Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 14 ve 14

Samsung Galaxy Ace 2 ICS, JB Güncellemesi

Samsung forumunda Samsung Galaxy Ace 2 ICS, JB Güncellemesi konusunu incelemektesiniz.

Arkadaşlar Samsung'un çiçeği burnunda telefonu olan Ace 2 ile ilgili internette ICS yada JB güncellemesi alabilir diye bir takım yazılar okudum. Sammobile gibi birçok sitede (ki bu site çok güvenilir ...

Standart Samsung Galaxy Ace 2 ICS, JB Güncellemesi

Arkadaşlar Samsung'un çiçeği burnunda telefonu olan Ace 2 ile ilgili internette ICS yada JB güncellemesi alabilir diye bir takım yazılar okudum. Sammobile gibi birçok sitede (ki bu site çok güvenilir ve yazdıkları %100 doğru çıkıyor) de bu tip haberler yer alıyor. Donanım olarak çok yeni bir telefon ayrıca 2.3.6 Gingerbread Andorid sürümüne sahip olduğunu hatırlatarak ve Samsung'un güncelleme vermesi gerektiğini düşündüğümüzde aslında gayet mantıklı... 800MHz çift çekirdek işlemci, 768MB Ram, Mali 400GPU ile JB'yi çok rahat çalıştırır. Ama keşke Ace 2 Plus olarak çıksaydı ve işlemcisi 1GHZ Ramde 1GB olsaydı daha iyi olurdu. Neyse o da gelir yakında ICS'ye bile razıyız Ace 2 kullanıcıları olarak JB gelmese de olur. Ama JB en stabil android sürümü olduğu için JB daha rahat çalışır diye düşünüyorum. Bekleyip göreceğiz gelip gelmeyeceğini. İnşallah gelir aksi takdirde büyük hayal kırıklığına uğrayacağız hepimiz.

Kadir Sekme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

@Serdar Gül

Shiftdelete'de samsung'a ait olduğu söylenen bir açıklama yayınlandı. Açıklamada Ace 2 mobil cihazı ice cream sandwich almadan direkt olarak jelly bean alacağı söylendi.

Gördüm onu kardeş inşallah doğru çıkar da jelly bean gelir...

Galaxy R i9103
    1 GB RAM
    CPU: 1GHz NVIDIA Tegra 2 AP20H Dual Core işlemci
    Android OS, v2.3 (Gingerbread)

adalet mi bu???

Nvidia Tegra 2 Sorun bu bence. Testlerde Ace 2 Galaxy R, Galaxy W'yi geride bırakıyor. Donanım yeni olduğu için olabilir. iPhone 3GS'e fark atmış durumda zaten. Şuan için S2'ye kafa tutan bir telefon yapmışlar... İnşallah güncellemeyle 4S'i de geride bırakacak.

Alıntı Serdar Gül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nvidia Tegra 2 Sorun bu bence. Testlerde Ace 2 Galaxy R, Galaxy W'yi geride bırakıyor. Donanım yeni olduğu için olabilir. iPhone 3GS'e fark atmış durumda zaten. Şuan için S2'ye kafa tutan bir telefon yapmışlar... İnşallah güncellemeyle 4S'i de geride bırakacak.
    Ace 2 mi geride bırakmış ? Galaxy R 1GB ram 1Ghz işlemci varsa nasıl Ace 2 Geride bırakabiliyor ?

SDN Okuru

mali 400 gpudan bırakıyor yeni nesil işlemci var takılmış kalmışınız galaxy r ne ya

SDN Okuru

arkadaşlar bi videoda izlemiştim adam anlatıyordu türkçe ace 2 ye androit güncellemesi gelmesi milyonda 1 diyo yani çok zor diyo. ben boşuna umutlanmayın derim sonra üzülebilirsiniz. ben size sony xperia go yu tavsiye ederim google de bi araştırın süpeeeeeeeer telefon fiyatı da 750 lira samsung galaxy den ucuz ama ona bin basıyor. bence bi araştırın go yu alın hem suya ve darbelere karşı çook dayanıklı vidolarında test ediliyor zaten

Proton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Pist telefon Benm telefonumdan daha iyiymiş :p Neyse sadede gelelim ; Jb alırsa bu telefon tekrar yükselişe geçer heralde ? O değilde diyorsunuz ya herşey işlemci gücüne bağlı ? doğru bi tabir değil o arkadaşlar andero 205 gpu benimkisi mesela gta da mafoluyor telefon Mali 400 gpu olan ace 2 gayet iyi diye düşünüyorum.Çift çekirdekli 800 mhz sanırım.Ben overclockla 1900 yaptım hadi bakalım hodri meydan Xperia go suya dayanıklı diyorsunuz sanki telefonla denize gireceksiniz.Şu ana kadar hiçbir telefonumu suya düşürmewdim düşürmeyide düşünmüyorum.Mantıksız yani.Suyla uğraşmak istiyorsanız razr alın içiniz rahat etsin

SDN Okuru

ya arkadaslar ace 2 yi güncelledikten sonra telefon galeri ve müzik calara girmiyo yeterli hafıza yok diyo onu nasıl halledebilirim. yardım ederseniz sevinirim

SDN Okuru

Standart Hafıza

Telefonun Hafızası Doludur Kardeş Ondan Girmez, Bişeyler Sil Ondan Sonra Tekrar Bak

ace 2 jb nisanda aliyor samsung açikladi hadi hayirli olsun

SDN Okuru

Standart Ace 2 güncellemesi

Samsung galaxy ace 2 23.04.2013 tarihinde güncelleme alacağı resmi olarak duyuruldu ve tanıtım fotoğrafları yayınlandı bu uzun bekleyiş sonunda jelly bean kavuşcaz

android işletim sistemine yeni geçtim ace 2 aldım ve içinde gingerbeard var sonra arkadaşıma aynı yerden bir tane daha aldık ve yazılımı farklıydı yazılım sürümünde 4 kusur bişi yazıyordu bu JB olabilir mi acaba şaşırıdm ne olabilir ki

+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)