Samsung Galaxy S3 Mini Kullanıcılar Kulübü

Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 60
Like Tree3Beğeni

Konu: Samsung Galaxy S3 Mini Kullanıcılar Kulübü

Standart Samsung Galaxy S3 Mini Kullanıcılar Kulübü

İnceleme: Samsung Galaxy S3 Mini
    Galaxy S3'ün küçük kardeşi Galaxy S3 Mini, tüm detaylarıyla incelememizde.
    Samsung'un milyonlarca satan Galaxy S3 modelinin piyasaya çıkmasının üzerinden yaklaşık 8 ay geçti. Bizler Galaxy S3'ün önüne geçecek bir amiral gemisi beklerken Galaxy S3 Mini ortaya çıktı. Spekülasyonlara dayalı haberlerle kullanıcıları heyecanlandıran Galaxy S3 Mini, resmi duyuruyla birlikte biraz hayal kırıklığı yaratsa da, kendi klasmanında iddialı bir akıllı telefon olarak karşımızda.

Kısa bir süre önce ofisimize ulaşan Galaxy S3 Mini'nin detaylarını bu incelemede sizlere aktaracağız. Bakalım bu minik Galaxy S3 bizlere neler vaat ediyor.

Tasarım

Galaxy S3 Mini, ilk bakış itibarıyla Galaxy S3'ün aynısının küçültülmüş hali gibi görünüyor. Detaylara inildiğinde, ağabeyine oranla biraz daha tombul bir yapıda olduğu dikkat çeken Galaxy S3 Mini, 111,5 gram ağırlığa ve 9,9mm kalınlığa sahip.

Galaxy S3 Mini, tıpkı ağabeyi gibi parlak polikarbonat kasaya sahip. Telefon ele rahatlıkla oturuyor, kayıp düşecekmiş hissi oluşturmuyor. Bu kasa bazı kullanıcılar tarafından ağır eleştiriler alıyor olsa da, bizce genel olarak şık görünüyor.

Telefona karşıdan baktığımızda ilk dikkatimizi çeken öge; 4 inç boyutlu ekran ve bu ekranı koruyan yuvarlak hatlı Corning Gorilla Glass 2 ekran camı oluyor.

Galaxy S3 Mini'nin camı çizilmeye ve kırılmaya dayanıklı yapıya sahip. Bu doğrultuda telefonu kullanırken -kılcal çizikler hariç- çiziklerden korkmanıza gerek yok.

Ekranın üst kısmında ön kamera, yakınlık sensörü, ortam ışığı sensörü ve ahize yer alıyor.

Alt kısımdaysa yine Galaxy S3'te olduğu gibi iki dokunmatik, bir fiziksel fonksiyon tuşu bulunuyor.

Fiziksel fonksiyon tuşunun basış hissi ve konumu sorunsuz, ancak tuşun yassı yapıda olması bazı durumlarda basmayı zorlaştırıyor.

FLASH PLAYER

Bazı arkadaşlar İnternetteki videoları izleyemiyor
    Bunun için flash player linkini veriyoruz.
    İNDİR
    Konu Mai Nai tarafından (12-01-2013 Saat 21:36 ) değiştirilmiştir.
    Cns_1903 bunu beğendi.

h@y@let - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Söylendiği gibi piksel sorunu yok telefonda. Pikselleri saymak için ekranı gözünüze sokmanız gerek ki o şekilde bile pek mümkün değil

performans olarakta yeterli seviyede. Herhangi bir kasma yavaşlama yok.

android 4.1.2 güncellemeside bölge bölge yayınlanmaya başladı. Cihazı rootlayıp tam anlamıyla kişiselleştirildiğinde tadından yenmez

yazılım olarakta özellikleri gayet yeterli ve akıcı.

Benide Al Süper Telefon Çok Memmunum Telefonumdan
    Tek Sorun Şarj Onada Alıştık Artık

h@y@let - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İncelemede yazan bir hatayı düzeltmek istiyorum. S3 mini gorilla glass ekrana sahip değil.

Alıntı h@y@let Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İncelemede yazan bir hatayı düzeltmek istiyorum. S3 mini gorilla glass ekrana sahip değil.
    Neye sahip?

SDN Okuru

amoled ekrana sahip

SDN Okuru

bu telofonu kies olmadan nasıl modem yapıyoruz...

SDN Okuru

har3 Emek hırsızlığı yaptığın için teşekkür ederim. Bir fotoğrafını bile değiştirmeden mesela Flash Player gibi. Konuyu (ç)alıntı bir şekilde aktarmışsın ShiftDelete'ye.

SDN Okuru

Standart mesaj taşıma ve klasör sorunu

ya başka teldeki klasörümdeki mesajları nasıl bu telefona aktarıcam ?

__kadıköyRAP__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    har3 Emek hırsızlığı yaptığın için teşekkür ederim. Bir fotoğrafını bile değiştirmeden mesela Flash Player gibi. Konuyu (ç)alıntı bir şekilde aktarmışsın ShiftDelete'ye.
    adam haklı

http://www.techno-labs.com/1/37308/1...y_S3_Mini.html
    nedim37 bunu beğendi.

SDN Okuru

Standart Flash player

arkadaşlar biz şimdi FLASH video ve dosyaları izliyemezmiyiz

SDN Okuru

Nevzat şarj sorunu yokkki gerçekten mesajlaşıyorum internete giriyorum müzik dinliyorum ama telefonumun şarjı beni 2 gün idare ediyor çok memnunum arkadaşlar ama sadece bi sorun var interneti açınca çok para yiyor onuda sınırsız yaparsanız gel keyfim gel iyi almışım Tavsiye ederim 2 renk seceneği var 1. çakıl mavisi 2. mermer beyazı
    en güzeli mermer beyazı

Arkadaşlar arama yada çağrı geldiğinde diyelimki görmedik yada duymadık uyarı led ışığı yanmıyor bu cihazın ayarlarda da göremedim varmı bilgisi olan.

SDN Okuru

Standart Genel Bakış :)

Telefonu yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Oyunu abartmadığınız sürece şarjında sıkıntı yok. Bildirim ışığı yok fakat akıllı uyarı var sms,cevapsız çağrı vb. aldığınızda duymadığınızda telefonu elinize aldığında titriyor. Flaş'ı insanda geçici bir körlüğe neden oluyor Kamerası güzel. Görüntü kalitesi muazzam ekranına baktıktan sonra elinize başka bi telefon aldığınızda görüntü kalitesi arasındaki farkı rahatlıkla görebiliyosunuz Sesi yok denecek kadar az tek eksisi o benim gözümde

SDN Okuru

kısmetse yarın alıcam sizce nasıl telefon fiyatına göre güzelmi bu fiyatta en güzel telefonlardan birimi sizce baska önerebileceginiz bir telefon varmı veyaa

SDN Okuru

arkadaslar bende almayı dusunuyorum ama kararsızım ya ekranı ufak gelıyor bana derste oyun oynayacak kadar ıdare edermı 800-900 baska tel tavsıye edermısnız

Reus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar s3 mini de hafıza kartına uygulama yüklenebiliyormu? Bazı forum sitelerinde uygulama yüklenmiyor program olması gerekiyor diyorlar.

SDN Okuru

Standart ekrem

ayni fiyata motorola razr var daha iyi bence...

SDN Okuru

gece fotograf çekmek için flaşı var mı

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gece fotograf çekmek için flaşı var mı
    Var flashsiz telefon mu olur bu devirde
    adammısınız bunu beğendi.

SDN Okuru

Standart s3 mini

p tesi almayı dusunuyorum piyasada 999 ve 850 liraya 2 farklı fiyat var acaba aradaki farklılıklar nedir ?

SDN Okuru

şarj sorunu var çok çabuk bitiyor ama bence kibar bir telefon taşıması kolay internete girişi güzel

SDN Okuru

Android 4.1.2 sürümüne geciremedim kies sürekli en güncel yazılım yüklü diyor rootsuz ve garanti kapsamından cıkmadan nasıl yapabilirim ?

SDN Okuru

Arkadaşlar, telefon daha önce kilit ekranındayken dokununca dalga efekti çıkıyordu. Ama bu 4.1.2 güncellemesinden sonra kayboldu. Acaba bir ayarı falan mı var?

SDN Okuru

aga benimde güncel gelmedi kiestede son sürüm yazıyo otadada napıcağımı bilmiyom sahte telefonmu aldık naptık

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)