Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 11 ve 11

Samsung Galaxy S3 Şebeke Sorunu Halledilir Yurt dısı telefonlarda Şebeke sorunu olan

Samsung forumunda Samsung Galaxy S3 Şebeke Sorunu Halledilir Yurt dısı telefonlarda Şebeke sorunu olan konusunu incelemektesiniz.

Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi Yurt dışı telefonlarda Yazilim Güncellemesi Yaptiginizda Servis Yok şebeke yok gibi hatalarla Karsilasirsiniz... Her türlü konuda destek için Pm atmaniz Yeterli... ...

Standart Samsung Galaxy S3 Şebeke Sorunu Halledilir Yurt dısı telefonlarda Şebeke sorunu olan

Arkadaşlarbaşlıktada belirttiğim gibi Yurt dışı telefonlarda Yazilim Güncellemesi Yaptiginizda Servis Yok şebeke yok gibi hatalarla Karsilasirsiniz... Her türlü konuda destek için Pm atmaniz Yeterli...

SDN Okuru

merhaba nasıl çözebiliriz aca bu sorunu

SDN Okuru

Standart galaxys 3 şbeke problemi yurt ışı cihaz

selam arkadaşım buyurdışı cihaz için s3 şebeke çözümü nir pylaşırmısın

Stizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Pm atmanız yeterli yerine buraya açıklama yazsanız daha iyi olmaz mıydı @1004

SDN Okuru

Exclamation samsung galaxi hat sorunu

benim telefon hat taktiğimda geçersiz sim diyo ve birini ararken bağlamadı diyo neden

sirnatli21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı 1004 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlarbaşlıktada belirttiğim gibi Yurt dışı telefonlarda Yazilim Güncellemesi Yaptiginizda Servis Yok şebeke yok gibi hatalarla Karsilasirsiniz... Her türlü konuda destek için Pm atmaniz Yeterli...
    konu açıyorsunuzu ama hangi soruna yardımcı olacağınızı bile tam olarak bilmiyorsunuz..!! yurt dışı telefonlara güncelleme yüklersen şebeke gitmez, " KLON IMEI li telefona güncelleme yüklersen şebeke gider.."

kullandığınız terimlere dikat ediniz.. üstelik bu sorunla ilgili konu forumda zaten açıldı..forumu takip etmeden konu açmayınız ..

galaxy ace de aynı sorunu yaşıyorum halledebilir miyim peki

SDN Okuru

kardeşim yurt dışından gelen samsung glaxy y duos telefonumda şebeke sorunu var vodafone hat. Avea takınca sorun yok neden olabilir..

SDN Okuru

abicim bnm telefonun fabrika ayarlarını yükledim hattı takıyorum şebeke gelmiyor

SDN Okuru

Standart samsung

telefonum yurt dışı gelme samsung ace çekmiyo telefonla konuşurken arada kapanıyoru bunu nasıl düzeltebilirim

+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)