Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
3. Sayfa - Toplam 9 Sayfa var BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 51 ile 75 ve 210
Like Tree15Beğeni

Kore malı galaxy s3

Samsung forumunda Kore malı galaxy s3 konusunu incelemektesiniz.

Arkadaşlar bilmeden konuşmayın ben aldım kore malı s3 400 tl ye 6 aydır kullanıyorum. Hiç bi farkı yok youtubeye giriyor android 4.00 face google video oyun her türlü açılıyor tek ...

SDN Okuru

Standart S iii

Arkadaşlar bilmeden konuşmayın ben aldım kore malı s3 400 tl ye 6 aydır kullanıyorum. Hiç bi farkı yok youtubeye giriyor android 4.00 face google video oyun her türlü açılıyor tek şey yansanayi mallar ağarlıklı bi telefon ve 4 çekirdek 2 gb ram 8 gb hafıza kamerasıda 5 mp flası falan aynı bi sorun yok 1 e bir kimse farkedemez bile kore malı olduğunu gerçi zaten s3 kore malı

SDN Okuru

toplam mallarbunlar arkadaslar ama oparaya kullanılır guzelde bende yarın alcam bıraz kullandım ekranı ve dokunmatıgı orjınal arka kapagı ve bataeyası dandık bıraz ama orjın bı kapak takınca super gorunuyor

SDN Okuru

450 tl aynı özelliklerde olan bi telefon ayarlayabılırım

SDN Okuru

Unhappy

bende aldım ama wifi yok galiba bulamıyorum nerede acaba bu wifi

SDN Okuru

ben kore malı galaxys3 aldm 400 tl ye çok bi farkı yok sadece hafızası biraz düşük diğer bütün özellekleri aynı android ekran fotoğrafı da çekiyo bi kere yanlışlkla çektim ama nasıl çektiğimi bulamadm bi de bazı uygulamaları açmıo ama genelini yükleyebiliyorum interneti de gayet iyi herhangi bi siteden videoları rahatlıkla açabiliyorum çok memnunum herkeze tavsiye ederim ama heryerdeki aynı olmuyo iyi olanını bulmak lazım ankaradaki arkadaşlara yardımcı olabilirim

SDN Okuru

Standart galaxi s3 kore malı

sizce glaxi s3 kore malı alsam elimde patlarmı soru çıkarmı?

SDN Okuru

kardeşim bahsettiğin bu telefn nerede acaba yardımcı olurmusun ?

SDN Okuru

arkadaşlar hiç sorun falan olmuyor,kapanma falanda yok öyle bişey olursa 20 tl veriyorsun açıyorlar internet ayarlarınıda 5tl ye yapıyolar

SDN Okuru

ya ben gaziantepte oturuyorum tustik çarşıdan iphone 5 aldım (androidli 4.1) birz garip geliyo rm ini hızını nası ögrenicem adam deiştirirse s3 almayı düşünüyorum veya note 8 e gidiyorum ben memnunun 1.900 note 2 aldık arka kamerası aynı diye bilirim ama ön güneş ışıgını fn ayaarlaman lazım o kötü gta 3 yükledik açmıyo bilmiyorum note 2 alsam yani adam degiştirse gta 3 fln oynuya bilirim deilmi

Artvincenter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çin değilse tayvan kore japon hepsi olur ama özünden şaşmanyın bence yada daha uygun telefon kullanın.

SDN Okuru

ya klavyeden sorun dan dolayı tekrar yazıyorum ben 8 e gidiyorum gaziantepte trustik çarşı diye bir yer var ordan iphone 5 aldım android 4.1 var bunun ram ini ve ghz veya mhz sini nası örene bilirim 400 lira peşine aldım subway sorf oynamıştım kasdı adama desek ordaki note 2 veya s3 ile degişim yapaarmı sizce gta 3 u de yükledim iphone 5 e kapattı hemen açmıyo bile neden dir ne yapmam lazım açması için çünkü arkadaşım onu t 20 de açıyo

SDN Okuru

arkadaşlar kore malı dediginiz şeyler den almalımıyım 3 ay kulanmak için ne dersiniz yoksa yakınından geçmiymi

SDN Okuru

arkadaşlar bende mardinden aldım kore malı gayet memnunum oyunlarda internette bi sıkıntı yok kamerasıda ideal bi durumda 1gb ramm 16gb hafıza var tek sorun batarya az gidiyordu yeni batarya aldım kalın geldi bende arka kapağı kullanmıyorum kılıf var o sekilde takılıyorum şu anda hiç bir problem yok ayrıca telin en güzel özelliği kendi üzerinden imei atabiliyorsun kapandığında tavsiye ederim

SDN Okuru

Arkadaşlar ben de almayı düşünüyorum kore malı s3 ama indirim yapmış sanırım adam 420 liraya satıyor sizce orjinaliyle birebir olur mu ve de adam elinize geçtikten sonra 1 yıl garanti de veriyor son 3 günü kalmış bana bilgi verebilir misiniz acaba ?

SDN Okuru

Standart Hizmetler nerede acaba ?

Canım bende de yok telefoncuya sordum Çin malı olduğu için olmaz dediler maalesef Birde eğer biliyorsanız hizmetler adlı bölüm nerede ya

SDN Okuru

benim elimde var bitane de hiç kullanılmamış kore malı s3 350 satıyorum almak isteyen var mı

SDN Okuru

hangi ildesin

SDN Okuru

Çakma Sakın Almayın Bence !!

SDN Okuru

bendede s3 kore malı var ama şarjı çok çabuk bitiyor ayrıca kamera da çözünürlük çok kötü napabilirim

her yerde şubeleri var üretme işletmeleri var tek vietnamda tek korede diye birşey yok heryerde üretiliyor samsungun izin verdiği

SDN Okuru

bnde karne hediyesi olarak 180 tlye alıcam samsung galaxy s3 fakat biraz kafa karışık wifi var ı yok mu dokunmatik çözünürlüğü nasıl lütfen yardıcı olu musunnuz?

SDN Okuru

avrupada s 3 fiyatı ne kadar bilen varsa söylesin lütfen

SDN Okuru

Aralarında ekran farkıvar. Hafızasıda 512 mb yani telefonun beyni. Içinde dahili diye baka bi bellek daha var orijinalinde 16 gb 11 i kendi beyni uygulamalar falan oraya kayıt yapılıyo bide internete girince aşırı ısınıyo

SDN Okuru

470 liraya satıyormussun ojinal garantilimi kore malımı sattıgın alet

SDN Okuru

nasıl alabiliriz tavsiye ettiğiniz biyer war mı

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 konuk)