Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 59
Like Tree2Beğeni

Samsung Galaxy S3 İkinci El Fiyatları Lütfen Bakın

Samsung forumunda Samsung Galaxy S3 İkinci El Fiyatları Lütfen Bakın konusunu incelemektesiniz.

Arkadaşlar, çekilişten samsung galaxy s3 çıktı. Ürün elimde kutusunu hiç açmadım, bunu ne kadar fiyata satabilirim... Düşüncem şu, satıp s3 mini almak ve eğer iki yüz üç yüz lira artarsa ...

msxlabs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Samsung Galaxy S3 İkinci El Fiyatları Lütfen Bakın

Arkadaşlar, çekilişten samsung galaxy s3 çıktı. Ürün elimde kutusunu hiç açmadım, bunu ne kadar fiyata satabilirim... Düşüncem şu, satıp s3 mini almak ve eğer iki yüz üç yüz lira artarsa onunlada sevgililer gününde bir şey almak istiyorum... Kutusu açılmadığı için uygun bir fiyata elden çıkarır mıyım telefonu?

1400 e satarsın rahat kvk telpa vs garantiliyse ithalatçi garantiliyse 1200 e satarsın

SDN Okuru

ben alalacam ama daha uygun fiyat bulamadım 1000 ya da 1200 gibi bütçem var

SDN Okuru

Standart galaxy s3

ben satıyorum 1 ay kullanlmş garantili herşeyi var sapasağlam telefon 1000 ile 1100 arası bi rakam istiyorum

SDN Okuru

Standart galaxy s3

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben satıyorum 1 ay kullanlmş garantili herşeyi var sapasağlam telefon 1000 ile 1100 arası bi rakam istiyorum
    telefon numaranı yada mail adresini yazarsan konuşalım....

Ne renk ve kaç GB lık garanti durumu nedir???

SDN Okuru

Alıntı msxlabs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, çekilişten samsung galaxy s3 çıktı. Ürün elimde kutusunu hiç açmadım, bunu ne kadar fiyata satabilirim... Düşüncem şu, satıp s3 mini almak ve eğer iki yüz üç yüz lira artarsa onunlada sevgililer gününde bir şey almak istiyorum... Kutusu açılmadığı için uygun bir fiyata elden çıkarır mıyım telefonu?
    cihaz hala duruyor mu

msxlabs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cihaz hala duruyor mu
    Telefon elimden çıktı...

SDN Okuru

Standart acil satılık

arkadaslar samsung s3 telefonumu 1000 tl ye satmak istiyorum 2 sene garantisi bir sene sigortası var teknosadan aldım hic bir sorunu yoktur almak isteyen arkadaslar lütfen arasın teşekkür ederim 0539 930 12 53

arkadaslar maddi sıkıntılardan dolayı bende s3 telefonumu satıyorum.fiyat olarak 1150 tl istiyorum.telefonum 2 aylık üzerinde çizik dahi yok.beyaz renk.faturası garanti belgesi vs.herseyi var.ayrıca kullandığım orginal kılıfınıda yanında hediye olarak vericem.ilgilenenler akn_poligon@hotmail.com adresine mail atabilir..

SDN Okuru

nerden satıyorsun garantisi varmı son ne olur

SDN Okuru

galaksi s3 satıyorum 950 tl vergi ödeme borclarım var satmak zorunda kaldım tlim çok temiz ama borçlarımı ödemezsem icra gelecek satmak zorunda kaldım tl

S3 64 gb satiyorum yurt disi almanyadan aldim 3 sene garantisi vardi 2,5 sene kaldi ne kadar eder

SDN Okuru

sattınızmı telefonu

SDN Okuru

temiz galaxy s3 var 1000tl

SDN Okuru

Talking mrb

urun elinizde ise 950 tl nakit verebilirim
    emrahtg bunu beğendi.

SDN Okuru

Standart serdar aslan

fiyatı nedir acaba
    emrahtg bunu beğendi.

SDN Okuru

nerde oturuyorsunuz acaba s3 için

SDN Okuru

elimde kutusu açılmamış samsung galaxsi s3 var kvk garantili satmak istiyorum 0507 849 77 11 bu no dan ulasabilirsiniz
    nakit 1250 ye bırakırım son fiyat

SDN Okuru

20ye sat babam alır babamla arıyoruz lütfen karne hediyem amca sevap yazılsın

SDN Okuru

3gs ile takas yapacak varmı üzerine para vericem s3 lazım

Selam arkadaşlar satılık samsung galaxy s 3 orjinal teknosa 2 yıl garantili 5 aylık cihaz cihazda kırılma çizik ve ya ezik hiçbir parça yada kısım bulunmamaktadır. Zaten özelliklerini biliyorsunuz içerisinde sandisk SDXC ultra 64 Gb sd kart bulunmaktadır(orjinal 150tl değerinde) 10 class s3 tam uyumlu fifa2012 nova 3 real racing 3 full yüklüdür ve diğer çeşitli uygulamalar. en son sürüm 4.1.2 jelly bean yüklüdür. Biliyorum çoğu insan 2 el yada bazı piyasada kaçak yada sahte ürünlerden dolayı çekimser. Emin olun cihazım orjşnal her türlü garanti veririm. Zaten iletişime geçen arkadaşlara gerekli konuşmayı yapacağım. Fiyatı 1100 tl arkadaşlar, çok bulan olabilir ama teknosada hala 1500 tl civarlarında içerisinde ek olarak bahsettiğim sd kartı da vereceğim Cam özel koruyucu kaplı kılıfıyla ve orjinal kutusuyla vereceğim. İrtibata geçmek isteyenler e-mail adresim:x-ares-x@hotmail.com. Burdan yazışır telefonlaşırız. Saygılar....

Not. Lütfen gereksiz yorum yapmayın, zorla satmıyorum. Ciddi alıcılar irtibata geçsin...

ciddi alıcı varsa ıletişeme geçebilir temız kullnımıs 4 aylık koruma kagıdı bulunan samsung s3 telefon ozellıklerını anlatmaya gerek yok s4 geldiği gibi alıcam onun ıcın satıyorum 950 tl ye bırakırım sıfırdan farksız sekıldedır kullımıslıgı ilgilenen olursa buyursun
    5340162132

SDN Okuru

500 se ol mazmı

SDN Okuru

galaxy s3 az camı kırık ne kdar fiyatı acaba

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)