Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
5. Sayfa - Toplam 7 Sayfa var BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 101 ile 125 ve 160
Like Tree3Beğeni

Samsung galaxy s3 kullanıcı yorumları

Samsung forumunda Samsung galaxy s3 kullanıcı yorumları konusunu incelemektesiniz.

Arkadaşlar bende s3 war ben facebook ta bişey paylaştıgım zaman adının görükmesinin istiyorum ? olurmu ...

SDN Okuru

Arkadaşlar bende s3 war ben facebook ta bişey paylaştıgım zaman adının görükmesinin istiyorum ? olurmu

SDN Okuru

slm bende yarın bi s3 alıyorum fakat aklıma takılan işletim sistemi jawa yüklü ama ben android istiyorum sizce hangisi daha iyi hangisini tavsiye edersiniz ???

SDN Okuru

Standart mukemmel

ben 1.5 aydır kullanıyorm hıc bır sıkıntı yaratmadı bu zamana kadar. hatta bu telefonu alalı laptopumu bı kenara bıraktım. ekran renklerı fotograf cekımlerı nette gezınme hızı tek kelımeyle mukemmel. yok ses gdıyo yok mor ekran gelıyo fılan cok duydum ama basıma gelmedı we hıc bı s3u olan bı arkadsımında basına gelmedı. alacaklılara gonul rahatlıgıyla almalarını tawsıye ederm.

loverman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Herkese Merhaba;

Dün telefonumu 1 metre yükseklikten mermer üzerine düşürdüm. Telefon çok sert düştü ve takla ata ata ilerledi Kullandığım kılıf flip cover, zaten düşerken havada açıldı Ben telefonun ekranı parçalandı diye beklerken sadece üzerindeki koruyucu jelatin üzerinde çok derin olmayan çizikler oluştu ve herhangi bir çatlak yok. Sanırım ucuz atlattım

SDN Okuru

mobil ödeme var onda ben iyi bilirim

SDN Okuru

peki s3 cebe sığıyormu

vasooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

konuyu hortlatalım
    dün s3 için evkura gidip sipariş verdim 2 yıl boyunca ayda 83 TL.onayladılar kendileri 2 gün içine eve kargo ile göndereceklermiş.İnşallah bir sorun falan yaşamam.

Jomolocco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı vasooo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konuyu hortlatalım
    dün s3 için evkura gidip sipariş verdim 2 yıl boyunca ayda 83 TL.onayladılar kendileri 2 gün içine eve kargo ile göndereceklermiş.İnşallah bir sorun falan yaşamam.

400 lira fazladan vermek hic mantikli degil

SDN Okuru

bende s3 var ancak şarjı çok yavaş doluyor sizce nedendir

SDN Okuru

Standart Acil

arkadaşlar ben çin malı s3 alacağım kamerasında normaline göre çok anormal derece kötü mü ve sürekli sorun çıkarır mı?

SDN Okuru

arkadaşlar bende s3 de var ıphone 4s te var samsungun tek iyi bir yönü var geniş ekran çok yavaş telefon çok tıkanıyo 4s ise küçük tek sorunu bu ama s3 ten çok hızlı bi telefon

SDN Okuru

slm arkadaşlar benım vıdeo ve resımler s 3 ün galeri kısmında görünmüyor yüklü olmasına rağmen yok dropbox diye bir şey yüklü bende onun içinde var ama oda çok zor açıyor nedense galeriden görmek için ne yapmam lazım bilen arkadaşlar dan yardım istiyorum tşk ederim

Alıntı vasooo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konuyu hortlatalım
    Gold mağazalarında 1000 tl ye satılırken sen 1992 tl ye almışsın.

Snipertr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gold daki telefon s3. un ucuz versiyonu. daha dusuk donanimla geliyor.

evkurda s3ilk ciktiginda 1800 liraydi. simdi arkadas ikibin liraya almis. yazik.

ayrica cin mali s3 alacagim diyenler. saka misiniz. sen s3 aldigini mi zannediyorsun. tipi benzemesi yetiyor mu yani s3 olmasina veya iphone olmasina. donanimi berbat. hattaayni bile olsa yazilimi farkli. sen tipi icin telefon alacaksan s3 un cin malindan daha saglam prototipleri var onlardan al :p

SDN Okuru

arkadaşlar samsung galaxy s3üm var ve mesajları sildiğim halde ekranda mesaj kutusunun üstünde 1 yazıyor bu ne anlama geliyor?

SDN Okuru

yok kardeşim ne hatası be sizde durmuşsunuz s3 karşıtları yada yandaşları ahkam kesiyorsunuz yapmadıgı iş yok bu telefonun yazık size

SDN Okuru

Standart Samsung Galaxy S3

gold da böyle bir fiyat göremedim

SDN Okuru

Standart s3

beyler bende s3 almayı düşünüyorum konuyu açsak biraaz daha?

SDN Okuru

Unhappy yardımm

yaa bende alıcam ama yazılımlar felan kuruluyomuş o nasıl oluyo ya ben anlamadım nasıl nerden yüklücem bide bunlar kurulu olmuyomu ?

vasooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaa bende alıcam ama yazılımlar felan kuruluyomuş o nasıl oluyo ya ben anlamadım nasıl nerden yüklücem bide bunlar kurulu olmuyomu ?
    yazılımlar zaten kurulu olarak geliyor.daha yeni bir yazılım güncellemesi olursa eğer zaten telefon otomatik olarak kuruyor yazılımı.yada ayarlar > cihaz hakkında > yazılım güncelleştirmesinden elle güncelleştirebilirsin tabi yeni yazılım olunca..

SDN Okuru

Thumbs up

arkadaşlar merhaba s3 almakta biraz geç kaldımm eğer bir problem çıkmazsa bugün alacagım fakat facedeki oyunalrı açarkenn sorun yaşarmıyım facedeki tüm oyunları açıp oynayabilirmiyim yardımcı olurmusunuz...

SDN Okuru

istanbul bilişimden dün aldım sorunlu çıktı önkamera çalışmıyor aksilik ön kameraya gecince arka kamerayıda iptal ediyor bugun istanbul bilişime götürecegim bakalım nasıl bir sorun çıkacak bunungibi sorun yaşayan varsa paylaşırsa sevinirim

SDN Okuru

Question mrhbaa

bnde ıthalatcı garantılı aldm bugun dustu ve ekranın ısıgı gttıı ankara basarı teknk servse gturucem ıns cok masraf cıkarmazz

SDN Okuru

Thumbs up dfgh

ben geçen ay s3 aldım araba kullanırken sinirlenip camdan fırlattım. 1 hafta önce de s4 aldım yere düşürdüm . kenarı biraz çizildi ama kap spariş ettimm 1-2 gün sonra gelecek. çok pişmanım keşke daha önceden kap alsaydım . neyse ileriye bakalım

SDN Okuru

Question Kararsızım

Arkadaşlar ben de telefon alacağım ama iki telefon arasında kaldım: Sony Xperia SP mi alsam, Samsung Galaxy S3 mü?
    fiyatları aynı zaten.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)