbı cıktı gayet guzel hızlı almanızı tavsıye ederım bende

Alıntı FLStudio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Millet tezgahı açmış bile
    Konu Mehmet.Yildiz tarafından (18-08-2013 Saat 20:03 ) değiştirilmiştir. Sebep: alıntı düzenlendi.

SDN Okuru

Standart çin malı samsung galaxsy s3

bendede var ama şarjı dolmyor
    kaç paraya veya nasıl yapılır

SDN Okuru

arkadaslar ben de almayı dusunuyorum nerden alabılırım bı soylermısınız

SDN Okuru

Cool ?

arkadaşlar ben dun bıtane aldım dayım telefoncu ondan ıstedımm hiç farkı yok bırebır aynı muthiş bı telefon alın kaçırmayınn orjınalıne bı suru para bayılmaktansa bunu alın herşeyi var androıd wifi kamera da guzell hafıza 16 gb ve hafıza kartı yerıde var kaçırmayınn

SDN Okuru

galaxy I9000 aldım oyun indiriyorum gircem [ kapatmaya zorla ] diye bi iletti geliyo sonrada oyundan atıyor yardımcı olursanız cook memnun olurum tşkler

SDN Okuru

Arkadaşlar kore malı s3 almak isteyen ulaşşın 250 lira 0 kutu içi 2 yıl garantili konya

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)