Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 7 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 161
Like Tree3Beğeni

Konu: Samsung galaxy s3 kullanıcı yorumları

Standart Samsung galaxy s3 kullanıcı yorumları

samsung galaxy s3 kullanan arkadaşlar telefonlarınız hakkında olumlu olumsuz eleştirilerinizi yapar ve bana yardımcı olursanız sevinirim..

Mai Nai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konuları ilgili kategorilere açalım lütfen.
    Konu taşındı.

Requ3m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Önce ekrandan başlıyım.

Ekran gayet kaliteli fakat pentile dizilimi olduğu için sivri hatlara sahip uygulamarım kenarlarında 1 piksek görünüyor fakat çok rahatsız edici değil. Resimlere bakarken çok fazla renk koyulaştırıyor bu özelliği yüzünden resim inceleme konusunda iphone 4s ve htc one x gerisinde kalıyor. Filmlerde ise bu koyulaştırma olayı filmi çok mat ve net yapıyor. Film izleme konusunda rakipsiz telefon şuan, iphone 5 üzerinde ne kadar %44 color saturation arttırılmış olsa bile amoled kadar siyah rengi doğru yansıtamaz telefonlardaki lcd paneller. Ama internette gezinirken htc one x kadar iyi hissettirmiyor.

Batarya ömrü gerçekten çok iyi. 20 dakika dizi izliyorum %2-3 şarj gidiyor %50 parlaklıkta. Rakiplerine göre yüksek düzeyde başarılı, tabi ne kadar iyi olsa bile motorola razr maxx'ın gerisinde kalıyor. Ama yinede inanılmaz dayanıklı bataryası var.

Kullanım konusuna gelirsek nerdeyse aynı boyuta sahip olan one x e göre tek elle kulanması biraz daha zor fakat imkansız değil avucu hafif hareket ettirmeniz gerekir en üst tarafa ulaşmak için. Ama kesinlikle rahatsız edici değil büyük ekranın artısı eskilerinden daha çok.

Hız olarak sorunu yok özellikle jelly bean ile canava dönüşüyor, ics ilede sorunu yok gayet akıcı kullanıma sahip.

Başka sorun olursa yazman yeter.

cevabın için teşekkürler bu telefonun kafama takılan tek sorunu 1-2 ay sonra ekranın donması, ekranda mor bi renk oluşması gibi sorunlar oluyormuş doğru mu bilmiyorum birde nereden almamı önerirsin

Requ3m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı samet-7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cevabın için teşekkürler bu telefonun kafama takılan tek sorunu 1-2 ay sonra ekranın donması, ekranda mor bi renk oluşması gibi sorunlar oluyormuş doğru mu bilmiyorum birde nereden almamı önerirsin
    Ben 2 ayımı doldurdum telefonla ekran donma sorunum yok ama ben stock rom kullanıyorum, belki stock rom üzerinde öyle bir sorun olabilir. Ama sanmıyorum ben hiç öyle bişey okumadım veya bizim forumda kullananların öyle birşey yaşadığını görmedim.

Mor renk gibi bir sorunum olmadı ben kvk den almıştım, genpa garantiliydi. Şuan ne kadar bilmiyorum ama turkcell avea vb onlara sorabilirsin. 16gb ı 1700 gibi alabilirsen al türkcell den.

androidtelefonlari.com da 1538 lira ama güvenli mi bilmiyorum

Fortress - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı samet-7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    androidtelefonlari.com da 1538 lira ama güvenli mi bilmiyorum
    Pek güvenilir olduğunu düşünmüyorum.. Başta benimde aklımda o site vardı ama uzunca bi araştırma sonucunda pekte güvenilir olmadığı kanısına vardım. O siteden alışveriş yapıpta sorun yaşayan çok kişi var. Garanti senin için önemliyse ordan alma derim.

s3 iyi telefon fakat telefon almak resmen şans işi heralde. çünkü benim s3 oyunlarda arada donuyor. bide bazen kendi kendine ekran oynuyor ana ekranda bi sağa bi sola yapıyor anlamadım

Sevdiğim bir arkadaşıma tavsiye ettim hatta kendi elimle gidip aldım.haziran ayında adam aldığından bu yana bin pişman arka kapağı sözde sağlam dediler deneme yaparken samsung yazısının etrafında hafif çiziklikler oluştu.arada şebeke problemi yaratiyor. aklıma gelen sorunları bu garantiye gönderdik sözde düzeltmişler sorun arada kendini gösteriyor

blackbatuhanda s3 yok , o sadece galaxy s3 ü kötülemek için foruma kaydolmuş biri , hayatında eline almadığı bir telefonu nasılda atıp sallıyor yazdığı konuları bir görseniz gülmekten gözünüzden yaşlar gelir.. şuanda bırak iphone 4s i iphone 5 ten bile öndedir galaxy s3

http://www.netsenin.com/wp-content/u...-gerek-yok.jpg

şuanda elimde hem iphone 4s hemde galaxy s3 var inanmayana resim yollayabilirim istediği kadar istediği şekilde , galaxy s3 her konuda ağır basıyor çekemeyen anten taksın başta blackbatuhan sende s3 yok abicim galaxy s3 ü kullanan bilir

SDN Okuru

bende araştırdım ve 1149 tl ye kadar buldum bunun orjinalligini nasıl anlarım?

SDN Okuru

Standart samsung

samsung galaxy s 3 aldım 2 gun once ... ben facebook da yorum yaptıgımda durum belırttıgımde telefonumu n markasıın gozukmesını ıstıyorum bunun ıcı n nerden durum guncelleyebılırım .... htc sensetion kullaıyordum durum belırtılerımde htc sensetive ile yazardı... sımdıden tskler ??

SDN Okuru

ya beyler benımde bır galaxy s3 um var tum guncellemlerı aldm ama jelly le 7 mblık guncellemeyı kuramadm cunku telefonu guncelle dedıgımde ıse ag ve baglantı nedenıyle urun bılgısı guncellenemedı dıyor jelly ı alamamktan korkuyorum yarmdm edın lutfen

Alıntı kefenmez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    blackbatuhanda s3 yok , o sadece galaxy s3 ü kötülemek için foruma kaydolmuş biri , hayatında eline almadığı bir telefonu nasılda atıp sallıyor yazdığı konuları bir görseniz gülmekten gözünüzden yaşlar gelir.. şuanda bırak iphone 4s i iphone 5 ten bile öndedir galaxy s3

http://www.netsenin.com/wp-content/u...-gerek-yok.jpg

şuanda elimde hem iphone 4s hemde galaxy s3 var inanmayana resim yollayabilirim istediği kadar istediği şekilde , galaxy s3 her konuda ağır basıyor çekemeyen anten taksın başta blackbatuhan sende s3 yok abicim galaxy s3 ü kullanan bilir
    sende donanım,haberde anasayfadakı iphone5-s3-htc-lg karsılastırmalı videoyu izle.

SDN Okuru

Standart yok böyle bi sacmalık

arkadaslar benim tek sorunum seste, beni duyamadıklarını söylüyorlar ya gerçekten verem olucam böyle bi saçmalık olabir mi.. bu kadar para bu tlf herşeyi mükemmel bu ses sistemi konuşurken neden böyle bunun çagresini güncellemeyle veya bişeyle bulmalılar yoksa çıldırmak üzereyim...

SDN Okuru

bende 2 gün önce aldım telefonu zaten bir arkadaşımda da var s3 telefon gayet iyi tek sorunu her şeyi kişinin kendisi ayarlıyor iyi araştırın telefonda her şeyin çözümü var

muratal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hoş telefon bir arkadaşımda var.

qmero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı muratal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoş telefon bir arkadaşımda var.
    katılıyorum

SDN Okuru

Standart Samsung App

Ben alacağım fakat oyun indirmeyi merak ediyorum. Samsung App -galiba böyleydi App Store gibi- oyun, müzik vb. indirirken kredi kartı mı istiyor yoksa mobil ödeme var mı ?

SDN Okuru

kardeş linkine baktım S3 ün ram 1gb... 2gb degil. şunuda söylemem gerekirse iphone 5 uygulama açma bakımından s3 ten daha ilerde

SDN Okuru

Arkadaşlar bende S3 almak istiyorum en ucuz nerede bulabilirim?

SDN Okuru

bit pazarındann

SDN Okuru

arama (numerik tuslar ekrandayken)ayarlar -ek ayarlar-parazit giderici var onu kapat sorun çözülür.

SDN Okuru

ya arkadaslar bende de S3 var ama istedigim ozellık yok . java yuklemek ıstıyorum olmuyor oldugunda bıle sohbet odalarına gırıs yapılmıyor anlayan var mı ?

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)